man jie nepatiko,-cha!cha!cha! pasirodima buvo ziaurei jokingas....as net nuo sofos nukritau ir guza ant galvos isitaisiau......o, pati daina tai visai nieko,-bet,pergales nebuvo verta
Dread-pritariu tau, gyvenu nelietuvoje tai skaitau kitu saliu laikrascius ir pns, ir is visuu komentaru visiems patiko. Nusiboda man ta `balsuokim uz kaimynus` mada :9 sita daina pavaro o ju sou buvo pats linksmiausias visoje euroviziojoje, ko dar is ju noreti?
Dread rašė: Krc nepateko i finala, nesamone , bet cia ir tep aisku kad viskas peer tuos du*** politikus n* .... Krc Vokieciams , rusams , serbams, ukrainieciams,...visai europai patiko paziurejus i komentarus...
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2016 m. lapkričio 15 d. 19:01:09
geresne uz dauguma lietuviskos muzikos anglu kalba
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
2011 m. balandžio 13 d. 15:43:42
____________________
2010 m. spalio 23 d. 16:05:50
2010 m. rugsėjo 30 d. 19:01:43
Bet kj lietuviams,tai gal,gal..
____________________
Myliu: Sel Dj Tiesto Akcent Armin Van Buuren Inna Dj Antoine ...
2010 m. rugsėjo 19 d. 17:03:42
2010 m. rugpjūčio 20 d. 08:45:44
____________________
be muzikos gyvent negaliu! :)
2010 m. liepos 31 d. 13:15:52
____________________
nk
2010 m. liepos 22 d. 20:16:02
____________________
I hate Žiemys
2010 m. liepos 13 d. 17:57:19
____________________
Mylėk gyvenimą
2010 m. liepos 8 d. 16:21:46
____________________
;D
2010 m. birželio 26 d. 20:26:50
2010 m. birželio 12 d. 11:37:05
2010 m. birželio 11 d. 10:09:44
tik gaila, kad nekalė europiečiams taip, kad prabalsuotų už juos.
bet bent jau įspūdį Europai palikom. (:
____________________
Ponas Niekas.
2010 m. birželio 7 d. 19:06:08
2010 m. birželio 7 d. 08:31:24
Krc nepateko i finala, nesamone , bet cia ir tep aisku kad viskas peer tuos du*** politikus n* .... Krc Vokieciams , rusams , serbams, ukrainieciams,...visai europai patiko paziurejus i komentarus...
rimtai neimanoma nesikeikt
2010 m. birželio 5 d. 23:29:38
2010 m. birželio 4 d. 11:10:05
ziauri dainele,, kaip indenai kokie su tais garsais, norejo pasirodyt mandriau o gavosi kaip visada.. fu
Man pavyzdziui uz vokiecius tikrai geriau, jie nieko neparode
2010 m. birželio 4 d. 11:08:27
Geras buvo ! galvojua iariai isgelbes mus... bet ne
2010 m. gegužės 31 d. 21:16:03
____________________
One World, One Sky, We Live, We Die
2010 m. gegužės 31 d. 14:46:25