Eikit kraptyt nosių kitur nepeikę jo jei jis jums nepatinka. Ir išvis eikit po velnių su tokia apgailėtina kritika, kuri yra tiesiog užgauliojimai, nes patys nesugebate pasiekti bent 1 procento gyvenime kaip jis. Jis yra pavizdys koks turėtų būti žmogus. Juk jis normalus ir geros širdies vaikis, labai malonus ir neišsidirbinėja, o jo muzikos niekas neverčia klausyti jei nepatinka, galit toliau pirštus įkišę į elektros lizdą klausyt savo tos elektro.. Jis mėgstamas ne tik dėl to,kad yra gražus, na juk logiškai kad Belieberės neperka jo CD tam kad pasikausyti jo veido. Jis užsiėminėja plačia labdaringa veikla, skiria milijonus vėžiu sergantiems, badaujanties vaikams, skiria socialinę paramą, dovanoja žaislus ir kitka, be jo daug vaikų pasaulyje badautų. Ir jūs drįstat jį peikti ir tokiais šlykščiais žodžiais vadinti? Kaip jums liežuvis apsiverčia? Patys sėdit troboj arba snarglėjat ant suoliuko sėmkęs gliaudydami, šiukšlindami ir niokodami šį pasaulį savo šlykščiu sugedimo laipsniu. SUSIPROTĖKIT ŠLIUŽAI JŪS!!!
Nosį krapštyt mečiau dar darželyje, todėl neisiu to daryti ir sakysiu: JIS MAN NEPATINKA. Iš tikrųjų nepatinka. Nematau jame nei tokio gero dainininko, kokiu jį vaizduoja jo mažametės gebėjos, nei gražaus vaiko. Ir nematau prasmės to slėpti vien dėl to, kad kažkokiai PMS'nei mergiščiai užplaukė nerštas ir ji, užuot apsišlavusi savo kiemą, taškosi seilėmis į kairę ir į dešinę net nesusimąstydama kaip iš šalies atrodo jos priekaištai dėl šlykščių žodžių, šalia jos vartojamo žodyno.
Labai brandu :) ypač brandu aiškinti, jog čia yra kažkoks iškrypimas ar nusikaltimas mėgti jo muziką, tuolabiau ji šiuo metu yra visiškai kitokia ir labai vertinama muzikos industrijoje, geriau jau šauniai jį palaikyti ir kartu su juo augti (kadangi esame beveik bendraamžiai) ir neskubėti augti, vaidinant brandžiosios senės, kaip šiuo atveju tu, gerbiamoji:) kadangi jokios pagarbos neturi nepažįstamiems žmonėms, ir tau trūksta objektyvumo apie šį jaunąjį talentą ir puikų žmogų, kurio dėka tiek daug vaikų turi švaraus vandens, maisto ir kitų būtinų reikšmių, siūlau tiesiog užkišti savo trigrašį ir mažiau putotis aiškinant pasauliui, koks jis atsilikęs ir degraduojantis neva dėl tokios pop muzikos, nors dėja muzikinė veikla yra tik pusė to ką jis daro, tai..:) siūlau apsišviesti prieš komentuojant.
Aš tau dar kartą siūlau pažvelgti į save iš šalies.
Čia, matot, aš kažką provokuoju. Sakau ir sakysiu - NEPATINKA. Tokiayra MANO nuomonė, pagrįsta MANO muzikiniu skoniu. Ir jei tau sunku su tuo susitaikyti, tai kreipkis į specialistus, galbūt tau padės.
Citata:Beje nekalbėjau konkrečiai apie tave,tai kad krapštykis savo apaugusias akis:) Kaip man pritinka,taip ir rašau. Man gerai.
Kita citata: geriau jau šauniai jį palaikyti ir kartu su juo augti (kadangi esame beveik bendraamžiai) ir neskubėti augti, vaidinant brandžiosios senės, kaip šiuo atveju tu, gerbiamoji:) kadangi jokios pagarbos neturi nepažįstamiems žmonėms, ir tau trūksta objektyvumo apie šį jaunąjį talentą ir puikų žmogų, kurio dėka tiek daug vaikų turi švaraus vandens, maisto ir kitų būtinų reikšmių, siūlau tiesiog užkišti savo trigrašį ir mažiau putotis aiškinant pasauliui, koks jis atsilikęs ir degraduojantis neva dėl tokios pop muzikos, nors dėja muzikinė veikla yra tik pusė to ką jis daro, tai..:) siūlau apsišviesti prieš komentuojant.
Misantropia, ne šitoj vietoj užsikabinai ant jos. Tu pati užsiputojai dėl to, kad atseit tu sakei, kad jo muzikos mėgimas yra iškrypimas... Bet ten nebuvo įvardyta asmens. Taigi, nesupratai jos
Ačiū einarai
____________________
I`ll wrap my hands around your neck so tight with love, love. ♥
Eikit kraptyt nosių kitur nepeikę jo jei jis jums nepatinka. Ir išvis eikit po velnių su tokia apgailėtina kritika, kuri yra tiesiog užgauliojimai, nes patys nesugebate pasiekti bent 1 procento gyvenime kaip jis. Jis yra pavizdys koks turėtų būti žmogus. Juk jis normalus ir geros širdies vaikis, labai malonus ir neišsidirbinėja, o jo muzikos niekas neverčia klausyti jei nepatinka, galit toliau pirštus įkišę į elektros lizdą klausyt savo tos elektro.. Jis mėgstamas ne tik dėl to,kad yra gražus, na juk logiškai kad Belieberės neperka jo CD tam kad pasikausyti jo veido. Jis užsiėminėja plačia labdaringa veikla, skiria milijonus vėžiu sergantiems, badaujanties vaikams, skiria socialinę paramą, dovanoja žaislus ir kitka, be jo daug vaikų pasaulyje badautų. Ir jūs drįstat jį peikti ir tokiais šlykščiais žodžiais vadinti? Kaip jums liežuvis apsiverčia? Patys sėdit troboj arba snarglėjat ant suoliuko sėmkęs gliaudydami, šiukšlindami ir niokodami šį pasaulį savo šlykščiu sugedimo laipsniu. SUSIPROTĖKIT ŠLIUŽAI JŪS!!!
Nosį krapštyt mečiau dar darželyje, todėl neisiu to daryti ir sakysiu: JIS MAN NEPATINKA. Iš tikrųjų nepatinka. Nematau jame nei tokio gero dainininko, kokiu jį vaizduoja jo mažametės gebėjos, nei gražaus vaiko. Ir nematau prasmės to slėpti vien dėl to, kad kažkokiai PMS'nei mergiščiai užplaukė nerštas ir ji, užuot apsišlavusi savo kiemą, taškosi seilėmis į kairę ir į dešinę net nesusimąstydama kaip iš šalies atrodo jos priekaištai dėl šlykščių žodžių, šalia jos vartojamo žodyno.
Labai brandu :) ypač brandu aiškinti, jog čia yra kažkoks iškrypimas ar nusikaltimas mėgti jo muziką, tuolabiau ji šiuo metu yra visiškai kitokia ir labai vertinama muzikos industrijoje, geriau jau šauniai jį palaikyti ir kartu su juo augti (kadangi esame beveik bendraamžiai) ir neskubėti augti, vaidinant brandžiosios senės, kaip šiuo atveju tu, gerbiamoji:) kadangi jokios pagarbos neturi nepažįstamiems žmonėms, ir tau trūksta objektyvumo apie šį jaunąjį talentą ir puikų žmogų, kurio dėka tiek daug vaikų turi švaraus vandens, maisto ir kitų būtinų reikšmių, siūlau tiesiog užkišti savo trigrašį ir mažiau putotis aiškinant pasauliui, koks jis atsilikęs ir degraduojantis neva dėl tokios pop muzikos, nors dėja muzikinė veikla yra tik pusė to ką jis daro, tai..:) siūlau apsišviesti prieš komentuojant.
