Trumpai pasakius - jis tik dar vienas muzikos industrijos išaugintas (gal labiau tiktų 'išveistas') vergas orientuotas į vaikus.
Tikrai ne:) būtent taip kalba neobjektyvios informacijos prisirinkę asmenys, kurie nesidomi tiek, kad būtų racionalu aiškinti, kas muzikos industrijoje tik prekė, o kas - tikras perliukas;)
____________________
I`ll wrap my hands around your neck so tight with love, love. ♥
Eikit kraptyt nosių kitur nepeikę jo jei jis jums nepatinka. Ir išvis eikit po velnių su tokia apgailėtina kritika, kuri yra tiesiog užgauliojimai, nes patys nesugebate pasiekti bent 1 procento gyvenime kaip jis. Jis yra pavizdys koks turėtų būti žmogus. Juk jis normalus ir geros širdies vaikis, labai malonus ir neišsidirbinėja, o jo muzikos niekas neverčia klausyti jei nepatinka, galit toliau pirštus įkišę į elektros lizdą klausyt savo tos elektro.. Jis mėgstamas ne tik dėl to,kad yra gražus, na juk logiškai kad Belieberės neperka jo CD tam kad pasikausyti jo veido. Jis užsiėminėja plačia labdaringa veikla, skiria milijonus vėžiu sergantiems, badaujanties vaikams, skiria socialinę paramą, dovanoja žaislus ir kitka, be jo daug vaikų pasaulyje badautų. Ir jūs drįstat jį peikti ir tokiais šlykščiais žodžiais vadinti? Kaip jums liežuvis apsiverčia? Patys sėdit troboj arba snarglėjat ant suoliuko sėmkęs gliaudydami, šiukšlindami ir niokodami šį pasaulį savo šlykščiu sugedimo laipsniu. SUSIPROTĖKIT ŠLIUŽAI JŪS!!!
Nosį krapštyt mečiau dar darželyje, todėl neisiu to daryti ir sakysiu: JIS MAN NEPATINKA. Iš tikrųjų nepatinka. Nematau jame nei tokio gero dainininko, kokiu jį vaizduoja jo mažametės gebėjos, nei gražaus vaiko. Ir nematau prasmės to slėpti vien dėl to, kad kažkokiai PMS'nei mergiščiai užplaukė nerštas ir ji, užuot apsišlavusi savo kiemą, taškosi seilėmis į kairę ir į dešinę net nesusimąstydama kaip iš šalies atrodo jos priekaištai dėl šlykščių žodžių, šalia jos vartojamo žodyno.
Labai brandu :) ypač brandu aiškinti, jog čia yra kažkoks iškrypimas ar nusikaltimas mėgti jo muziką, tuolabiau ji šiuo metu yra visiškai kitokia ir labai vertinama muzikos industrijoje, geriau jau šauniai jį palaikyti ir kartu su juo augti (kadangi esame beveik bendraamžiai) ir neskubėti augti, vaidinant brandžiosios senės, kaip šiuo atveju tu, gerbiamoji:) kadangi jokios pagarbos neturi nepažįstamiems žmonėms, ir tau trūksta objektyvumo apie šį jaunąjį talentą ir puikų žmogų, kurio dėka tiek daug vaikų turi švaraus vandens, maisto ir kitų būtinų reikšmių, siūlau tiesiog užkišti savo trigrašį ir mažiau putotis aiškinant pasauliui, koks jis atsilikęs ir degraduojantis neva dėl tokios pop muzikos, nors dėja muzikinė veikla yra tik pusė to ką jis daro, tai..:) siūlau apsišviesti prieš komentuojant.
