dzeineta139 rašė: Man tai patinka (labai)... Galiu klausyt ir klausyt
Po 10 metų šitos dainos nebeklausysi.Klausysi naujo,ateities vienakartinio popso.Štai,ką reiškia tokios muzikos trumpalaikiškumas
Ir taip ir ne. Daug visur prileista šokių muzikos šlamšto, bet yra dainų gal ir ne tokių garsių, kurių negaliu pamiršt ir po 10-15 metų, pavyzdžiui, Shamen - phorever people, Capptain Hollywood project - only with you, Madonna - justify my love, Baby D - let me be your fantasy, Scooter - break it up, DJ bobo - somebody dance with me, Pet shop boys - domino dancing, being boring, can you forgive her, Culture beat - world in your hand, U96 - night in motion, Snap - rhythm is a dancer. Turbūt atsiras ir daugiau su manim sutinkančių
Čia nėra su kuo sutikt.Čia ir taip aišku.Kalbant apie šitą dainą,ji labiau orienatuojasi į šlamšto kategoriją....
Pritariu visom keturiom.
____________________
Šok į patį vidurį, susipurvink rankas, o tada siek žvaigždžių.
dzeineta139 rašė: Man tai patinka (labai)... Galiu klausyt ir klausyt
Po 10 metų šitos dainos nebeklausysi.Klausysi naujo,ateities vienakartinio popso.Štai,ką reiškia tokios muzikos trumpalaikiškumas
Ir taip ir ne. Daug visur prileista šokių muzikos šlamšto, bet yra dainų gal ir ne tokių garsių, kurių negaliu pamiršt ir po 10-15 metų, pavyzdžiui, Shamen - phorever people, Capptain Hollywood project - only with you, Madonna - justify my love, Baby D - let me be your fantasy, Scooter - break it up, DJ bobo - somebody dance with me, Pet shop boys - domino dancing, being boring, can you forgive her, Culture beat - world in your hand, U96 - night in motion, Snap - rhythm is a dancer. Turbūt atsiras ir daugiau su manim sutinkančių
Čia nėra su kuo sutikt.Čia ir taip aišku.Kalbant apie šitą dainą,ji labiau orienatuojasi į šlamšto kategoriją....
dzeineta139 rašė: Man tai patinka (labai)... Galiu klausyt ir klausyt
Po 10 metų šitos dainos nebeklausysi.Klausysi naujo,ateities vienakartinio popso.Štai,ką reiškia tokios muzikos trumpalaikiškumas
Ir taip ir ne. Daug visur prileista šokių muzikos šlamšto, bet yra dainų gal ir ne tokių garsių, kurių negaliu pamiršt ir po 10-15 metų, pavyzdžiui, Shamen - phorever people, Capptain Hollywood project - only with you, Madonna - justify my love, Baby D - let me be your fantasy, Scooter - break it up, DJ bobo - somebody dance with me, Pet shop boys - domino dancing, being boring, can you forgive her, Culture beat - world in your hand, U96 - night in motion, Snap - rhythm is a dancer. Turbūt atsiras ir daugiau su manim sutinkančių
____________________
Yeah I'm sick, oh so sick, I'm so sick of this shit.
Yeah I'm lit, I'm so lit, I'm so fucked up off it.
So I stumble around, till I stumble, fall down to this puddle of my tears laying here on the ground
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2010 m. birželio 15 d. 22:39:50
2010 m. birželio 13 d. 21:14:56
2010 m. birželio 10 d. 13:01:25
____________________
NO MUSIC NO LIFE
2010 m. kovo 6 d. 11:17:06
Man tai patinka (labai)... Galiu klausyt ir klausyt
Po 10 metų šitos dainos nebeklausysi.Klausysi naujo,ateities vienakartinio popso.Štai,ką reiškia tokios muzikos trumpalaikiškumas
Ir taip ir ne. Daug visur prileista šokių muzikos šlamšto, bet yra dainų gal ir ne tokių garsių, kurių negaliu pamiršt ir po 10-15 metų, pavyzdžiui, Shamen - phorever people, Capptain Hollywood project - only with you, Madonna - justify my love, Baby D - let me be your fantasy, Scooter - break it up, DJ bobo - somebody dance with me, Pet shop boys - domino dancing, being boring, can you forgive her, Culture beat - world in your hand, U96 - night in motion, Snap - rhythm is a dancer. Turbūt atsiras ir daugiau su manim sutinkančių
Čia nėra su kuo sutikt.Čia ir taip aišku.Kalbant apie šitą dainą,ji labiau orienatuojasi į šlamšto kategoriją....