Eikit kraptyt nosių kitur nepeikę jo jei jis jums nepatinka. Ir išvis eikit po velnių su tokia apgailėtina kritika, kuri yra tiesiog užgauliojimai, nes patys nesugebate pasiekti bent 1 procento gyvenime kaip jis. Jis yra pavizdys koks turėtų būti žmogus. Juk jis normalus ir geros širdies vaikis, labai malonus ir neišsidirbinėja, o jo muzikos niekas neverčia klausyti jei nepatinka, galit toliau pirštus įkišę į elektros lizdą klausyt savo tos elektro.. Jis mėgstamas ne tik dėl to,kad yra gražus, na juk logiškai kad Belieberės neperka jo CD tam kad pasikausyti jo veido. Jis užsiėminėja plačia labdaringa veikla, skiria milijonus vėžiu sergantiems, badaujanties vaikams, skiria socialinę paramą, dovanoja žaislus ir kitka, be jo daug vaikų pasaulyje badautų. Ir jūs drįstat jį peikti ir tokiais šlykščiais žodžiais vadinti? Kaip jums liežuvis apsiverčia? Patys sėdit troboj arba snarglėjat ant suoliuko sėmkęs gliaudydami, šiukšlindami ir niokodami šį pasaulį savo šlykščiu sugedimo laipsniu. SUSIPROTĖKIT ŠLIUŽAI JŪS!!!
Nosį krapštyt mečiau dar darželyje, todėl neisiu to daryti ir sakysiu: JIS MAN NEPATINKA. Iš tikrųjų nepatinka. Nematau jame nei tokio gero dainininko, kokiu jį vaizduoja jo mažametės gebėjos, nei gražaus vaiko. Ir nematau prasmės to slėpti vien dėl to, kad kažkokiai PMS'nei mergiščiai užplaukė nerštas ir ji, užuot apsišlavusi savo kiemą, taškosi seilėmis į kairę ir į dešinę net nesusimąstydama kaip iš šalies atrodo jos priekaištai dėl šlykščių žodžių, šalia jos vartojamo žodyno.
Labai brandu :) ypač brandu aiškinti, jog čia yra kažkoks iškrypimas ar nusikaltimas mėgti jo muziką, tuolabiau ji šiuo metu yra visiškai kitokia ir labai vertinama muzikos industrijoje, geriau jau šauniai jį palaikyti ir kartu su juo augti (kadangi esame beveik bendraamžiai) ir neskubėti augti, vaidinant brandžiosios senės, kaip šiuo atveju tu, gerbiamoji:) kadangi jokios pagarbos neturi nepažįstamiems žmonėms, ir tau trūksta objektyvumo apie šį jaunąjį talentą ir puikų žmogų, kurio dėka tiek daug vaikų turi švaraus vandens, maisto ir kitų būtinų reikšmių, siūlau tiesiog užkišti savo trigrašį ir mažiau putotis aiškinant pasauliui, koks jis atsilikęs ir degraduojantis neva dėl tokios pop muzikos, nors dėja muzikinė veikla yra tik pusė to ką jis daro, tai..:) siūlau apsišviesti prieš komentuojant.
Aš tau dar kartą siūlau pažvelgti į save iš šalies.
Čia, matot, aš kažką provokuoju. Sakau ir sakysiu - NEPATINKA. Tokiayra MANO nuomonė, pagrįsta MANO muzikiniu skoniu. Ir jei tau sunku su tuo susitaikyti, tai kreipkis į specialistus, galbūt tau padės.
Citata:Beje nekalbėjau konkrečiai apie tave,tai kad krapštykis savo apaugusias akis:) Kaip man pritinka,taip ir rašau. Man gerai.
Kita citata: geriau jau šauniai jį palaikyti ir kartu su juo augti (kadangi esame beveik bendraamžiai) ir neskubėti augti, vaidinant brandžiosios senės, kaip šiuo atveju tu, gerbiamoji:) kadangi jokios pagarbos neturi nepažįstamiems žmonėms, ir tau trūksta objektyvumo apie šį jaunąjį talentą ir puikų žmogų, kurio dėka tiek daug vaikų turi švaraus vandens, maisto ir kitų būtinų reikšmių, siūlau tiesiog užkišti savo trigrašį ir mažiau putotis aiškinant pasauliui, koks jis atsilikęs ir degraduojantis neva dėl tokios pop muzikos, nors dėja muzikinė veikla yra tik pusė to ką jis daro, tai..:) siūlau apsišviesti prieš komentuojant.
*sėdi, krapšto akis, bet vis tiek mato, ką mato*
Čia buvo pavizdys, lol.
____________________
I`ll wrap my hands around your neck so tight with love, love. ♥
Eikit kraptyt nosių kitur nepeikę jo jei jis jums nepatinka. Ir išvis eikit po velnių su tokia apgailėtina kritika, kuri yra tiesiog užgauliojimai, nes patys nesugebate pasiekti bent 1 procento gyvenime kaip jis. Jis yra pavizdys koks turėtų būti žmogus. Juk jis normalus ir geros širdies vaikis, labai malonus ir neišsidirbinėja, o jo muzikos niekas neverčia klausyti jei nepatinka, galit toliau pirštus įkišę į elektros lizdą klausyt savo tos elektro.. Jis mėgstamas ne tik dėl to,kad yra gražus, na juk logiškai kad Belieberės neperka jo CD tam kad pasikausyti jo veido. Jis užsiėminėja plačia labdaringa veikla, skiria milijonus vėžiu sergantiems, badaujanties vaikams, skiria socialinę paramą, dovanoja žaislus ir kitka, be jo daug vaikų pasaulyje badautų. Ir jūs drįstat jį peikti ir tokiais šlykščiais žodžiais vadinti? Kaip jums liežuvis apsiverčia? Patys sėdit troboj arba snarglėjat ant suoliuko sėmkęs gliaudydami, šiukšlindami ir niokodami šį pasaulį savo šlykščiu sugedimo laipsniu. SUSIPROTĖKIT ŠLIUŽAI JŪS!!!
Nosį krapštyt mečiau dar darželyje, todėl neisiu to daryti ir sakysiu: JIS MAN NEPATINKA. Iš tikrųjų nepatinka. Nematau jame nei tokio gero dainininko, kokiu jį vaizduoja jo mažametės gebėjos, nei gražaus vaiko. Ir nematau prasmės to slėpti vien dėl to, kad kažkokiai PMS'nei mergiščiai užplaukė nerštas ir ji, užuot apsišlavusi savo kiemą, taškosi seilėmis į kairę ir į dešinę net nesusimąstydama kaip iš šalies atrodo jos priekaištai dėl šlykščių žodžių, šalia jos vartojamo žodyno.
Labai brandu :) ypač brandu aiškinti, jog čia yra kažkoks iškrypimas ar nusikaltimas mėgti jo muziką, tuolabiau ji šiuo metu yra visiškai kitokia ir labai vertinama muzikos industrijoje, geriau jau šauniai jį palaikyti ir kartu su juo augti (kadangi esame beveik bendraamžiai) ir neskubėti augti, vaidinant brandžiosios senės, kaip šiuo atveju tu, gerbiamoji:) kadangi jokios pagarbos neturi nepažįstamiems žmonėms, ir tau trūksta objektyvumo apie šį jaunąjį talentą ir puikų žmogų, kurio dėka tiek daug vaikų turi švaraus vandens, maisto ir kitų būtinų reikšmių, siūlau tiesiog užkišti savo trigrašį ir mažiau putotis aiškinant pasauliui, koks jis atsilikęs ir degraduojantis neva dėl tokios pop muzikos, nors dėja muzikinė veikla yra tik pusė to ką jis daro, tai..:) siūlau apsišviesti prieš komentuojant.
Aš tau dar kartą siūlau pažvelgti į save iš šalies.
Čia, matot, aš kažką provokuoju. Sakau ir sakysiu - NEPATINKA. Tokiayra MANO nuomonė, pagrįsta MANO muzikiniu skoniu. Ir jei tau sunku su tuo susitaikyti, tai kreipkis į specialistus, galbūt tau padės.
Citata:Beje nekalbėjau konkrečiai apie tave,tai kad krapštykis savo apaugusias akis:) Kaip man pritinka,taip ir rašau. Man gerai.
Kita citata: geriau jau šauniai jį palaikyti ir kartu su juo augti (kadangi esame beveik bendraamžiai) ir neskubėti augti, vaidinant brandžiosios senės, kaip šiuo atveju tu, gerbiamoji:) kadangi jokios pagarbos neturi nepažįstamiems žmonėms, ir tau trūksta objektyvumo apie šį jaunąjį talentą ir puikų žmogų, kurio dėka tiek daug vaikų turi švaraus vandens, maisto ir kitų būtinų reikšmių, siūlau tiesiog užkišti savo trigrašį ir mažiau putotis aiškinant pasauliui, koks jis atsilikęs ir degraduojantis neva dėl tokios pop muzikos, nors dėja muzikinė veikla yra tik pusė to ką jis daro, tai..:) siūlau apsišviesti prieš komentuojant.