Man nusispjauti ant tokių apaugusių "proto gumbų", kurie aiškina visam pasauliui ką kiti žmonės turi mėgti ir taip toliau ir panašiai.. Tokie kaip tu, tiek siekia įžeisti, išprovokuoti ir tt:) neužkibsiu ant šio kabliuko :) Žinok vieną: kad pasaulio nepakeisi,kad ir koks jis beviltiškas ir ypač neperauklėsi tų 42 mln Justino gerbėjų ;)
Duodu žodį - nemaža dalis tų paauglių jei ne vaikų,bėgant laikui išaugs iš tokios muzikos,
vieną dieną atkapstys senus,dulkinus tėtušio cd kompaktus (ypatingos sėkmės atveju - vinylus) ir pasileis to klaikaus pasenusio 8 dešimtmečio triukšmo - ir supras,kokio velnio gadinau klausą klaudyma (s) tą pop šūdą? Rolling Stones/Pink Floyd/Depeche Mode - va čia tai muzika,kuri kabina ir po 45 metų...
Būdami paaugliško amžiaus klausome visokio triukšmo - nesirinkdami,ir tik bėgant metams,pradedame atrasti, ir vertinti tai kas tikra.Juk niekas negimsta jau žinantys kas yra ta gera muzika.Laikas ir patirtis - tai kas žmogų stiprina dvasiškai.
Tai be abejo :)
Na nepasakyčiau,kad man nepatinka Depeche Mode, Bon Jovi, The Beatles ir kiti muzikos tėvai :)
____________________
I`ll wrap my hands around your neck so tight with love, love. ♥
Eikit kraptyt nosių kitur nepeikę jo jei jis jums nepatinka. Ir išvis eikit po velnių su tokia apgailėtina kritika, kuri yra tiesiog užgauliojimai, nes patys nesugebate pasiekti bent 1 procento gyvenime kaip jis. Jis yra pavizdys koks turėtų būti žmogus. Juk jis normalus ir geros širdies vaikis, labai malonus ir neišsidirbinėja, o jo muzikos niekas neverčia klausyti jei nepatinka, galit toliau pirštus įkišę į elektros lizdą klausyt savo tos elektro.. Jis mėgstamas ne tik dėl to,kad yra gražus, na juk logiškai kad Belieberės neperka jo CD tam kad pasikausyti jo veido. Jis užsiėminėja plačia labdaringa veikla, skiria milijonus vėžiu sergantiems, badaujanties vaikams, skiria socialinę paramą, dovanoja žaislus ir kitka, be jo daug vaikų pasaulyje badautų. Ir jūs drįstat jį peikti ir tokiais šlykščiais žodžiais vadinti? Kaip jums liežuvis apsiverčia? Patys sėdit troboj arba snarglėjat ant suoliuko sėmkęs gliaudydami, šiukšlindami ir niokodami šį pasaulį savo šlykščiu sugedimo laipsniu. SUSIPROTĖKIT ŠLIUŽAI JŪS!!!
Nosį krapštyt mečiau dar darželyje, todėl neisiu to daryti ir sakysiu: JIS MAN NEPATINKA. Iš tikrųjų nepatinka. Nematau jame nei tokio gero dainininko, kokiu jį vaizduoja jo mažametės gebėjos, nei gražaus vaiko. Ir nematau prasmės to slėpti vien dėl to, kad kažkokiai PMS'nei mergiščiai užplaukė nerštas ir ji, užuot apsišlavusi savo kiemą, taškosi seilėmis į kairę ir į dešinę net nesusimąstydama kaip iš šalies atrodo jos priekaištai dėl šlykščių žodžių, šalia jos vartojamo žodyno.
Labai brandu :) ypač brandu aiškinti, jog čia yra kažkoks iškrypimas ar nusikaltimas mėgti jo muziką, tuolabiau ji šiuo metu yra visiškai kitokia ir labai vertinama muzikos industrijoje, geriau jau šauniai jį palaikyti ir kartu su juo augti (kadangi esame beveik bendraamžiai) ir neskubėti augti, vaidinant brandžiosios senės, kaip šiuo atveju tu, gerbiamoji:) kadangi jokios pagarbos neturi nepažįstamiems žmonėms, ir tau trūksta objektyvumo apie šį jaunąjį talentą ir puikų žmogų, kurio dėka tiek daug vaikų turi švaraus vandens, maisto ir kitų būtinų reikšmių, siūlau tiesiog užkišti savo trigrašį ir mažiau putotis aiškinant pasauliui, koks jis atsilikęs ir degraduojantis neva dėl tokios pop muzikos, nors dėja muzikinė veikla yra tik pusė to ką jis daro, tai..:) siūlau apsišviesti prieš komentuojant.
