Nuoširdžiai nesuprantu, kuo jisai visiems šitaip kliųna. Na gyvena ir gyvena berniukas. Dainuoja ir dainuoja. Nepatinka - nesiklausykit. Patinka - nekiškit savo kitiems. Visiška nesąmonė, tas masinis varymas ant Bieberio. Jis nėra nėkuo blogesnis už kokias nors yvas ar Lady Gagas..
Tą mes suprantam. Tiesiog jis per daug kišamas visur, o juk nei talento, nei balso neturi, kad būtų vertas ko nors gauti iš žmonių... Tiesiog jis yra muzikos teršėjęs, darantis blogą įtaką jaunimui ir dėl to mes jo taip nemėgstam. Aišku, aš nesu už masinį varymą, gal ir turėtų žmonės patylėti, jei nepatinka, bet kartais būna sunku susilaikyti...
Tai vat, pagrindiniai dalykai, kurie žmonėms taip nepatinka, mano nuomone, yra šie:
1. Jis neturi balso ir nieko tokio ypatingo, kad būtų gerbiamas muzikos pasaulyje ir tarp žmonių.
2. Jį perdaug išaukštino televizija ir žiniasklaida, todėl visiem pabodo jį visur ir visada matyti.
Gal aš klystų, o gal ne viską pasakiau, bet tai tik mano nuomonė, daugiau nieko....
O kas iš dabartinio popso turi talentą, gerą balsą, ar kažką tai tokio? (Išskyrus Adelę) Jeigu Bieberis būtų tiesiog ignoruojamas, tai jo niekur ir nekištų. Argi netaip? Blogą įtaką jaunimui daro ne jis, o tie, kurie jį kiša visur. Ir galop, ne iš žiniasklaisdos aš apie tą Bieberį visur girdžiu, o iš pačių žmonių.
Taip, bukagalviai prodiuseriai, kuriems reikia pinigų pavertė jį produktu. Tačiau jei ne pačio jo noras tokiu tapti, tai ir nebūtų jis nei toks žinomas, nei toks smerkiamas...
____________________
Kas tau skirta visada ras kelią pas tave.
Nuoširdžiai nesuprantu, kuo jisai visiems šitaip kliųna. Na gyvena ir gyvena berniukas. Dainuoja ir dainuoja. Nepatinka - nesiklausykit. Patinka - nekiškit savo kitiems. Visiška nesąmonė, tas masinis varymas ant Bieberio. Jis nėra nėkuo blogesnis už kokias nors yvas ar Lady Gagas..
Nuoširdžiai nesuprantu, kuo jisai visiems šitaip kliųna. Na gyvena ir gyvena berniukas. Dainuoja ir dainuoja. Nepatinka - nesiklausykit. Patinka - nekiškit savo kitiems. Visiška nesąmonė, tas masinis varymas ant Bieberio. Jis nėra nėkuo blogesnis už kokias nors yvas ar Lady Gagas..
O kuo dabar Ladu Gaga uzkliuvo? Nevaryk pati jei apie taika kalbi :)
Nuoširdžiai nesuprantu, kuo jisai visiems šitaip kliųna. Na gyvena ir gyvena berniukas. Dainuoja ir dainuoja. Nepatinka - nesiklausykit. Patinka - nekiškit savo kitiems. Visiška nesąmonė, tas masinis varymas ant Bieberio. Jis nėra nėkuo blogesnis už kokias nors yvas ar Lady Gagas..
Tą mes suprantam. Tiesiog jis per daug kišamas visur, o juk nei talento, nei balso neturi, kad būtų vertas ko nors gauti iš žmonių... Tiesiog jis yra muzikos teršėjęs, darantis blogą įtaką jaunimui ir dėl to mes jo taip nemėgstam. Aišku, aš nesu už masinį varymą, gal ir turėtų žmonės patylėti, jei nepatinka, bet kartais būna sunku susilaikyti...
Tai vat, pagrindiniai dalykai, kurie žmonėms taip nepatinka, mano nuomone, yra šie:
1. Jis neturi balso ir nieko tokio ypatingo, kad būtų gerbiamas muzikos pasaulyje ir tarp žmonių.
2. Jį perdaug išaukštino televizija ir žiniasklaida, todėl visiem pabodo jį visur ir visada matyti.
Gal aš klystų, o gal ne viską pasakiau, bet tai tik mano nuomonė, daugiau nieko....