*sėdi, krapšto akis, bet vis tiek mato, ką mato*
Misantropia, ne šitoj vietoj užsikabinai ant jos. Tu pati užsiputojai dėl to, kad atseit tu sakei, kad jo muzikos mėgimas yra iškrypimas... Bet ten nebuvo įvardyta asmens. Taigi, nesupratai jos
Eikit kraptyt nosių kitur nepeikę jo jei jis jums nepatinka. Ir išvis eikit po velnių su tokia apgailėtina kritika, kuri yra tiesiog užgauliojimai, nes patys nesugebate pasiekti bent 1 procento gyvenime kaip jis. Jis yra pavizdys koks turėtų būti žmogus. Juk jis normalus ir geros širdies vaikis, labai malonus ir neišsidirbinėja, o jo muzikos niekas neverčia klausyti jei nepatinka, galit toliau pirštus įkišę į elektros lizdą klausyt savo tos elektro.. Jis mėgstamas ne tik dėl to,kad yra gražus, na juk logiškai kad Belieberės neperka jo CD tam kad pasikausyti jo veido. Jis užsiėminėja plačia labdaringa veikla, skiria milijonus vėžiu sergantiems, badaujanties vaikams, skiria socialinę paramą, dovanoja žaislus ir kitka, be jo daug vaikų pasaulyje badautų. Ir jūs drįstat jį peikti ir tokiais šlykščiais žodžiais vadinti? Kaip jums liežuvis apsiverčia? Patys sėdit troboj arba snarglėjat ant suoliuko sėmkęs gliaudydami, šiukšlindami ir niokodami šį pasaulį savo šlykščiu sugedimo laipsniu. SUSIPROTĖKIT ŠLIUŽAI JŪS!!!
Nosį krapštyt mečiau dar darželyje, todėl neisiu to daryti ir sakysiu: JIS MAN NEPATINKA. Iš tikrųjų nepatinka. Nematau jame nei tokio gero dainininko, kokiu jį vaizduoja jo mažametės gebėjos, nei gražaus vaiko. Ir nematau prasmės to slėpti vien dėl to, kad kažkokiai PMS'nei mergiščiai užplaukė nerštas ir ji, užuot apsišlavusi savo kiemą, taškosi seilėmis į kairę ir į dešinę net nesusimąstydama kaip iš šalies atrodo jos priekaištai dėl šlykščių žodžių, šalia jos vartojamo žodyno.
Labai brandu :) ypač brandu aiškinti, jog čia yra kažkoks iškrypimas ar nusikaltimas mėgti jo muziką, tuolabiau ji šiuo metu yra visiškai kitokia ir labai vertinama muzikos industrijoje, geriau jau šauniai jį palaikyti ir kartu su juo augti (kadangi esame beveik bendraamžiai) ir neskubėti augti, vaidinant brandžiosios senės, kaip šiuo atveju tu, gerbiamoji:) kadangi jokios pagarbos neturi nepažįstamiems žmonėms, ir tau trūksta objektyvumo apie šį jaunąjį talentą ir puikų žmogų, kurio dėka tiek daug vaikų turi švaraus vandens, maisto ir kitų būtinų reikšmių, siūlau tiesiog užkišti savo trigrašį ir mažiau putotis aiškinant pasauliui, koks jis atsilikęs ir degraduojantis neva dėl tokios pop muzikos, nors dėja muzikinė veikla yra tik pusė to ką jis daro, tai..:) siūlau apsišviesti prieš komentuojant.
Eikit kraptyt nosių kitur nepeikę jo jei jis jums nepatinka. Ir išvis eikit po velnių su tokia apgailėtina kritika, kuri yra tiesiog užgauliojimai, nes patys nesugebate pasiekti bent 1 procento gyvenime kaip jis. Jis yra pavizdys koks turėtų būti žmogus. Juk jis normalus ir geros širdies vaikis, labai malonus ir neišsidirbinėja, o jo muzikos niekas neverčia klausyti jei nepatinka, galit toliau pirštus įkišę į elektros lizdą klausyt savo tos elektro.. Jis mėgstamas ne tik dėl to,kad yra gražus, na juk logiškai kad Belieberės neperka jo CD tam kad pasikausyti jo veido. Jis užsiėminėja plačia labdaringa veikla, skiria milijonus vėžiu sergantiems, badaujanties vaikams, skiria socialinę paramą, dovanoja žaislus ir kitka, be jo daug vaikų pasaulyje badautų. Ir jūs drįstat jį peikti ir tokiais šlykščiais žodžiais vadinti? Kaip jums liežuvis apsiverčia? Patys sėdit troboj arba snarglėjat ant suoliuko sėmkęs gliaudydami, šiukšlindami ir niokodami šį pasaulį savo šlykščiu sugedimo laipsniu. SUSIPROTĖKIT ŠLIUŽAI JŪS!!!
Nosį krapštyt mečiau dar darželyje, todėl neisiu to daryti ir sakysiu: JIS MAN NEPATINKA. Iš tikrųjų nepatinka. Nematau jame nei tokio gero dainininko, kokiu jį vaizduoja jo mažametės gebėjos, nei gražaus vaiko. Ir nematau prasmės to slėpti vien dėl to, kad kažkokiai PMS'nei mergiščiai užplaukė nerštas ir ji, užuot apsišlavusi savo kiemą, taškosi seilėmis į kairę ir į dešinę net nesusimąstydama kaip iš šalies atrodo jos priekaištai dėl šlykščių žodžių, šalia jos vartojamo žodyno.
Labai brandu :) ypač brandu aiškinti, jog čia yra kažkoks iškrypimas ar nusikaltimas mėgti jo muziką, tuolabiau ji šiuo metu yra visiškai kitokia ir labai vertinama muzikos industrijoje, geriau jau šauniai jį palaikyti ir kartu su juo augti (kadangi esame beveik bendraamžiai) ir neskubėti augti, vaidinant brandžiosios senės, kaip šiuo atveju tu, gerbiamoji:) kadangi jokios pagarbos neturi nepažįstamiems žmonėms, ir tau trūksta objektyvumo apie šį jaunąjį talentą ir puikų žmogų, kurio dėka tiek daug vaikų turi švaraus vandens, maisto ir kitų būtinų reikšmių, siūlau tiesiog užkišti savo trigrašį ir mažiau putotis aiškinant pasauliui, koks jis atsilikęs ir degraduojantis neva dėl tokios pop muzikos, nors dėja muzikinė veikla yra tik pusė to ką jis daro, tai..:) siūlau apsišviesti prieš komentuojant.
Beje nekalbėjau konkrečiai apie tave,tai kad krapštykis savo apaugusias akis:) Kaip man pritinka,taip ir rašau. Man gerai.
Aš tau dar kartą siūlau pažvelgti į save iš šalies.
Čia, matot, aš kažką provokuoju. Sakau ir sakysiu - NEPATINKA. Tokiayra MANO nuomonė, pagrįsta MANO muzikiniu skoniu. Ir jei tau sunku su tuo susitaikyti, tai kreipkis į specialistus, galbūt tau padės.
Citata:Beje nekalbėjau konkrečiai apie tave,tai kad krapštykis savo apaugusias akis:) Kaip man pritinka,taip ir rašau. Man gerai.
Kita citata: geriau jau šauniai jį palaikyti ir kartu su juo augti (kadangi esame beveik bendraamžiai) ir neskubėti augti, vaidinant brandžiosios senės, kaip šiuo atveju tu, gerbiamoji:) kadangi jokios pagarbos neturi nepažįstamiems žmonėms, ir tau trūksta objektyvumo apie šį jaunąjį talentą ir puikų žmogų, kurio dėka tiek daug vaikų turi švaraus vandens, maisto ir kitų būtinų reikšmių, siūlau tiesiog užkišti savo trigrašį ir mažiau putotis aiškinant pasauliui, koks jis atsilikęs ir degraduojantis neva dėl tokios pop muzikos, nors dėja muzikinė veikla yra tik pusė to ką jis daro, tai..:) siūlau apsišviesti prieš komentuojant.
*sėdi, krapšto akis, bet vis tiek mato, ką mato*
____________________
Oooooo... what does this button do?