Man nusispjauti ant tokių apaugusių "proto gumbų", kurie aiškina visam pasauliui ką kiti žmonės turi mėgti ir taip toliau ir panašiai.. Tokie kaip tu, tiek siekia įžeisti, išprovokuoti ir tt:) neužkibsiu ant šio kabliuko :) Žinok vieną: kad pasaulio nepakeisi,kad ir koks jis beviltiškas ir ypač neperauklėsi tų 42 mln Justino gerbėjų ;)
Duodu žodį - nemaža dalis tų paauglių jei ne vaikų,bėgant laikui išaugs iš tokios muzikos,
vieną dieną atkapstys senus,dulkinus tėtušio cd kompaktus (ypatingos sėkmės atveju - vinylus) ir pasileis to klaikaus pasenusio 8 dešimtmečio triukšmo - ir supras,kokio velnio gadinau klausą klaudyma (s) tą pop šūdą? Rolling Stones/Pink Floyd/Depeche Mode - va čia tai muzika,kuri kabina ir po 45 metų...
Būdami paaugliško amžiaus klausome visokio triukšmo - nesirinkdami,ir tik bėgant metams,pradedame atrasti, ir vertinti tai kas tikra.Juk niekas negimsta jau žinantys kas yra ta gera muzika.Laikas ir patirtis - tai kas žmogų stiprina dvasiškai.
Eikit kraptyt nosių kitur nepeikę jo jei jis jums nepatinka. Ir išvis eikit po velnių su tokia apgailėtina kritika, kuri yra tiesiog užgauliojimai, nes patys nesugebate pasiekti bent 1 procento gyvenime kaip jis. Jis yra pavizdys koks turėtų būti žmogus. Juk jis normalus ir geros širdies vaikis, labai malonus ir neišsidirbinėja, o jo muzikos niekas neverčia klausyti jei nepatinka, galit toliau pirštus įkišę į elektros lizdą klausyt savo tos elektro.. Jis mėgstamas ne tik dėl to,kad yra gražus, na juk logiškai kad Belieberės neperka jo CD tam kad pasikausyti jo veido. Jis užsiėminėja plačia labdaringa veikla, skiria milijonus vėžiu sergantiems, badaujanties vaikams, skiria socialinę paramą, dovanoja žaislus ir kitka, be jo daug vaikų pasaulyje badautų. Ir jūs drįstat jį peikti ir tokiais šlykščiais žodžiais vadinti? Kaip jums liežuvis apsiverčia? Patys sėdit troboj arba snarglėjat ant suoliuko sėmkęs gliaudydami, šiukšlindami ir niokodami šį pasaulį savo šlykščiu sugedimo laipsniu. SUSIPROTĖKIT ŠLIUŽAI JŪS!!!
Nosį krapštyt mečiau dar darželyje, todėl neisiu to daryti ir sakysiu: JIS MAN NEPATINKA. Iš tikrųjų nepatinka. Nematau jame nei tokio gero dainininko, kokiu jį vaizduoja jo mažametės gebėjos, nei gražaus vaiko. Ir nematau prasmės to slėpti vien dėl to, kad kažkokiai PMS'nei mergiščiai užplaukė nerštas ir ji, užuot apsišlavusi savo kiemą, taškosi seilėmis į kairę ir į dešinę net nesusimąstydama kaip iš šalies atrodo jos priekaištai dėl šlykščių žodžių, šalia jos vartojamo žodyno.
Labai brandu :) ypač brandu aiškinti, jog čia yra kažkoks iškrypimas ar nusikaltimas mėgti jo muziką, tuolabiau ji šiuo metu yra visiškai kitokia ir labai vertinama muzikos industrijoje, geriau jau šauniai jį palaikyti ir kartu su juo augti (kadangi esame beveik bendraamžiai) ir neskubėti augti, vaidinant brandžiosios senės, kaip šiuo atveju tu, gerbiamoji:) kadangi jokios pagarbos neturi nepažįstamiems žmonėms, ir tau trūksta objektyvumo apie šį jaunąjį talentą ir puikų žmogų, kurio dėka tiek daug vaikų turi švaraus vandens, maisto ir kitų būtinų reikšmių, siūlau tiesiog užkišti savo trigrašį ir mažiau putotis aiškinant pasauliui, koks jis atsilikęs ir degraduojantis neva dėl tokios pop muzikos, nors dėja muzikinė veikla yra tik pusė to ką jis daro, tai..:) siūlau apsišviesti prieš komentuojant.