O kas iš dabartinio popso turi talentą, gerą balsą, ar kažką tai tokio? (Išskyrus Adelę) Jeigu Bieberis būtų tiesiog ignoruojamas, tai jo niekur ir nekištų. Argi netaip? Blogą įtaką jaunimui daro ne jis, o tie, kurie jį kiša visur. Ir galop, ne iš žiniasklaisdos aš apie tą Bieberį visur girdžiu, o iš pačių žmonių.
____________________
Jeigu Jūs nesergate paranoja, tai dar nereiškia, kad jie Jūsų neseka!
Nuoširdžiai nesuprantu, kuo jisai visiems šitaip kliųna. Na gyvena ir gyvena berniukas. Dainuoja ir dainuoja. Nepatinka - nesiklausykit. Patinka - nekiškit savo kitiems. Visiška nesąmonė, tas masinis varymas ant Bieberio. Jis nėra nėkuo blogesnis už kokias nors yvas ar Lady Gagas..
Tą mes suprantam. Tiesiog jis per daug kišamas visur, o juk nei talento, nei balso neturi, kad būtų vertas ko nors gauti iš žmonių... Tiesiog jis yra muzikos teršėjęs, darantis blogą įtaką jaunimui ir dėl to mes jo taip nemėgstam. Aišku, aš nesu už masinį varymą, gal ir turėtų žmonės patylėti, jei nepatinka, bet kartais būna sunku susilaikyti...
Tai vat, pagrindiniai dalykai, kurie žmonėms taip nepatinka, mano nuomone, yra šie:
1. Jis neturi balso ir nieko tokio ypatingo, kad būtų gerbiamas muzikos pasaulyje ir tarp žmonių.
2. Jį perdaug išaukštino televizija ir žiniasklaida, todėl visiem pabodo jį visur ir visada matyti.
Gal aš klystų, o gal ne viską pasakiau, bet tai tik mano nuomonė, daugiau nieko....
____________________
Kas tau skirta visada ras kelią pas tave.
Nuoširdžiai nesuprantu, kuo jisai visiems šitaip kliųna. Na gyvena ir gyvena berniukas. Dainuoja ir dainuoja. Nepatinka - nesiklausykit. Patinka - nekiškit savo kitiems. Visiška nesąmonė, tas masinis varymas ant Bieberio. Jis nėra nėkuo blogesnis už kokias nors yvas ar Lady Gagas..
____________________
Jeigu Jūs nesergate paranoja, tai dar nereiškia, kad jie Jūsų neseka!
O čia apie kalbas ar apie Bieberį diskutuot reikia?? :DD
Kodėl negalėjot tų kvailų, tuščių, betikslių savo ginčų pratęsti asmeniškai?.. Jei diskusijos tema eina ne apie tai, vadinasi pagal taisykles, jos turi vykti kitur, ir negalima teršti diskusijų forumo tuo, kuo nereikia...
____________________
Kas tau skirta visada ras kelią pas tave.
Get a life, nėra ten tų klaidų "kvaiša" tu.. Omfg kaip man gaila tokių noliferių, kurių asmenybė verda interaktyviojo pasaulio kešelėnoje. Atvėsk tu pagaliau ir mėgaukis gyvenimu. Jei turi kažkokių kompleksų ar problemų, tam yra psichologas, nes elgiesi kažkaip asocioliai.
Let me know, do what?- leisk man žinoti, daryti ką? Toks tavo atsakymas į pareiškimą - aš jo labai nekenčiu. Čia turbūt per gili minti tokiai nolifer'ei, kaip aš
Menyra mandaugiskaita. Todėl nevartotinas kalbant, nei apie šitą pyplį, nei apie kurį kitą vienąasmenį.
Ir kur dar ignoruojamas artikelis a? Na suprantu, suprantu, nežinai, nei kas tai, nei kaip vartojamas.
P.S. Iš patirties žinau, kad žodžių junginiu get a life drabstosi patys noliferiai. Todėl darželinukiškai kalbant, kad net tokie ypatingi, kaip tamsta suprastų: kas ant kito pasakė - ant savęs pasisakė.