Eikit kraptyt nosių kitur nepeikę jo jei jis jums nepatinka. Ir išvis eikit po velnių su tokia apgailėtina kritika, kuri yra tiesiog užgauliojimai, nes patys nesugebate pasiekti bent 1 procento gyvenime kaip jis. Jis yra pavizdys koks turėtų būti žmogus. Juk jis normalus ir geros širdies vaikis, labai malonus ir neišsidirbinėja, o jo muzikos niekas neverčia klausyti jei nepatinka, galit toliau pirštus įkišę į elektros lizdą klausyt savo tos elektro.. Jis mėgstamas ne tik dėl to,kad yra gražus, na juk logiškai kad Belieberės neperka jo CD tam kad pasikausyti jo veido. Jis užsiėminėja plačia labdaringa veikla, skiria milijonus vėžiu sergantiems, badaujanties vaikams, skiria socialinę paramą, dovanoja žaislus ir kitka, be jo daug vaikų pasaulyje badautų. Ir jūs drįstat jį peikti ir tokiais šlykščiais žodžiais vadinti? Kaip jums liežuvis apsiverčia? Patys sėdit troboj arba snarglėjat ant suoliuko sėmkęs gliaudydami, šiukšlindami ir niokodami šį pasaulį savo šlykščiu sugedimo laipsniu. SUSIPROTĖKIT ŠLIUŽAI JŪS!!!
Nosį krapštyt mečiau dar darželyje, todėl neisiu to daryti ir sakysiu: JIS MAN NEPATINKA. Iš tikrųjų nepatinka. Nematau jame nei tokio gero dainininko, kokiu jį vaizduoja jo mažametės gebėjos, nei gražaus vaiko. Ir nematau prasmės to slėpti vien dėl to, kad kažkokiai PMS'nei mergiščiai užplaukė nerštas ir ji, užuot apsišlavusi savo kiemą, taškosi seilėmis į kairę ir į dešinę net nesusimąstydama kaip iš šalies atrodo jos priekaištai dėl šlykščių žodžių, šalia jos vartojamo žodyno.
Labai brandu :) ypač brandu aiškinti, jog čia yra kažkoks iškrypimas ar nusikaltimas mėgti jo muziką, tuolabiau ji šiuo metu yra visiškai kitokia ir labai vertinama muzikos industrijoje, geriau jau šauniai jį palaikyti ir kartu su juo augti (kadangi esame beveik bendraamžiai) ir neskubėti augti, vaidinant brandžiosios senės, kaip šiuo atveju tu, gerbiamoji:) kadangi jokios pagarbos neturi nepažįstamiems žmonėms, ir tau trūksta objektyvumo apie šį jaunąjį talentą ir puikų žmogų, kurio dėka tiek daug vaikų turi švaraus vandens, maisto ir kitų būtinų reikšmių, siūlau tiesiog užkišti savo trigrašį ir mažiau putotis aiškinant pasauliui, koks jis atsilikęs ir degraduojantis neva dėl tokios pop muzikos, nors dėja muzikinė veikla yra tik pusė to ką jis daro, tai..:) siūlau apsišviesti prieš komentuojant.
ir labai vertinama muzikos industrijoje - būtų įdomu sužinoti,kas ją vertina.Aš manau,jūs tiesiog piktnaudžiaujate tokiomis pigiomis frazėmis,nenurodote jų pagrindo,šaltinio.
Matosi,kad neturite savo nuomonės, o vadovaujatės pagrinde reklamomis ir užkoduota dezinformacija,kurią suktai pateikia verslo rykliai,norėdami populiarinti savo produkciją.Nepykit,bet iš visų jūsų žinučių tai aiškiai matau.
Čia pašnekėjau rimčiau,nes kartais pradeda erzinti vienodų žinučių kartojimas,nemokant diskutuoti.
Dėja ne, tavo nusivilimui:) matomai, jūs čia nežinote:)
Peržvelk apdovanojimų nominacijas, top chart'us ir t,t. Na čia priklauso nuo požiūrio...
Tie top chartai yra sugalvojami tų pačių popso ryklių,kad padėtų prastumti savo produkciją.Tie visi chartai yra jų biznio instrumentai,sukurti groti savai nišai.Todėl tie visi apdovanojimai neturi nieko bendro su muzikos kokybe,ar meninėmis vertybėmis.
Pasikartosiu - reikia lavinti protą ir mastymą, suprasti kas slypi už tos informacijos,kurios tikslas jus apakinti,nes jūs esate ta karta,kuriai pumpuojamas kultūrinis auklėjimas nuo pat vaikystės - negalvokit,kad tie kas jus auklėja, yra tokie kvaili.
Eikit kraptyt nosių kitur nepeikę jo jei jis jums nepatinka. Ir išvis eikit po velnių su tokia apgailėtina kritika, kuri yra tiesiog užgauliojimai, nes patys nesugebate pasiekti bent 1 procento gyvenime kaip jis. Jis yra pavizdys koks turėtų būti žmogus. Juk jis normalus ir geros širdies vaikis, labai malonus ir neišsidirbinėja, o jo muzikos niekas neverčia klausyti jei nepatinka, galit toliau pirštus įkišę į elektros lizdą klausyt savo tos elektro.. Jis mėgstamas ne tik dėl to,kad yra gražus, na juk logiškai kad Belieberės neperka jo CD tam kad pasikausyti jo veido. Jis užsiėminėja plačia labdaringa veikla, skiria milijonus vėžiu sergantiems, badaujanties vaikams, skiria socialinę paramą, dovanoja žaislus ir kitka, be jo daug vaikų pasaulyje badautų. Ir jūs drįstat jį peikti ir tokiais šlykščiais žodžiais vadinti? Kaip jums liežuvis apsiverčia? Patys sėdit troboj arba snarglėjat ant suoliuko sėmkęs gliaudydami, šiukšlindami ir niokodami šį pasaulį savo šlykščiu sugedimo laipsniu. SUSIPROTĖKIT ŠLIUŽAI JŪS!!!
Nosį krapštyt mečiau dar darželyje, todėl neisiu to daryti ir sakysiu: JIS MAN NEPATINKA. Iš tikrųjų nepatinka. Nematau jame nei tokio gero dainininko, kokiu jį vaizduoja jo mažametės gebėjos, nei gražaus vaiko. Ir nematau prasmės to slėpti vien dėl to, kad kažkokiai PMS'nei mergiščiai užplaukė nerštas ir ji, užuot apsišlavusi savo kiemą, taškosi seilėmis į kairę ir į dešinę net nesusimąstydama kaip iš šalies atrodo jos priekaištai dėl šlykščių žodžių, šalia jos vartojamo žodyno.
Labai brandu :) ypač brandu aiškinti, jog čia yra kažkoks iškrypimas ar nusikaltimas mėgti jo muziką, tuolabiau ji šiuo metu yra visiškai kitokia ir labai vertinama muzikos industrijoje, geriau jau šauniai jį palaikyti ir kartu su juo augti (kadangi esame beveik bendraamžiai) ir neskubėti augti, vaidinant brandžiosios senės, kaip šiuo atveju tu, gerbiamoji:) kadangi jokios pagarbos neturi nepažįstamiems žmonėms, ir tau trūksta objektyvumo apie šį jaunąjį talentą ir puikų žmogų, kurio dėka tiek daug vaikų turi švaraus vandens, maisto ir kitų būtinų reikšmių, siūlau tiesiog užkišti savo trigrašį ir mažiau putotis aiškinant pasauliui, koks jis atsilikęs ir degraduojantis neva dėl tokios pop muzikos, nors dėja muzikinė veikla yra tik pusė to ką jis daro, tai..:) siūlau apsišviesti prieš komentuojant.
ir labai vertinama muzikos industrijoje - būtų įdomu sužinoti,kas ją vertina.Aš manau,jūs tiesiog piktnaudžiaujate tokiomis pigiomis frazėmis,nenurodote jų pagrindo,šaltinio.
Matosi,kad neturite savo nuomonės, o vadovaujatės pagrinde reklamomis ir užkoduota dezinformacija,kurią suktai pateikia verslo rykliai,norėdami populiarinti savo produkciją.Nepykit,bet iš visų jūsų žinučių tai aiškiai matau.
Čia pašnekėjau rimčiau,nes kartais pradeda erzinti vienodų žinučių kartojimas,nemokant diskutuoti.