Aš tau dar kartą siūlau pažvelgti į save iš šalies.
Čia, matot, aš kažką provokuoju. Sakau ir sakysiu - NEPATINKA. Tokiayra MANO nuomonė, pagrįsta MANO muzikiniu skoniu. Ir jei tau sunku su tuo susitaikyti, tai kreipkis į specialistus, galbūt tau padės.
Citata:Beje nekalbėjau konkrečiai apie tave,tai kad krapštykis savo apaugusias akis:) Kaip man pritinka,taip ir rašau. Man gerai.
Kita citata: geriau jau šauniai jį palaikyti ir kartu su juo augti (kadangi esame beveik bendraamžiai) ir neskubėti augti, vaidinant brandžiosios senės, kaip šiuo atveju tu, gerbiamoji:) kadangi jokios pagarbos neturi nepažįstamiems žmonėms, ir tau trūksta objektyvumo apie šį jaunąjį talentą ir puikų žmogų, kurio dėka tiek daug vaikų turi švaraus vandens, maisto ir kitų būtinų reikšmių, siūlau tiesiog užkišti savo trigrašį ir mažiau putotis aiškinant pasauliui, koks jis atsilikęs ir degraduojantis neva dėl tokios pop muzikos, nors dėja muzikinė veikla yra tik pusė to ką jis daro, tai..:) siūlau apsišviesti prieš komentuojant.
Misantropia, ne šitoj vietoj užsikabinai ant jos. Tu pati užsiputojai dėl to, kad atseit tu sakei, kad jo muzikos mėgimas yra iškrypimas... Bet ten nebuvo įvardyta asmens. Taigi, nesupratai jos
Eikit kraptyt nosių kitur nepeikę jo jei jis jums nepatinka. Ir išvis eikit po velnių su tokia apgailėtina kritika, kuri yra tiesiog užgauliojimai, nes patys nesugebate pasiekti bent 1 procento gyvenime kaip jis. Jis yra pavizdys koks turėtų būti žmogus. Juk jis normalus ir geros širdies vaikis, labai malonus ir neišsidirbinėja, o jo muzikos niekas neverčia klausyti jei nepatinka, galit toliau pirštus įkišę į elektros lizdą klausyt savo tos elektro.. Jis mėgstamas ne tik dėl to,kad yra gražus, na juk logiškai kad Belieberės neperka jo CD tam kad pasikausyti jo veido. Jis užsiėminėja plačia labdaringa veikla, skiria milijonus vėžiu sergantiems, badaujanties vaikams, skiria socialinę paramą, dovanoja žaislus ir kitka, be jo daug vaikų pasaulyje badautų. Ir jūs drįstat jį peikti ir tokiais šlykščiais žodžiais vadinti? Kaip jums liežuvis apsiverčia? Patys sėdit troboj arba snarglėjat ant suoliuko sėmkęs gliaudydami, šiukšlindami ir niokodami šį pasaulį savo šlykščiu sugedimo laipsniu. SUSIPROTĖKIT ŠLIUŽAI JŪS!!!
Nosį krapštyt mečiau dar darželyje, todėl neisiu to daryti ir sakysiu: JIS MAN NEPATINKA. Iš tikrųjų nepatinka. Nematau jame nei tokio gero dainininko, kokiu jį vaizduoja jo mažametės gebėjos, nei gražaus vaiko. Ir nematau prasmės to slėpti vien dėl to, kad kažkokiai PMS'nei mergiščiai užplaukė nerštas ir ji, užuot apsišlavusi savo kiemą, taškosi seilėmis į kairę ir į dešinę net nesusimąstydama kaip iš šalies atrodo jos priekaištai dėl šlykščių žodžių, šalia jos vartojamo žodyno.