Taip tik atrodo, kad mes nerealūs nolifer'iai. Tokiomis frazėmis švaistosi mano klasiokai, besigirdami, kad dieną naktį sėdi prie kompo. Nuo tokių pagirų aišku man bloga, bet tos frazės dar blogiau. Kuo pavirto anglų kalba? Aš irgi nei šio klausimo, nei kitokių tokių frazių dar neiššifravau
Eikit kraptyt nosių kitur nepeikę jo jei jis jums nepatinka. Ir išvis eikit po velnių su tokia apgailėtina kritika, kuri yra tiesiog užgauliojimai, nes patys nesugebate pasiekti bent 1 procento gyvenime kaip jis. Jis yra pavizdys koks turėtų būti žmogus. Juk jis normalus ir geros širdies vaikis, labai malonus ir neišsidirbinėja, o jo muzikos niekas neverčia klausyti jei nepatinka, galit toliau pirštus įkišę į elektros lizdą klausyt savo tos elektro.. Jis mėgstamas ne tik dėl to,kad yra gražus, na juk logiškai kad Belieberės neperka jo CD tam kad pasikausyti jo veido. Jis užsiėminėja plačia labdaringa veikla, skiria milijonus vėžiu sergantiems, badaujanties vaikams, skiria socialinę paramą, dovanoja žaislus ir kitka, be jo daug vaikų pasaulyje badautų. Ir jūs drįstat jį peikti ir tokiais šlykščiais žodžiais vadinti? Kaip jums liežuvis apsiverčia? Patys sėdit troboj arba snarglėjat ant suoliuko sėmkęs gliaudydami, šiukšlindami ir niokodami šį pasaulį savo šlykščiu sugedimo laipsniu. SUSIPROTĖKIT ŠLIUŽAI JŪS!!!
Nosį krapštyt mečiau dar darželyje, todėl neisiu to daryti ir sakysiu: JIS MAN NEPATINKA. Iš tikrųjų nepatinka. Nematau jame nei tokio gero dainininko, kokiu jį vaizduoja jo mažametės gebėjos, nei gražaus vaiko. Ir nematau prasmės to slėpti vien dėl to, kad kažkokiai PMS'nei mergiščiai užplaukė nerštas ir ji, užuot apsišlavusi savo kiemą, taškosi seilėmis į kairę ir į dešinę net nesusimąstydama kaip iš šalies atrodo jos priekaištai dėl šlykščių žodžių, šalia jos vartojamo žodyno.
Labai brandu :) ypač brandu aiškinti, jog čia yra kažkoks iškrypimas ar nusikaltimas mėgti jo muziką, tuolabiau ji šiuo metu yra visiškai kitokia ir labai vertinama muzikos industrijoje, geriau jau šauniai jį palaikyti ir kartu su juo augti (kadangi esame beveik bendraamžiai) ir neskubėti augti, vaidinant brandžiosios senės, kaip šiuo atveju tu, gerbiamoji:) kadangi jokios pagarbos neturi nepažįstamiems žmonėms, ir tau trūksta objektyvumo apie šį jaunąjį talentą ir puikų žmogų, kurio dėka tiek daug vaikų turi švaraus vandens, maisto ir kitų būtinų reikšmių, siūlau tiesiog užkišti savo trigrašį ir mažiau putotis aiškinant pasauliui, koks jis atsilikęs ir degraduojantis neva dėl tokios pop muzikos, nors dėja muzikinė veikla yra tik pusė to ką jis daro, tai..:) siūlau apsišviesti prieš komentuojant.
Aš tau dar kartą siūlau pažvelgti į save iš šalies.
Čia, matot, aš kažką provokuoju. Sakau ir sakysiu - NEPATINKA. Tokiayra MANO nuomonė, pagrįsta MANO muzikiniu skoniu. Ir jei tau sunku su tuo susitaikyti, tai kreipkis į specialistus, galbūt tau padės.
Citata:Beje nekalbėjau konkrečiai apie tave,tai kad krapštykis savo apaugusias akis:) Kaip man pritinka,taip ir rašau. Man gerai.
Kita citata: geriau jau šauniai jį palaikyti ir kartu su juo augti (kadangi esame beveik bendraamžiai) ir neskubėti augti, vaidinant brandžiosios senės, kaip šiuo atveju tu, gerbiamoji:) kadangi jokios pagarbos neturi nepažįstamiems žmonėms, ir tau trūksta objektyvumo apie šį jaunąjį talentą ir puikų žmogų, kurio dėka tiek daug vaikų turi švaraus vandens, maisto ir kitų būtinų reikšmių, siūlau tiesiog užkišti savo trigrašį ir mažiau putotis aiškinant pasauliui, koks jis atsilikęs ir degraduojantis neva dėl tokios pop muzikos, nors dėja muzikinė veikla yra tik pusė to ką jis daro, tai..:) siūlau apsišviesti prieš komentuojant.
Ačiū už gerą juoko dozę. Jei tau atrodo, kad tam "angliškai" parašytam sakiny viskas gerai, tai man tikrai tavęs gaila. Jau nekalbant apie tai, kad net lietuviškai rašydama darai pirmoko lygio klaidas. "Tyngiu" .