Viskas yra ginčitina.. Iš tiesų čia net neįmanoma sudaryti obejktyvios nuomonės, ypač tokiu klausimu, tai kad.. Nėra prasmės rietis :/ vis dėl to, nieko negalime padaryti, kad masinė kultūra pavergė tiek žmonių. Aš ne vienintelė auka :D
____________________
I`ll wrap my hands around your neck so tight with love, love. ♥
Eikit kraptyt nosių kitur nepeikę jo jei jis jums nepatinka. Ir išvis eikit po velnių su tokia apgailėtina kritika, kuri yra tiesiog užgauliojimai, nes patys nesugebate pasiekti bent 1 procento gyvenime kaip jis. Jis yra pavizdys koks turėtų būti žmogus. Juk jis normalus ir geros širdies vaikis, labai malonus ir neišsidirbinėja, o jo muzikos niekas neverčia klausyti jei nepatinka, galit toliau pirštus įkišę į elektros lizdą klausyt savo tos elektro.. Jis mėgstamas ne tik dėl to,kad yra gražus, na juk logiškai kad Belieberės neperka jo CD tam kad pasikausyti jo veido. Jis užsiėminėja plačia labdaringa veikla, skiria milijonus vėžiu sergantiems, badaujanties vaikams, skiria socialinę paramą, dovanoja žaislus ir kitka, be jo daug vaikų pasaulyje badautų. Ir jūs drįstat jį peikti ir tokiais šlykščiais žodžiais vadinti? Kaip jums liežuvis apsiverčia? Patys sėdit troboj arba snarglėjat ant suoliuko sėmkęs gliaudydami, šiukšlindami ir niokodami šį pasaulį savo šlykščiu sugedimo laipsniu. SUSIPROTĖKIT ŠLIUŽAI JŪS!!!
Nosį krapštyt mečiau dar darželyje, todėl neisiu to daryti ir sakysiu: JIS MAN NEPATINKA. Iš tikrųjų nepatinka. Nematau jame nei tokio gero dainininko, kokiu jį vaizduoja jo mažametės gebėjos, nei gražaus vaiko. Ir nematau prasmės to slėpti vien dėl to, kad kažkokiai PMS'nei mergiščiai užplaukė nerštas ir ji, užuot apsišlavusi savo kiemą, taškosi seilėmis į kairę ir į dešinę net nesusimąstydama kaip iš šalies atrodo jos priekaištai dėl šlykščių žodžių, šalia jos vartojamo žodyno.
Labai brandu :) ypač brandu aiškinti, jog čia yra kažkoks iškrypimas ar nusikaltimas mėgti jo muziką, tuolabiau ji šiuo metu yra visiškai kitokia ir labai vertinama muzikos industrijoje, geriau jau šauniai jį palaikyti ir kartu su juo augti (kadangi esame beveik bendraamžiai) ir neskubėti augti, vaidinant brandžiosios senės, kaip šiuo atveju tu, gerbiamoji:) kadangi jokios pagarbos neturi nepažįstamiems žmonėms, ir tau trūksta objektyvumo apie šį jaunąjį talentą ir puikų žmogų, kurio dėka tiek daug vaikų turi švaraus vandens, maisto ir kitų būtinų reikšmių, siūlau tiesiog užkišti savo trigrašį ir mažiau putotis aiškinant pasauliui, koks jis atsilikęs ir degraduojantis neva dėl tokios pop muzikos, nors dėja muzikinė veikla yra tik pusė to ką jis daro, tai..:) siūlau apsišviesti prieš komentuojant.
Eikit kraptyt nosių kitur nepeikę jo jei jis jums nepatinka. Ir išvis eikit po velnių su tokia apgailėtina kritika, kuri yra tiesiog užgauliojimai, nes patys nesugebate pasiekti bent 1 procento gyvenime kaip jis. Jis yra pavizdys koks turėtų būti žmogus. Juk jis normalus ir geros širdies vaikis, labai malonus ir neišsidirbinėja, o jo muzikos niekas neverčia klausyti jei nepatinka, galit toliau pirštus įkišę į elektros lizdą klausyt savo tos elektro.. Jis mėgstamas ne tik dėl to,kad yra gražus, na juk logiškai kad Belieberės neperka jo CD tam kad pasikausyti jo veido. Jis užsiėminėja plačia labdaringa veikla, skiria milijonus vėžiu sergantiems, badaujanties vaikams, skiria socialinę paramą, dovanoja žaislus ir kitka, be jo daug vaikų pasaulyje badautų. Ir jūs drįstat jį peikti ir tokiais šlykščiais žodžiais vadinti? Kaip jums liežuvis apsiverčia? Patys sėdit troboj arba snarglėjat ant suoliuko sėmkęs gliaudydami, šiukšlindami ir niokodami šį pasaulį savo šlykščiu sugedimo laipsniu. SUSIPROTĖKIT ŠLIUŽAI JŪS!!!
Nosį krapštyt mečiau dar darželyje, todėl neisiu to daryti ir sakysiu: JIS MAN NEPATINKA. Iš tikrųjų nepatinka. Nematau jame nei tokio gero dainininko, kokiu jį vaizduoja jo mažametės gebėjos, nei gražaus vaiko. Ir nematau prasmės to slėpti vien dėl to, kad kažkokiai PMS'nei mergiščiai užplaukė nerštas ir ji, užuot apsišlavusi savo kiemą, taškosi seilėmis į kairę ir į dešinę net nesusimąstydama kaip iš šalies atrodo jos priekaištai dėl šlykščių žodžių, šalia jos vartojamo žodyno.
Labai brandu :) ypač brandu aiškinti, jog čia yra kažkoks iškrypimas ar nusikaltimas mėgti jo muziką, tuolabiau ji šiuo metu yra visiškai kitokia ir labai vertinama muzikos industrijoje, geriau jau šauniai jį palaikyti ir kartu su juo augti (kadangi esame beveik bendraamžiai) ir neskubėti augti, vaidinant brandžiosios senės, kaip šiuo atveju tu, gerbiamoji:) kadangi jokios pagarbos neturi nepažįstamiems žmonėms, ir tau trūksta objektyvumo apie šį jaunąjį talentą ir puikų žmogų, kurio dėka tiek daug vaikų turi švaraus vandens, maisto ir kitų būtinų reikšmių, siūlau tiesiog užkišti savo trigrašį ir mažiau putotis aiškinant pasauliui, koks jis atsilikęs ir degraduojantis neva dėl tokios pop muzikos, nors dėja muzikinė veikla yra tik pusė to ką jis daro, tai..:) siūlau apsišviesti prieš komentuojant.
Kurioje vietoje aš minėjau, kad jo muzikos mėgimas yra iškrypimas ar nusikaltimas?
Išsikrapštyk traiškanas iš akių ir pradėk skaityti. Jei nesupranti kai kurių žodžių, pasiimk žodyną.
Man gal ir trūksta objektyvumo, bet kur kas labiau tau trūksta blaivaus proto ir sveikos nuovokos.
Reziumė: Byberis man vis dar nepatinka.
Putokis, į sveikatą
P.S.
Tau verkiant reikia išjungti kompą ir atsiversti lietuvių kalbos vadovėlį. Ypač toje vietoje kur apie gramatiką rašoma.
Man nusispjauti ant tokių apaugusių "proto gumbų", kurie aiškina visam pasauliui ką kiti žmonės turi mėgti ir taip toliau ir panašiai.. Tokie kaip tu, tiek siekia įžeisti, išprovokuoti ir tt:) neužkibsiu ant šio kabliuko :) Žinok vieną: kad pasaulio nepakeisi,kad ir koks jis beviltiškas ir ypač neperauklėsi tų 42 mln Justino gerbėjų ;)
____________________
I`ll wrap my hands around your neck so tight with love, love. ♥
Eikit kraptyt nosių kitur nepeikę jo jei jis jums nepatinka. Ir išvis eikit po velnių su tokia apgailėtina kritika, kuri yra tiesiog užgauliojimai, nes patys nesugebate pasiekti bent 1 procento gyvenime kaip jis. Jis yra pavizdys koks turėtų būti žmogus. Juk jis normalus ir geros širdies vaikis, labai malonus ir neišsidirbinėja, o jo muzikos niekas neverčia klausyti jei nepatinka, galit toliau pirštus įkišę į elektros lizdą klausyt savo tos elektro.. Jis mėgstamas ne tik dėl to,kad yra gražus, na juk logiškai kad Belieberės neperka jo CD tam kad pasikausyti jo veido. Jis užsiėminėja plačia labdaringa veikla, skiria milijonus vėžiu sergantiems, badaujanties vaikams, skiria socialinę paramą, dovanoja žaislus ir kitka, be jo daug vaikų pasaulyje badautų. Ir jūs drįstat jį peikti ir tokiais šlykščiais žodžiais vadinti? Kaip jums liežuvis apsiverčia? Patys sėdit troboj arba snarglėjat ant suoliuko sėmkęs gliaudydami, šiukšlindami ir niokodami šį pasaulį savo šlykščiu sugedimo laipsniu. SUSIPROTĖKIT ŠLIUŽAI JŪS!!!