Labai brandu :) ypač brandu aiškinti, jog čia yra kažkoks iškrypimas ar nusikaltimas mėgti jo muziką, tuolabiau ji šiuo metu yra visiškai kitokia ir labai vertinama muzikos industrijoje, geriau jau šauniai jį palaikyti ir kartu su juo augti (kadangi esame beveik bendraamžiai) ir neskubėti augti, vaidinant brandžiosios senės, kaip šiuo atveju tu, gerbiamoji:) kadangi jokios pagarbos neturi nepažįstamiems žmonėms, ir tau trūksta objektyvumo apie šį jaunąjį talentą ir puikų žmogų, kurio dėka tiek daug vaikų turi švaraus vandens, maisto ir kitų būtinų reikšmių, siūlau tiesiog užkišti savo trigrašį ir mažiau putotis aiškinant pasauliui, koks jis atsilikęs ir degraduojantis neva dėl tokios pop muzikos, nors dėja muzikinė veikla yra tik pusė to ką jis daro, tai..:) siūlau apsišviesti prieš komentuojant.
Aš tau dar kartą siūlau pažvelgti į save iš šalies.
Čia, matot, aš kažką provokuoju. Sakau ir sakysiu - NEPATINKA. Tokiayra MANO nuomonė, pagrįsta MANO muzikiniu skoniu. Ir jei tau sunku su tuo susitaikyti, tai kreipkis į specialistus, galbūt tau padės.
Citata:Beje nekalbėjau konkrečiai apie tave,tai kad krapštykis savo apaugusias akis:) Kaip man pritinka,taip ir rašau. Man gerai.
Kita citata: geriau jau šauniai jį palaikyti ir kartu su juo augti (kadangi esame beveik bendraamžiai) ir neskubėti augti, vaidinant brandžiosios senės, kaip šiuo atveju tu, gerbiamoji:) kadangi jokios pagarbos neturi nepažįstamiems žmonėms, ir tau trūksta objektyvumo apie šį jaunąjį talentą ir puikų žmogų, kurio dėka tiek daug vaikų turi švaraus vandens, maisto ir kitų būtinų reikšmių, siūlau tiesiog užkišti savo trigrašį ir mažiau putotis aiškinant pasauliui, koks jis atsilikęs ir degraduojantis neva dėl tokios pop muzikos, nors dėja muzikinė veikla yra tik pusė to ką jis daro, tai..:) siūlau apsišviesti prieš komentuojant.
Eikit kraptyt nosių kitur nepeikę jo jei jis jums nepatinka. Ir išvis eikit po velnių su tokia apgailėtina kritika, kuri yra tiesiog užgauliojimai, nes patys nesugebate pasiekti bent 1 procento gyvenime kaip jis. Jis yra pavizdys koks turėtų būti žmogus. Juk jis normalus ir geros širdies vaikis, labai malonus ir neišsidirbinėja, o jo muzikos niekas neverčia klausyti jei nepatinka, galit toliau pirštus įkišę į elektros lizdą klausyt savo tos elektro.. Jis mėgstamas ne tik dėl to,kad yra gražus, na juk logiškai kad Belieberės neperka jo CD tam kad pasikausyti jo veido. Jis užsiėminėja plačia labdaringa veikla, skiria milijonus vėžiu sergantiems, badaujanties vaikams, skiria socialinę paramą, dovanoja žaislus ir kitka, be jo daug vaikų pasaulyje badautų. Ir jūs drįstat jį peikti ir tokiais šlykščiais žodžiais vadinti? Kaip jums liežuvis apsiverčia? Patys sėdit troboj arba snarglėjat ant suoliuko sėmkęs gliaudydami, šiukšlindami ir niokodami šį pasaulį savo šlykščiu sugedimo laipsniu. SUSIPROTĖKIT ŠLIUŽAI JŪS!!!