Eikit kraptyt nosių kitur nepeikę jo jei jis jums nepatinka. Ir išvis eikit po velnių su tokia apgailėtina kritika, kuri yra tiesiog užgauliojimai, nes patys nesugebate pasiekti bent 1 procento gyvenime kaip jis. Jis yra pavizdys koks turėtų būti žmogus. Juk jis normalus ir geros širdies vaikis, labai malonus ir neišsidirbinėja, o jo muzikos niekas neverčia klausyti jei nepatinka, galit toliau pirštus įkišę į elektros lizdą klausyt savo tos elektro.. Jis mėgstamas ne tik dėl to,kad yra gražus, na juk logiškai kad Belieberės neperka jo CD tam kad pasikausyti jo veido. Jis užsiėminėja plačia labdaringa veikla, skiria milijonus vėžiu sergantiems, badaujanties vaikams, skiria socialinę paramą, dovanoja žaislus ir kitka, be jo daug vaikų pasaulyje badautų. Ir jūs drįstat jį peikti ir tokiais šlykščiais žodžiais vadinti? Kaip jums liežuvis apsiverčia? Patys sėdit troboj arba snarglėjat ant suoliuko sėmkęs gliaudydami, šiukšlindami ir niokodami šį pasaulį savo šlykščiu sugedimo laipsniu. SUSIPROTĖKIT ŠLIUŽAI JŪS!!!
Nosį krapštyt mečiau dar darželyje, todėl neisiu to daryti ir sakysiu: JIS MAN NEPATINKA. Iš tikrųjų nepatinka. Nematau jame nei tokio gero dainininko, kokiu jį vaizduoja jo mažametės gebėjos, nei gražaus vaiko. Ir nematau prasmės to slėpti vien dėl to, kad kažkokiai PMS'nei mergiščiai užplaukė nerštas ir ji, užuot apsišlavusi savo kiemą, taškosi seilėmis į kairę ir į dešinę net nesusimąstydama kaip iš šalies atrodo jos priekaištai dėl šlykščių žodžių, šalia jos vartojamo žodyno.
Labai brandu :) ypač brandu aiškinti, jog čia yra kažkoks iškrypimas ar nusikaltimas mėgti jo muziką, tuolabiau ji šiuo metu yra visiškai kitokia ir labai vertinama muzikos industrijoje, geriau jau šauniai jį palaikyti ir kartu su juo augti (kadangi esame beveik bendraamžiai) ir neskubėti augti, vaidinant brandžiosios senės, kaip šiuo atveju tu, gerbiamoji:) kadangi jokios pagarbos neturi nepažįstamiems žmonėms, ir tau trūksta objektyvumo apie šį jaunąjį talentą ir puikų žmogų, kurio dėka tiek daug vaikų turi švaraus vandens, maisto ir kitų būtinų reikšmių, siūlau tiesiog užkišti savo trigrašį ir mažiau putotis aiškinant pasauliui, koks jis atsilikęs ir degraduojantis neva dėl tokios pop muzikos, nors dėja muzikinė veikla yra tik pusė to ką jis daro, tai..:) siūlau apsišviesti prieš komentuojant.
Aš tau dar kartą siūlau pažvelgti į save iš šalies.
Čia, matot, aš kažką provokuoju. Sakau ir sakysiu - NEPATINKA. Tokiayra MANO nuomonė, pagrįsta MANO muzikiniu skoniu. Ir jei tau sunku su tuo susitaikyti, tai kreipkis į specialistus, galbūt tau padės.
Citata:Beje nekalbėjau konkrečiai apie tave,tai kad krapštykis savo apaugusias akis:) Kaip man pritinka,taip ir rašau. Man gerai.
Kita citata: geriau jau šauniai jį palaikyti ir kartu su juo augti (kadangi esame beveik bendraamžiai) ir neskubėti augti, vaidinant brandžiosios senės, kaip šiuo atveju tu, gerbiamoji:) kadangi jokios pagarbos neturi nepažįstamiems žmonėms, ir tau trūksta objektyvumo apie šį jaunąjį talentą ir puikų žmogų, kurio dėka tiek daug vaikų turi švaraus vandens, maisto ir kitų būtinų reikšmių, siūlau tiesiog užkišti savo trigrašį ir mažiau putotis aiškinant pasauliui, koks jis atsilikęs ir degraduojantis neva dėl tokios pop muzikos, nors dėja muzikinė veikla yra tik pusė to ką jis daro, tai..:) siūlau apsišviesti prieš komentuojant.