Nosį krapštyt mečiau dar darželyje, todėl neisiu to daryti ir sakysiu: JIS MAN NEPATINKA. Iš tikrųjų nepatinka. Nematau jame nei tokio gero dainininko, kokiu jį vaizduoja jo mažametės gebėjos, nei gražaus vaiko. Ir nematau prasmės to slėpti vien dėl to, kad kažkokiai PMS'nei mergiščiai užplaukė nerštas ir ji, užuot apsišlavusi savo kiemą, taškosi seilėmis į kairę ir į dešinę net nesusimąstydama kaip iš šalies atrodo jos priekaištai dėl šlykščių žodžių, šalia jos vartojamo žodyno.
Labai brandu :) ypač brandu aiškinti, jog čia yra kažkoks iškrypimas ar nusikaltimas mėgti jo muziką, tuolabiau ji šiuo metu yra visiškai kitokia ir labai vertinama muzikos industrijoje, geriau jau šauniai jį palaikyti ir kartu su juo augti (kadangi esame beveik bendraamžiai) ir neskubėti augti, vaidinant brandžiosios senės, kaip šiuo atveju tu, gerbiamoji:) kadangi jokios pagarbos neturi nepažįstamiems žmonėms, ir tau trūksta objektyvumo apie šį jaunąjį talentą ir puikų žmogų, kurio dėka tiek daug vaikų turi švaraus vandens, maisto ir kitų būtinų reikšmių, siūlau tiesiog užkišti savo trigrašį ir mažiau putotis aiškinant pasauliui, koks jis atsilikęs ir degraduojantis neva dėl tokios pop muzikos, nors dėja muzikinė veikla yra tik pusė to ką jis daro, tai..:) siūlau apsišviesti prieš komentuojant.
Na sutinku, tik jis jau nėra toks talentas, bet iš afrikos badaujančių irgi geresnių atsirastų...
Kur tau atsirastų - ten daugybė geresnių - afrikoje juodukai jau gimsta muzikalūs ir jiems nereikia jokių korumpuotų prodiuserių su mac'ais kad gerai pagrotų ir padainuotų - jokios fonogramos,bei vokalo efektai nereikalingi.Afrikoje gyvuoja gyva muzika.
Eikit kraptyt nosių kitur nepeikę jo jei jis jums nepatinka. Ir išvis eikit po velnių su tokia apgailėtina kritika, kuri yra tiesiog užgauliojimai, nes patys nesugebate pasiekti bent 1 procento gyvenime kaip jis. Jis yra pavizdys koks turėtų būti žmogus. Juk jis normalus ir geros širdies vaikis, labai malonus ir neišsidirbinėja, o jo muzikos niekas neverčia klausyti jei nepatinka, galit toliau pirštus įkišę į elektros lizdą klausyt savo tos elektro.. Jis mėgstamas ne tik dėl to,kad yra gražus, na juk logiškai kad Belieberės neperka jo CD tam kad pasikausyti jo veido. Jis užsiėminėja plačia labdaringa veikla, skiria milijonus vėžiu sergantiems, badaujanties vaikams, skiria socialinę paramą, dovanoja žaislus ir kitka, be jo daug vaikų pasaulyje badautų. Ir jūs drįstat jį peikti ir tokiais šlykščiais žodžiais vadinti? Kaip jums liežuvis apsiverčia? Patys sėdit troboj arba snarglėjat ant suoliuko sėmkęs gliaudydami, šiukšlindami ir niokodami šį pasaulį savo šlykščiu sugedimo laipsniu. SUSIPROTĖKIT ŠLIUŽAI JŪS!!!
Nosį krapštyt mečiau dar darželyje, todėl neisiu to daryti ir sakysiu: JIS MAN NEPATINKA. Iš tikrųjų nepatinka. Nematau jame nei tokio gero dainininko, kokiu jį vaizduoja jo mažametės gebėjos, nei gražaus vaiko. Ir nematau prasmės to slėpti vien dėl to, kad kažkokiai PMS'nei mergiščiai užplaukė nerštas ir ji, užuot apsišlavusi savo kiemą, taškosi seilėmis į kairę ir į dešinę net nesusimąstydama kaip iš šalies atrodo jos priekaištai dėl šlykščių žodžių, šalia jos vartojamo žodyno.
Labai brandu :) ypač brandu aiškinti, jog čia yra kažkoks iškrypimas ar nusikaltimas mėgti jo muziką, tuolabiau ji šiuo metu yra visiškai kitokia ir labai vertinama muzikos industrijoje, geriau jau šauniai jį palaikyti ir kartu su juo augti (kadangi esame beveik bendraamžiai) ir neskubėti augti, vaidinant brandžiosios senės, kaip šiuo atveju tu, gerbiamoji:) kadangi jokios pagarbos neturi nepažįstamiems žmonėms, ir tau trūksta objektyvumo apie šį jaunąjį talentą ir puikų žmogų, kurio dėka tiek daug vaikų turi švaraus vandens, maisto ir kitų būtinų reikšmių, siūlau tiesiog užkišti savo trigrašį ir mažiau putotis aiškinant pasauliui, koks jis atsilikęs ir degraduojantis neva dėl tokios pop muzikos, nors dėja muzikinė veikla yra tik pusė to ką jis daro, tai..:) siūlau apsišviesti prieš komentuojant.
Eikit kraptyt nosių kitur nepeikę jo jei jis jums nepatinka. Ir išvis eikit po velnių su tokia apgailėtina kritika, kuri yra tiesiog užgauliojimai, nes patys nesugebate pasiekti bent 1 procento gyvenime kaip jis. Jis yra pavizdys koks turėtų būti žmogus. Juk jis normalus ir geros širdies vaikis, labai malonus ir neišsidirbinėja, o jo muzikos niekas neverčia klausyti jei nepatinka, galit toliau pirštus įkišę į elektros lizdą klausyt savo tos elektro.. Jis mėgstamas ne tik dėl to,kad yra gražus, na juk logiškai kad Belieberės neperka jo CD tam kad pasikausyti jo veido. Jis užsiėminėja plačia labdaringa veikla, skiria milijonus vėžiu sergantiems, badaujanties vaikams, skiria socialinę paramą, dovanoja žaislus ir kitka, be jo daug vaikų pasaulyje badautų. Ir jūs drįstat jį peikti ir tokiais šlykščiais žodžiais vadinti? Kaip jums liežuvis apsiverčia? Patys sėdit troboj arba snarglėjat ant suoliuko sėmkęs gliaudydami, šiukšlindami ir niokodami šį pasaulį savo šlykščiu sugedimo laipsniu. SUSIPROTĖKIT ŠLIUŽAI JŪS!!!
Nosį krapštyt mečiau dar darželyje, todėl neisiu to daryti ir sakysiu: JIS MAN NEPATINKA. Iš tikrųjų nepatinka. Nematau jame nei tokio gero dainininko, kokiu jį vaizduoja jo mažametės gebėjos, nei gražaus vaiko. Ir nematau prasmės to slėpti vien dėl to, kad kažkokiai PMS'nei mergiščiai užplaukė nerštas ir ji, užuot apsišlavusi savo kiemą, taškosi seilėmis į kairę ir į dešinę net nesusimąstydama kaip iš šalies atrodo jos priekaištai dėl šlykščių žodžių, šalia jos vartojamo žodyno.
Labai brandu :) ypač brandu aiškinti, jog čia yra kažkoks iškrypimas ar nusikaltimas mėgti jo muziką, tuolabiau ji šiuo metu yra visiškai kitokia ir labai vertinama muzikos industrijoje, geriau jau šauniai jį palaikyti ir kartu su juo augti (kadangi esame beveik bendraamžiai) ir neskubėti augti, vaidinant brandžiosios senės, kaip šiuo atveju tu, gerbiamoji:) kadangi jokios pagarbos neturi nepažįstamiems žmonėms, ir tau trūksta objektyvumo apie šį jaunąjį talentą ir puikų žmogų, kurio dėka tiek daug vaikų turi švaraus vandens, maisto ir kitų būtinų reikšmių, siūlau tiesiog užkišti savo trigrašį ir mažiau putotis aiškinant pasauliui, koks jis atsilikęs ir degraduojantis neva dėl tokios pop muzikos, nors dėja muzikinė veikla yra tik pusė to ką jis daro, tai..:) siūlau apsišviesti prieš komentuojant.
ir labai vertinama muzikos industrijoje - būtų įdomu sužinoti,kas ją vertina.Aš manau,jūs tiesiog piktnaudžiaujate tokiomis pigiomis frazėmis,nenurodote jų pagrindo,šaltinio.