Nosį krapštyt mečiau dar darželyje, todėl neisiu to daryti ir sakysiu: JIS MAN NEPATINKA. Iš tikrųjų nepatinka. Nematau jame nei tokio gero dainininko, kokiu jį vaizduoja jo mažametės gebėjos, nei gražaus vaiko. Ir nematau prasmės to slėpti vien dėl to, kad kažkokiai PMS'nei mergiščiai užplaukė nerštas ir ji, užuot apsišlavusi savo kiemą, taškosi seilėmis į kairę ir į dešinę net nesusimąstydama kaip iš šalies atrodo jos priekaištai dėl šlykščių žodžių, šalia jos vartojamo žodyno.
Labai brandu :) ypač brandu aiškinti, jog čia yra kažkoks iškrypimas ar nusikaltimas mėgti jo muziką, tuolabiau ji šiuo metu yra visiškai kitokia ir labai vertinama muzikos industrijoje, geriau jau šauniai jį palaikyti ir kartu su juo augti (kadangi esame beveik bendraamžiai) ir neskubėti augti, vaidinant brandžiosios senės, kaip šiuo atveju tu, gerbiamoji:) kadangi jokios pagarbos neturi nepažįstamiems žmonėms, ir tau trūksta objektyvumo apie šį jaunąjį talentą ir puikų žmogų, kurio dėka tiek daug vaikų turi švaraus vandens, maisto ir kitų būtinų reikšmių, siūlau tiesiog užkišti savo trigrašį ir mažiau putotis aiškinant pasauliui, koks jis atsilikęs ir degraduojantis neva dėl tokios pop muzikos, nors dėja muzikinė veikla yra tik pusė to ką jis daro, tai..:) siūlau apsišviesti prieš komentuojant.
Aš tau dar kartą siūlau pažvelgti į save iš šalies.
Čia, matot, aš kažką provokuoju. Sakau ir sakysiu - NEPATINKA. Tokiayra MANO nuomonė, pagrįsta MANO muzikiniu skoniu. Ir jei tau sunku su tuo susitaikyti, tai kreipkis į specialistus, galbūt tau padės.
Citata:Beje nekalbėjau konkrečiai apie tave,tai kad krapštykis savo apaugusias akis:) Kaip man pritinka,taip ir rašau. Man gerai.
Kita citata: geriau jau šauniai jį palaikyti ir kartu su juo augti (kadangi esame beveik bendraamžiai) ir neskubėti augti, vaidinant brandžiosios senės, kaip šiuo atveju tu, gerbiamoji:) kadangi jokios pagarbos neturi nepažįstamiems žmonėms, ir tau trūksta objektyvumo apie šį jaunąjį talentą ir puikų žmogų, kurio dėka tiek daug vaikų turi švaraus vandens, maisto ir kitų būtinų reikšmių, siūlau tiesiog užkišti savo trigrašį ir mažiau putotis aiškinant pasauliui, koks jis atsilikęs ir degraduojantis neva dėl tokios pop muzikos, nors dėja muzikinė veikla yra tik pusė to ką jis daro, tai..:) siūlau apsišviesti prieš komentuojant.
Misantropia, ne šitoj vietoj užsikabinai ant jos. Tu pati užsiputojai dėl to, kad atseit tu sakei, kad jo muzikos mėgimas yra iškrypimas... Bet ten nebuvo įvardyta asmens. Taigi, nesupratai jos
Ji citavo mano komentarą, todėl logiška, jei aš taip pagalvojau.
____________________
Oooooo... what does this button do?
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2012 m. birželio 21 d. 18:29:46
Ko čia akis draskai, kvaiša tu?
Lyg aš kalta dabar, kad tu viename paprastame sakinyje klaidų privėlei
____________________
Oooooo... what does this button do?
2012 m. birželio 21 d. 17:45:27
Tikrai nesutinku su tavo pasakymu...Dazniausia yra atvirksciai...
2012 m. birželio 21 d. 17:19:02
Tiesa, aš nesuprantu jo muzikos, bet nesijuokiu, tik tyliai mintyse smerkiu...
____________________
Kas tau skirta visada ras kelią pas tave.
2012 m. birželio 21 d. 17:17:11
Džiugu,kad juokinga, nors šiaip turėtų būti apmaudu, nes dažniausiai žmonės juokiais iš to,ko nesupranta..