Ačiū už gerą juoko dozę. Jei tau atrodo, kad tam "angliškai" parašytam sakiny viskas gerai, tai man tikrai tavęs gaila. Jau nekalbant apie tai, kad net lietuviškai rašydama darai pirmoko lygio klaidas. "Tyngiu" .
Get a life, nėra ten tų klaidų "kvaiša" tu.. Omfg kaip man gaila tokių noliferių, kurių asmenybė verda interaktyviojo pasaulio kešelėnoje. Atvėsk tu pagaliau ir mėgaukis gyvenimu. Jei turi kažkokių kompleksų ar problemų, tam yra psichologas, nes elgiesi kažkaip asocioliai.
Let me know, do what?- leisk man žinoti, daryti ką? Toks tavo atsakymas į pareiškimą - aš jo labai nekenčiu. Čia turbūt per gili minti tokiai nolifer'ei, kaip aš
Menyra mandaugiskaita. Todėl nevartotinas kalbant, nei apie šitą pyplį, nei apie kurį kitą vienąasmenį.
Ir kur dar ignoruojamas artikelis a? Na suprantu, suprantu, nežinai, nei kas tai, nei kaip vartojamas.
P.S. Iš patirties žinau, kad žodžių junginiu get a life drabstosi patys noliferiai. Todėl darželinukiškai kalbant, kad net tokie ypatingi, kaip tamsta suprastų: kas ant kito pasakė - ant savęs pasisakė.
Be to, kiek pamenu, neatidžioji ponule, kad ten buvo ats į kitą tavo repliką:) nors jau žinok tyngiu rietis su tokiais smulkiais vabaliūkščiais, einu gelbėt pasaulio.
Vargše tu vargše, eilinį kartą įsivėlei į diskusiją, kuri ne tavo jėgoms ir tepi slides palikdama vaikiškus paaiškinimus. Kaip tipiška tau.
Tingi tai tingi.
Eik, gelbėk tą pasaulį. Gal suaugsi, protelio įgausi.
Vienžo aš visom penkiom už.
____________________
Oooooo... what does this button do?
Eikit kraptyt nosių kitur nepeikę jo jei jis jums nepatinka. Ir išvis eikit po velnių su tokia apgailėtina kritika, kuri yra tiesiog užgauliojimai, nes patys nesugebate pasiekti bent 1 procento gyvenime kaip jis. Jis yra pavizdys koks turėtų būti žmogus. Juk jis normalus ir geros širdies vaikis, labai malonus ir neišsidirbinėja, o jo muzikos niekas neverčia klausyti jei nepatinka, galit toliau pirštus įkišę į elektros lizdą klausyt savo tos elektro.. Jis mėgstamas ne tik dėl to,kad yra gražus, na juk logiškai kad Belieberės neperka jo CD tam kad pasikausyti jo veido. Jis užsiėminėja plačia labdaringa veikla, skiria milijonus vėžiu sergantiems, badaujanties vaikams, skiria socialinę paramą, dovanoja žaislus ir kitka, be jo daug vaikų pasaulyje badautų. Ir jūs drįstat jį peikti ir tokiais šlykščiais žodžiais vadinti? Kaip jums liežuvis apsiverčia? Patys sėdit troboj arba snarglėjat ant suoliuko sėmkęs gliaudydami, šiukšlindami ir niokodami šį pasaulį savo šlykščiu sugedimo laipsniu. SUSIPROTĖKIT ŠLIUŽAI JŪS!!!
Nosį krapštyt mečiau dar darželyje, todėl neisiu to daryti ir sakysiu: JIS MAN NEPATINKA. Iš tikrųjų nepatinka. Nematau jame nei tokio gero dainininko, kokiu jį vaizduoja jo mažametės gebėjos, nei gražaus vaiko. Ir nematau prasmės to slėpti vien dėl to, kad kažkokiai PMS'nei mergiščiai užplaukė nerštas ir ji, užuot apsišlavusi savo kiemą, taškosi seilėmis į kairę ir į dešinę net nesusimąstydama kaip iš šalies atrodo jos priekaištai dėl šlykščių žodžių, šalia jos vartojamo žodyno.