Pritariu visom keturiom.
____________________
Šok į patį vidurį, susipurvink rankas, o tada siek žvaigždžių.
2010 m. kovo 1 d. 16:06:26
Man tai patinka (labai)... Galiu klausyt ir klausyt
Po 10 metų šitos dainos nebeklausysi.Klausysi naujo,ateities vienakartinio popso.Štai,ką reiškia tokios muzikos trumpalaikiškumas
Ir taip ir ne. Daug visur prileista šokių muzikos šlamšto, bet yra dainų gal ir ne tokių garsių, kurių negaliu pamiršt ir po 10-15 metų, pavyzdžiui, Shamen - phorever people, Capptain Hollywood project - only with you, Madonna - justify my love, Baby D - let me be your fantasy, Scooter - break it up, DJ bobo - somebody dance with me, Pet shop boys - domino dancing, being boring, can you forgive her, Culture beat - world in your hand, U96 - night in motion, Snap - rhythm is a dancer. Turbūt atsiras ir daugiau su manim sutinkančių
Čia nėra su kuo sutikt.Čia ir taip aišku.Kalbant apie šitą dainą,ji labiau orienatuojasi į šlamšto kategoriją....
____________________
Žmogus - invazinė rūšis
2010 m. kovo 1 d. 14:39:42
Man tai patinka (labai)... Galiu klausyt ir klausyt
Po 10 metų šitos dainos nebeklausysi.Klausysi naujo,ateities vienakartinio popso.Štai,ką reiškia tokios muzikos trumpalaikiškumas
Ir taip ir ne. Daug visur prileista šokių muzikos šlamšto, bet yra dainų gal ir ne tokių garsių, kurių negaliu pamiršt ir po 10-15 metų, pavyzdžiui, Shamen - phorever people, Capptain Hollywood project - only with you, Madonna - justify my love, Baby D - let me be your fantasy, Scooter - break it up, DJ bobo - somebody dance with me, Pet shop boys - domino dancing, being boring, can you forgive her, Culture beat - world in your hand, U96 - night in motion, Snap - rhythm is a dancer. Turbūt atsiras ir daugiau su manim sutinkančių
____________________
Funky_beat !!!
2010 m. kovo 1 d. 11:39:58
____________________
One World, One Sky, We Live, We Die
2010 m. vasario 28 d. 21:34:57
Man tai patinka (labai)... Galiu klausyt ir klausyt
Po 10 metų šitos dainos nebeklausysi.Klausysi naujo,ateities vienakartinio popso.Štai,ką reiškia tokios muzikos trumpalaikiškumas
____________________
Žmogus - invazinė rūšis
2010 m. vasario 28 d. 18:45:27
2010 m. vasario 28 d. 18:44:48
2010 m. sausio 10 d. 19:30:34
2010 m. sausio 10 d. 19:18:26
https://www.youtube.com/watch?v=cbcy9gtQK t8
____________________
http://www.last.fm/user/prophetas
2010 m. sausio 10 d. 18:33:14
____________________
Yeah I'm sick, oh so sick, I'm so sick of this shit. Yeah I'm lit, I'm so lit, I'm so fucked up off it. So I stumble around, till I stumble, fall down to this puddle of my tears laying here on the ground
2010 m. sausio 10 d. 18:28:00