____________________
I`ll wrap my hands around your neck so tight with love, love. ♥
2012 m. birželio 21 d. 17:15:41
ai karocia bebras ira super tarp bebru ir baigiam gicus :DDD
____________________
harissss22
2012 m. birželio 21 d. 17:06:48
"Brilliant music" .... Cha cha cha ...Nu prajuokinai,kaip turi but ...
2012 m. birželio 21 d. 17:03:27
Koks skirtumas kokia kalba? Ir taip aišku, kas parašyta :DDD
____________________
Kas tau skirta visada ras kelią pas tave.
2012 m. birželio 21 d. 16:56:06
O gal tu geriau darželio auklėtojos paprašytum,kad nuvalytų snarglius ir išmokintų angliškai? :)
____________________
I`ll wrap my hands around your neck so tight with love, love. ♥
2012 m. birželio 20 d. 15:50:01
Geriau jau tu rašytum lietuviškai (facepalm)
____________________
Oooooo... what does this button do?
2012 m. birželio 20 d. 15:37:09
Let me know, do what? huh . He's perfect men with kind heart and brilliant music. What do we need these days?
____________________
I`ll wrap my hands around your neck so tight with love, love. ♥
2012 m. birželio 19 d. 21:38:47
Vergas kam?
2012 m. birželio 13 d. 15:18:07
Man kartais jo gaila. Kažkas netvarkoj su šiuolaikine muzika
2012 m. birželio 13 d. 13:32:50
I hate him sooo much
2012 m. balandžio 2 d. 14:20:38
Tikrai ne:) būtent taip kalba neobjektyvios informacijos prisirinkę asmenys, kurie nesidomi tiek, kad būtų racionalu aiškinti, kas muzikos industrijoje tik prekė, o kas - tikras perliukas;)
____________________
I`ll wrap my hands around your neck so tight with love, love. ♥
2012 m. balandžio 2 d. 14:18:47
Tai be abejo :)
Na nepasakyčiau,kad man nepatinka Depeche Mode, Bon Jovi, The Beatles ir kiti muzikos tėvai :)
____________________
I`ll wrap my hands around your neck so tight with love, love. ♥
2012 m. balandžio 2 d. 11:38:25
Trumpai pasakius - jis tik dar vienas muzikos industrijos išaugintas (gal labiau tiktų 'išveistas') vergas orientuotas į vaikus.
2012 m. balandžio 1 d. 21:40:44
Duodu žodį - nemaža dalis tų paauglių jei ne vaikų,bėgant laikui išaugs iš tokios muzikos,
vieną dieną atkapstys senus,dulkinus tėtušio cd kompaktus (ypatingos sėkmės atveju - vinylus) ir pasileis to klaikaus pasenusio 8 dešimtmečio triukšmo - ir supras,kokio velnio gadinau klausą klaudyma (s) tą pop šūdą? Rolling Stones/Pink Floyd/Depeche Mode - va čia tai muzika,kuri kabina ir po 45 metų...
Būdami paaugliško amžiaus klausome visokio triukšmo - nesirinkdami,ir tik bėgant metams,pradedame atrasti, ir vertinti tai kas tikra.Juk niekas negimsta jau žinantys kas yra ta gera muzika.Laikas ir patirtis - tai kas žmogų stiprina dvasiškai.
____________________
Žmogus - invazinė rūšis
2012 m. balandžio 1 d. 21:37:02
Su tais citavimais, niekad jais nepasitikiu, nes dažnai nukeliaujama į pievas arba apie kitą asmenį pradedama kalbėti.
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
2012 m. balandžio 1 d. 21:36:56
Išsisukinėjimai nepadės. Pati veliesi savo svaičiojimuose
Tai kur jau čia mums, paprastiems mirtingiesiems tarakonams, susigaudyti. 
Be to pavyzdžiai pavyzdžiais, o anas buvo tiesiogiai nukreiptas į mane.
____________________
Oooooo... what does this button do?
2012 m. balandžio 1 d. 21:33:59
Ji citavo mano komentarą, todėl logiška, jei aš taip pagalvojau.
____________________
Oooooo... what does this button do?