Labai brandu :) ypač brandu aiškinti, jog čia yra kažkoks iškrypimas ar nusikaltimas mėgti jo muziką, tuolabiau ji šiuo metu yra visiškai kitokia ir labai vertinama muzikos industrijoje, geriau jau šauniai jį palaikyti ir kartu su juo augti (kadangi esame beveik bendraamžiai) ir neskubėti augti, vaidinant brandžiosios senės, kaip šiuo atveju tu, gerbiamoji:) kadangi jokios pagarbos neturi nepažįstamiems žmonėms, ir tau trūksta objektyvumo apie šį jaunąjį talentą ir puikų žmogų, kurio dėka tiek daug vaikų turi švaraus vandens, maisto ir kitų būtinų reikšmių, siūlau tiesiog užkišti savo trigrašį ir mažiau putotis aiškinant pasauliui, koks jis atsilikęs ir degraduojantis neva dėl tokios pop muzikos, nors dėja muzikinė veikla yra tik pusė to ką jis daro, tai..:) siūlau apsišviesti prieš komentuojant.
Aš tau dar kartą siūlau pažvelgti į save iš šalies.
Čia, matot, aš kažką provokuoju. Sakau ir sakysiu - NEPATINKA. Tokiayra MANO nuomonė, pagrįsta MANO muzikiniu skoniu. Ir jei tau sunku su tuo susitaikyti, tai kreipkis į specialistus, galbūt tau padės.
Citata:Beje nekalbėjau konkrečiai apie tave,tai kad krapštykis savo apaugusias akis:) Kaip man pritinka,taip ir rašau. Man gerai.
Kita citata: geriau jau šauniai jį palaikyti ir kartu su juo augti (kadangi esame beveik bendraamžiai) ir neskubėti augti, vaidinant brandžiosios senės, kaip šiuo atveju tu, gerbiamoji:) kadangi jokios pagarbos neturi nepažįstamiems žmonėms, ir tau trūksta objektyvumo apie šį jaunąjį talentą ir puikų žmogų, kurio dėka tiek daug vaikų turi švaraus vandens, maisto ir kitų būtinų reikšmių, siūlau tiesiog užkišti savo trigrašį ir mažiau putotis aiškinant pasauliui, koks jis atsilikęs ir degraduojantis neva dėl tokios pop muzikos, nors dėja muzikinė veikla yra tik pusė to ką jis daro, tai..:) siūlau apsišviesti prieš komentuojant.
Get a life, nėra ten tų klaidų "kvaiša" tu.. Omfg kaip man gaila tokių noliferių, kurių asmenybė verda interaktyviojo pasaulio kešelėnoje. Atvėsk tu pagaliau ir mėgaukis gyvenimu. Jei turi kažkokių kompleksų ar problemų, tam yra psichologas, nes elgiesi kažkaip asocioliai.
Let me know, do what?- leisk man žinoti, daryti ką? Toks tavo atsakymas į pareiškimą - aš jo labai nekenčiu. Čia turbūt per gili minti tokiai nolifer'ei, kaip aš
Menyra mandaugiskaita. Todėl nevartotinas kalbant, nei apie šitą pyplį, nei apie kurį kitą vienąasmenį.
Ir kur dar ignoruojamas artikelis a? Na suprantu, suprantu, nežinai, nei kas tai, nei kaip vartojamas.
P.S. Iš patirties žinau, kad žodžių junginiu get a life drabstosi patys noliferiai. Todėl darželinukiškai kalbant, kad net tokie ypatingi, kaip tamsta suprastų: kas ant kito pasakė - ant savęs pasisakė.
Be to, kiek pamenu, neatidžioji ponule, kad ten buvo ats į kitą tavo repliką:) nors jau žinok tyngiu rietis su tokiais smulkiais vabaliūkščiais, einu gelbėt pasaulio.
____________________
I`ll wrap my hands around your neck so tight with love, love. ♥
Get a life, nėra ten tų klaidų "kvaiša" tu.. Omfg kaip man gaila tokių noliferių, kurių asmenybė verda interaktyviojo pasaulio kešelėnoje. Atvėsk tu pagaliau ir mėgaukis gyvenimu. Jei turi kažkokių kompleksų ar problemų, tam yra psichologas, nes elgiesi kažkaip asocioliai.
Let me know, do what?- leisk man žinoti, daryti ką? Toks tavo atsakymas į pareiškimą - aš jo labai nekenčiu. Čia turbūt per gili minti tokiai nolifer'ei, kaip aš
Menyra mandaugiskaita. Todėl nevartotinas kalbant, nei apie šitą pyplį, nei apie kurį kitą vienąasmenį.
Ir kur dar ignoruojamas artikelis a? Na suprantu, suprantu, nežinai, nei kas tai, nei kaip vartojamas.
P.S. Iš patirties žinau, kad žodžių junginiu get a life drabstosi patys noliferiai. Todėl darželinukiškai kalbant, kad net tokie ypatingi, kaip tamsta suprastų: kas ant kito pasakė - ant savęs pasisakė.