Matosi,kad neturite savo nuomonės, o vadovaujatės pagrinde reklamomis ir užkoduota dezinformacija,kurią suktai pateikia verslo rykliai,norėdami populiarinti savo produkciją.Nepykit,bet iš visų jūsų žinučių tai aiškiai matau.
Čia pašnekėjau rimčiau,nes kartais pradeda erzinti vienodų žinučių kartojimas,nemokant diskutuoti.
Dėja ne, tavo nusivilimui:) matomai, jūs čia nežinote:)
Peržvelk apdovanojimų nominacijas, top chart'us ir t,t. Na čia priklauso nuo požiūrio...
____________________
I`ll wrap my hands around your neck so tight with love, love. ♥
Eikit kraptyt nosių kitur nepeikę jo jei jis jums nepatinka. Ir išvis eikit po velnių su tokia apgailėtina kritika, kuri yra tiesiog užgauliojimai, nes patys nesugebate pasiekti bent 1 procento gyvenime kaip jis. Jis yra pavizdys koks turėtų būti žmogus. Juk jis normalus ir geros širdies vaikis, labai malonus ir neišsidirbinėja, o jo muzikos niekas neverčia klausyti jei nepatinka, galit toliau pirštus įkišę į elektros lizdą klausyt savo tos elektro.. Jis mėgstamas ne tik dėl to,kad yra gražus, na juk logiškai kad Belieberės neperka jo CD tam kad pasikausyti jo veido. Jis užsiėminėja plačia labdaringa veikla, skiria milijonus vėžiu sergantiems, badaujanties vaikams, skiria socialinę paramą, dovanoja žaislus ir kitka, be jo daug vaikų pasaulyje badautų. Ir jūs drįstat jį peikti ir tokiais šlykščiais žodžiais vadinti? Kaip jums liežuvis apsiverčia? Patys sėdit troboj arba snarglėjat ant suoliuko sėmkęs gliaudydami, šiukšlindami ir niokodami šį pasaulį savo šlykščiu sugedimo laipsniu. SUSIPROTĖKIT ŠLIUŽAI JŪS!!!
Nosį krapštyt mečiau dar darželyje, todėl neisiu to daryti ir sakysiu: JIS MAN NEPATINKA. Iš tikrųjų nepatinka. Nematau jame nei tokio gero dainininko, kokiu jį vaizduoja jo mažametės gebėjos, nei gražaus vaiko. Ir nematau prasmės to slėpti vien dėl to, kad kažkokiai PMS'nei mergiščiai užplaukė nerštas ir ji, užuot apsišlavusi savo kiemą, taškosi seilėmis į kairę ir į dešinę net nesusimąstydama kaip iš šalies atrodo jos priekaištai dėl šlykščių žodžių, šalia jos vartojamo žodyno.
Labai brandu :) ypač brandu aiškinti, jog čia yra kažkoks iškrypimas ar nusikaltimas mėgti jo muziką, tuolabiau ji šiuo metu yra visiškai kitokia ir labai vertinama muzikos industrijoje, geriau jau šauniai jį palaikyti ir kartu su juo augti (kadangi esame beveik bendraamžiai) ir neskubėti augti, vaidinant brandžiosios senės, kaip šiuo atveju tu, gerbiamoji:) kadangi jokios pagarbos neturi nepažįstamiems žmonėms, ir tau trūksta objektyvumo apie šį jaunąjį talentą ir puikų žmogų, kurio dėka tiek daug vaikų turi švaraus vandens, maisto ir kitų būtinų reikšmių, siūlau tiesiog užkišti savo trigrašį ir mažiau putotis aiškinant pasauliui, koks jis atsilikęs ir degraduojantis neva dėl tokios pop muzikos, nors dėja muzikinė veikla yra tik pusė to ką jis daro, tai..:) siūlau apsišviesti prieš komentuojant.
ir labai vertinama muzikos industrijoje - būtų įdomu sužinoti,kas ją vertina.Aš manau,jūs tiesiog piktnaudžiaujate tokiomis pigiomis frazėmis,nenurodote jų pagrindo,šaltinio.
Matosi,kad neturite savo nuomonės, o vadovaujatės pagrinde reklamomis ir užkoduota dezinformacija,kurią suktai pateikia verslo rykliai,norėdami populiarinti savo produkciją.Nepykit,bet iš visų jūsų žinučių tai aiškiai matau.
Čia pašnekėjau rimčiau,nes kartais pradeda erzinti vienodų žinučių kartojimas,nemokant diskutuoti.
Eikit kraptyt nosių kitur nepeikę jo jei jis jums nepatinka. Ir išvis eikit po velnių su tokia apgailėtina kritika, kuri yra tiesiog užgauliojimai, nes patys nesugebate pasiekti bent 1 procento gyvenime kaip jis. Jis yra pavizdys koks turėtų būti žmogus. Juk jis normalus ir geros širdies vaikis, labai malonus ir neišsidirbinėja, o jo muzikos niekas neverčia klausyti jei nepatinka, galit toliau pirštus įkišę į elektros lizdą klausyt savo tos elektro.. Jis mėgstamas ne tik dėl to,kad yra gražus, na juk logiškai kad Belieberės neperka jo CD tam kad pasikausyti jo veido. Jis užsiėminėja plačia labdaringa veikla, skiria milijonus vėžiu sergantiems, badaujanties vaikams, skiria socialinę paramą, dovanoja žaislus ir kitka, be jo daug vaikų pasaulyje badautų. Ir jūs drįstat jį peikti ir tokiais šlykščiais žodžiais vadinti? Kaip jums liežuvis apsiverčia? Patys sėdit troboj arba snarglėjat ant suoliuko sėmkęs gliaudydami, šiukšlindami ir niokodami šį pasaulį savo šlykščiu sugedimo laipsniu. SUSIPROTĖKIT ŠLIUŽAI JŪS!!!
Nosį krapštyt mečiau dar darželyje, todėl neisiu to daryti ir sakysiu: JIS MAN NEPATINKA. Iš tikrųjų nepatinka. Nematau jame nei tokio gero dainininko, kokiu jį vaizduoja jo mažametės gebėjos, nei gražaus vaiko. Ir nematau prasmės to slėpti vien dėl to, kad kažkokiai PMS'nei mergiščiai užplaukė nerštas ir ji, užuot apsišlavusi savo kiemą, taškosi seilėmis į kairę ir į dešinę net nesusimąstydama kaip iš šalies atrodo jos priekaištai dėl šlykščių žodžių, šalia jos vartojamo žodyno.
Labai brandu :) ypač brandu aiškinti, jog čia yra kažkoks iškrypimas ar nusikaltimas mėgti jo muziką, tuolabiau ji šiuo metu yra visiškai kitokia ir labai vertinama muzikos industrijoje, geriau jau šauniai jį palaikyti ir kartu su juo augti (kadangi esame beveik bendraamžiai) ir neskubėti augti, vaidinant brandžiosios senės, kaip šiuo atveju tu, gerbiamoji:) kadangi jokios pagarbos neturi nepažįstamiems žmonėms, ir tau trūksta objektyvumo apie šį jaunąjį talentą ir puikų žmogų, kurio dėka tiek daug vaikų turi švaraus vandens, maisto ir kitų būtinų reikšmių, siūlau tiesiog užkišti savo trigrašį ir mažiau putotis aiškinant pasauliui, koks jis atsilikęs ir degraduojantis neva dėl tokios pop muzikos, nors dėja muzikinė veikla yra tik pusė to ką jis daro, tai..:) siūlau apsišviesti prieš komentuojant.
Na sutinku, tik jis jau nėra toks talentas, bet iš afrikos badaujančių irgi geresnių atsirastų...
Eikit kraptyt nosių kitur nepeikę jo jei jis jums nepatinka. Ir išvis eikit po velnių su tokia apgailėtina kritika, kuri yra tiesiog užgauliojimai, nes patys nesugebate pasiekti bent 1 procento gyvenime kaip jis. Jis yra pavizdys koks turėtų būti žmogus. Juk jis normalus ir geros širdies vaikis, labai malonus ir neišsidirbinėja, o jo muzikos niekas neverčia klausyti jei nepatinka, galit toliau pirštus įkišę į elektros lizdą klausyt savo tos elektro.. Jis mėgstamas ne tik dėl to,kad yra gražus, na juk logiškai kad Belieberės neperka jo CD tam kad pasikausyti jo veido. Jis užsiėminėja plačia labdaringa veikla, skiria milijonus vėžiu sergantiems, badaujanties vaikams, skiria socialinę paramą, dovanoja žaislus ir kitka, be jo daug vaikų pasaulyje badautų. Ir jūs drįstat jį peikti ir tokiais šlykščiais žodžiais vadinti? Kaip jums liežuvis apsiverčia? Patys sėdit troboj arba snarglėjat ant suoliuko sėmkęs gliaudydami, šiukšlindami ir niokodami šį pasaulį savo šlykščiu sugedimo laipsniu. SUSIPROTĖKIT ŠLIUŽAI JŪS!!!
