Miglaja rašė: Įdomu. Paveikė krizė matyt, suprato kad pritrūks pinigų tai vėl nusprendė kurt
Reznoras virs 20 metu scenoje paskutinis jo albumas nemokamas ir jis arsiai kovojo su leidybinemis firmomis del albumu kainu, nemanau kad priezastis doleriai.+ ju sou yspudingi, teko pabuvot Lenkijoj.
Greito maisto valgykloj "uzkalnieciai" susitinka bulkute, sasyskyte ir buterbrodukas. Ateina jiems skundziasi surainis, desrainis ir falafelainis, kad ju niekas nenori. Buterbrodukas sako: mes irgi ne madoj. Surainis: - tai kada sugrisim i mada?
Susitinka ziemkentys, jarube ir aruodas.
Pamato veipintoja, startupininka ir omfgoda.
Ei jus naujadarai, dinkit is musu tautosakos, negadinkit musu jotvingavotu baltu saknu. Naujadarai susizvalgo: Mes nerusai, mes is anglisko interneto ir jusu draugai!
nesirenkant, pardavėjų nė kvapo, kad galėčiau pateikt kam. Juodas sekmadienis užgriūti netruks. Oro uoste tikriausiai tūkstantis kitas keleivių laukia, bilietai išparduoti. Laikas atšauktas, persėdimų traumuotas – tvarkaraštis griuvo, Specialus Skyrius st
Pasas, kreditinės, lėktuvas, kuriam spėt laiko stygius. Juodas sekmadienis užgriūti netruks. Taksi mane vešiąs lėks kaip patrakęs, lagaminai tiesiog per pilni, kad užsegtum, paskubom prikimšti marškinių, kelnių, bučkių. Du kišeniniai bestseleriai,stverti
2010 m. sausio 6 d. 14:29:24
Įdomu. Paveikė krizė matyt, suprato kad pritrūks pinigų tai vėl nusprendė kurt
Reznoras virs 20 metu scenoje paskutinis jo albumas nemokamas ir jis arsiai kovojo su leidybinemis firmomis del albumu kainu, nemanau kad priezastis doleriai.+ ju sou yspudingi, teko pabuvot Lenkijoj.
2010 m. sausio 6 d. 12:49:28
____________________
\"The best is yet to come..\"
2010 m. sausio 5 d. 22:53:49