O vargeli kokia tu juokinga :D
____________________
I`ll wrap my hands around your neck so tight with love, love. ♥
Get a life, nėra ten tų klaidų "kvaiša" tu.. Omfg kaip man gaila tokių noliferių, kurių asmenybė verda interaktyviojo pasaulio kešelėnoje. Atvėsk tu pagaliau ir mėgaukis gyvenimu. Jei turi kažkokių kompleksų ar problemų, tam yra psichologas, nes elgiesi kažkaip asocioliai.
Let me know, do what?- leisk man žinoti, daryti ką? Toks tavo atsakymas į pareiškimą - aš jo labai nekenčiu. Čia turbūt per gili minti tokiai nolifer'ei, kaip aš
Menyra mandaugiskaita. Todėl nevartotinas kalbant, nei apie šitą pyplį, nei apie kurį kitą vienąasmenį.
Ir kur dar ignoruojamas artikelis a? Na suprantu, suprantu, nežinai, nei kas tai, nei kaip vartojamas.
P.S. Iš patirties žinau, kad žodžių junginiu get a life drabstosi patys noliferiai. Todėl darželinukiškai kalbant, kad net tokie ypatingi, kaip tamsta suprastų: kas ant kito pasakė - ant savęs pasisakė.
____________________
Oooooo... what does this button do?
Lyg aš kalta dabar, kad tu viename paprastame sakinyje klaidų privėlei
Get a life, nėra ten tų klaidų "kvaiša" tu.. Omfg kaip man gaila tokių noliferių, kurių asmenybė verda interaktyviojo pasaulio kešelėnoje. Atvėsk tu pagaliau ir mėgaukis gyvenimu. Jei turi kažkokių kompleksų ar problemų, tam yra psichologas, nes elgiesi kažkaip asocioliai.
____________________
I`ll wrap my hands around your neck so tight with love, love. ♥
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2012 m. birželio 22 d. 14:18:28
Taip, bukagalviai prodiuseriai, kuriems reikia pinigų pavertė jį produktu. Tačiau jei ne pačio jo noras tokiu tapti, tai ir nebūtų jis nei toks žinomas, nei toks smerkiamas...
____________________
Kas tau skirta visada ras kelią pas tave.
2012 m. birželio 22 d. 14:17:25
Aš ant jos nevarau. Tik sakau, kad Bieberis už ją ne ką prastesnis..
____________________
Jeigu Jūs nesergate paranoja, tai dar nereiškia, kad jie Jūsų neseka!
2012 m. birželio 22 d. 14:16:10
O kuo dabar Ladu Gaga uzkliuvo? Nevaryk pati jei apie taika kalbi :)
2012 m. birželio 22 d. 14:14:36
O kas iš dabartinio popso turi talentą, gerą balsą, ar kažką tai tokio? (Išskyrus Adelę) Jeigu Bieberis būtų tiesiog ignoruojamas, tai jo niekur ir nekištų. Argi netaip? Blogą įtaką jaunimui daro ne jis, o tie, kurie jį kiša visur. Ir galop, ne iš žiniasklaisdos aš apie tą Bieberį visur girdžiu, o iš pačių žmonių.
____________________
Jeigu Jūs nesergate paranoja, tai dar nereiškia, kad jie Jūsų neseka!
2012 m. birželio 22 d. 14:05:12
Tą mes suprantam. Tiesiog jis per daug kišamas visur, o juk nei talento, nei balso neturi, kad būtų vertas ko nors gauti iš žmonių... Tiesiog jis yra muzikos teršėjęs, darantis blogą įtaką jaunimui ir dėl to mes jo taip nemėgstam. Aišku, aš nesu už masinį varymą, gal ir turėtų žmonės patylėti, jei nepatinka, bet kartais būna sunku susilaikyti...
Tai vat, pagrindiniai dalykai, kurie žmonėms taip nepatinka, mano nuomone, yra šie:
1. Jis neturi balso ir nieko tokio ypatingo, kad būtų gerbiamas muzikos pasaulyje ir tarp žmonių.
2. Jį perdaug išaukštino televizija ir žiniasklaida, todėl visiem pabodo jį visur ir visada matyti.
Gal aš klystų, o gal ne viską pasakiau, bet tai tik mano nuomonė, daugiau nieko....
____________________
Kas tau skirta visada ras kelią pas tave.
2012 m. birželio 22 d. 13:56:41
Nuoširdžiai nesuprantu, kuo jisai visiems šitaip kliųna. Na gyvena ir gyvena berniukas. Dainuoja ir dainuoja. Nepatinka - nesiklausykit. Patinka - nekiškit savo kitiems. Visiška nesąmonė, tas masinis varymas ant Bieberio. Jis nėra nėkuo blogesnis už kokias nors yvas ar Lady Gagas..
____________________
Jeigu Jūs nesergate paranoja, tai dar nereiškia, kad jie Jūsų neseka!
2012 m. birželio 22 d. 13:50:32
O čia apie kalbas ar apie Bieberį diskutuot reikia?? :DD
Kodėl negalėjot tų kvailų, tuščių, betikslių savo ginčų pratęsti asmeniškai?.. Jei diskusijos tema eina ne apie tai, vadinasi pagal taisykles, jos turi vykti kitur, ir negalima teršti diskusijų forumo tuo, kuo nereikia...
____________________
Kas tau skirta visada ras kelią pas tave.
2012 m. birželio 22 d. 12:22:33
Taip tik atrodo, kad mes nerealūs nolifer'iai. Tokiomis frazėmis švaistosi mano klasiokai, besigirdami, kad dieną naktį sėdi prie kompo. Nuo tokių pagirų aišku man bloga, bet tos frazės dar blogiau. Kuo pavirto anglų kalba? Aš irgi nei šio klausimo, nei kitokių tokių frazių dar neiššifravau
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
2012 m. birželio 22 d. 12:19:22
pirmokai dar geriau rašo
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
2012 m. birželio 22 d. 12:16:18
2012 m. birželio 22 d. 08:13:02
Vargše tu vargše, eilinį kartą įsivėlei į diskusiją, kuri ne tavo jėgoms ir tepi slides palikdama vaikiškus paaiškinimus. Kaip tipiška tau.
Tingi tai tingi.
Eik, gelbėk tą pasaulį. Gal suaugsi, protelio įgausi.
Vienžo aš visom penkiom už.
____________________
Oooooo... what does this button do?
2012 m. birželio 21 d. 23:46:46
Sakykim geros :DDD
2012 m. birželio 21 d. 23:36:32
Fail on U, ten net ne tau buvo, jei kas
____________________
I`ll wrap my hands around your neck so tight with love, love. ♥
2012 m. birželio 21 d. 23:35:06
Be to, kiek pamenu, neatidžioji ponule, kad ten buvo ats į kitą tavo repliką:) nors jau žinok tyngiu rietis su tokiais smulkiais vabaliūkščiais, einu gelbėt pasaulio.
____________________
I`ll wrap my hands around your neck so tight with love, love. ♥
2012 m. birželio 21 d. 23:33:41
čia buvo rekomendacija iš geros valios ar iš pagiežingos?:D
____________________
I`ll wrap my hands around your neck so tight with love, love. ♥
2012 m. birželio 21 d. 23:32:51
O vargeli kokia tu juokinga :D
____________________
I`ll wrap my hands around your neck so tight with love, love. ♥
2012 m. birželio 21 d. 23:19:42
Let me know, do what? - leisk man žinoti, daryti ką? Toks tavo atsakymas į pareiškimą - aš jo labai nekenčiu. Čia turbūt per gili minti tokiai nolifer'ei, kaip aš
Men yra man daugiskaita. Todėl nevartotinas kalbant, nei apie šitą pyplį, nei apie kurį kitą vieną asmenį.
Ir kur dar ignoruojamas artikelis a? Na suprantu, suprantu, nežinai, nei kas tai, nei kaip vartojamas.
P.S. Iš patirties žinau, kad žodžių junginiu get a life drabstosi patys noliferiai. Todėl darželinukiškai kalbant, kad net tokie ypatingi, kaip tamsta suprastų: kas ant kito pasakė - ant savęs pasisakė.
____________________
Oooooo... what does this button do?
2012 m. birželio 21 d. 22:44:18
Zinai Nazgul...Man labai panasu,kad tu ypac gerai sutartum,su kitu nariu Ievuxs01
2012 m. birželio 21 d. 22:40:17
Get a life, nėra ten tų klaidų "kvaiša" tu.. Omfg kaip man gaila tokių noliferių, kurių asmenybė verda interaktyviojo pasaulio kešelėnoje. Atvėsk tu pagaliau ir mėgaukis gyvenimu. Jei turi kažkokių kompleksų ar problemų, tam yra psichologas, nes elgiesi kažkaip asocioliai.
____________________
I`ll wrap my hands around your neck so tight with love, love. ♥
2012 m. birželio 21 d. 22:38:45
Visų nuomonė skirtinga :)
____________________
I`ll wrap my hands around your neck so tight with love, love. ♥