Nosį krapštyt mečiau dar darželyje, todėl neisiu to daryti ir sakysiu: JIS MAN NEPATINKA. Iš tikrųjų nepatinka. Nematau jame nei tokio gero dainininko, kokiu jį vaizduoja jo mažametės gebėjos, nei gražaus vaiko. Ir nematau prasmės to slėpti vien dėl to, kad kažkokiai PMS'nei mergiščiai užplaukė nerštas ir ji, užuot apsišlavusi savo kiemą, taškosi seilėmis į kairę ir į dešinę net nesusimąstydama kaip iš šalies atrodo jos priekaištai dėl šlykščių žodžių, šalia jos vartojamo žodyno.
Labai brandu :) ypač brandu aiškinti, jog čia yra kažkoks iškrypimas ar nusikaltimas mėgti jo muziką, tuolabiau ji šiuo metu yra visiškai kitokia ir labai vertinama muzikos industrijoje, geriau jau šauniai jį palaikyti ir kartu su juo augti (kadangi esame beveik bendraamžiai) ir neskubėti augti, vaidinant brandžiosios senės, kaip šiuo atveju tu, gerbiamoji:) kadangi jokios pagarbos neturi nepažįstamiems žmonėms, ir tau trūksta objektyvumo apie šį jaunąjį talentą ir puikų žmogų, kurio dėka tiek daug vaikų turi švaraus vandens, maisto ir kitų būtinų reikšmių, siūlau tiesiog užkišti savo trigrašį ir mažiau putotis aiškinant pasauliui, koks jis atsilikęs ir degraduojantis neva dėl tokios pop muzikos, nors dėja muzikinė veikla yra tik pusė to ką jis daro, tai..:) siūlau apsišviesti prieš komentuojant.
Tu nevisprotė ar ką?
Kurioje vietoje aš minėjau, kad jo muzikos mėgimas yra iškrypimas ar nusikaltimas?
Išsikrapštyk traiškanas iš akių ir pradėk skaityti. Jei nesupranti kai kurių žodžių, pasiimk žodyną.
Man gal ir trūksta objektyvumo, bet kur kas labiau tau trūksta blaivaus proto ir sveikos nuovokos.
Reziumė: Byberis man vis dar nepatinka.
Putokis, į sveikatą
P.S.
Tau verkiant reikia išjungti kompą ir atsiversti lietuvių kalbos vadovėlį. Ypač toje vietoje kur apie gramatiką rašoma.
____________________
Oooooo... what does this button do?
Eikit kraptyt nosių kitur nepeikę jo jei jis jums nepatinka. Ir išvis eikit po velnių su tokia apgailėtina kritika, kuri yra tiesiog užgauliojimai, nes patys nesugebate pasiekti bent 1 procento gyvenime kaip jis. Jis yra pavizdys koks turėtų būti žmogus. Juk jis normalus ir geros širdies vaikis, labai malonus ir neišsidirbinėja, o jo muzikos niekas neverčia klausyti jei nepatinka, galit toliau pirštus įkišę į elektros lizdą klausyt savo tos elektro.. Jis mėgstamas ne tik dėl to,kad yra gražus, na juk logiškai kad Belieberės neperka jo CD tam kad pasikausyti jo veido. Jis užsiėminėja plačia labdaringa veikla, skiria milijonus vėžiu sergantiems, badaujanties vaikams, skiria socialinę paramą, dovanoja žaislus ir kitka, be jo daug vaikų pasaulyje badautų. Ir jūs drįstat jį peikti ir tokiais šlykščiais žodžiais vadinti? Kaip jums liežuvis apsiverčia? Patys sėdit troboj arba snarglėjat ant suoliuko sėmkęs gliaudydami, šiukšlindami ir niokodami šį pasaulį savo šlykščiu sugedimo laipsniu. SUSIPROTĖKIT ŠLIUŽAI JŪS!!!
Nosį krapštyt mečiau dar darželyje, todėl neisiu to daryti ir sakysiu: JIS MAN NEPATINKA. Iš tikrųjų nepatinka. Nematau jame nei tokio gero dainininko, kokiu jį vaizduoja jo mažametės gebėjos, nei gražaus vaiko. Ir nematau prasmės to slėpti vien dėl to, kad kažkokiai PMS'nei mergiščiai užplaukė nerštas ir ji, užuot apsišlavusi savo kiemą, taškosi seilėmis į kairę ir į dešinę net nesusimąstydama kaip iš šalies atrodo jos priekaištai dėl šlykščių žodžių, šalia jos vartojamo žodyno.
Labai brandu :) ypač brandu aiškinti, jog čia yra kažkoks iškrypimas ar nusikaltimas mėgti jo muziką, tuolabiau ji šiuo metu yra visiškai kitokia ir labai vertinama muzikos industrijoje, geriau jau šauniai jį palaikyti ir kartu su juo augti (kadangi esame beveik bendraamžiai) ir neskubėti augti, vaidinant brandžiosios senės, kaip šiuo atveju tu, gerbiamoji:) kadangi jokios pagarbos neturi nepažįstamiems žmonėms, ir tau trūksta objektyvumo apie šį jaunąjį talentą ir puikų žmogų, kurio dėka tiek daug vaikų turi švaraus vandens, maisto ir kitų būtinų reikšmių, siūlau tiesiog užkišti savo trigrašį ir mažiau putotis aiškinant pasauliui, koks jis atsilikęs ir degraduojantis neva dėl tokios pop muzikos, nors dėja muzikinė veikla yra tik pusė to ką jis daro, tai..:) siūlau apsišviesti prieš komentuojant.
____________________
I`ll wrap my hands around your neck so tight with love, love. ♥
Eikit kraptyt nosių kitur nepeikę jo jei jis jums nepatinka. Ir išvis eikit po velnių su tokia apgailėtina kritika, kuri yra tiesiog užgauliojimai, nes patys nesugebate pasiekti bent 1 procento gyvenime kaip jis. Jis yra pavizdys koks turėtų būti žmogus. Juk jis normalus ir geros širdies vaikis, labai malonus ir neišsidirbinėja, o jo muzikos niekas neverčia klausyti jei nepatinka, galit toliau pirštus įkišę į elektros lizdą klausyt savo tos elektro.. Jis mėgstamas ne tik dėl to,kad yra gražus, na juk logiškai kad Belieberės neperka jo CD tam kad pasikausyti jo veido. Jis užsiėminėja plačia labdaringa veikla, skiria milijonus vėžiu sergantiems, badaujanties vaikams, skiria socialinę paramą, dovanoja žaislus ir kitka, be jo daug vaikų pasaulyje badautų. Ir jūs drįstat jį peikti ir tokiais šlykščiais žodžiais vadinti? Kaip jums liežuvis apsiverčia? Patys sėdit troboj arba snarglėjat ant suoliuko sėmkęs gliaudydami, šiukšlindami ir niokodami šį pasaulį savo šlykščiu sugedimo laipsniu. SUSIPROTĖKIT ŠLIUŽAI JŪS!!!
Negarbinga iškelti bei sureikšminti visišką vidutinybę,suteikti jai tokių savybių,kurių ji neturi ir tikriausiai niekada neturės.
Tų kurie verti būti pastebėti ar pagirti,mėgstame nepamatyti, o tuos kurie neverti jokios ypatingos pagarbos - juos sureikšminame ir sudieviname.Taip elgdamiesi negerbiame ne tik kitų,bet ir savęs.
Jokiu būdu nesmerkiu tokių žmonių ir nevadinu jų vidutinybėm, tiesiog noriu akcentuoti, kad visuomenėje tokius linkstama vis labiau toleruoti, o pakankamai padorūs žmonės lieka užkampy ir vadinami "nuobodžiais" arba tampa pašaipos objektu.
____________________
I`ll wrap my hands around your neck so tight with love, love. ♥
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2012 m. balandžio 1 d. 21:33:34
Ačiū einarai
____________________
I`ll wrap my hands around your neck so tight with love, love. ♥
2012 m. balandžio 1 d. 21:32:34
Eh, gaila ;(
____________________
I`ll wrap my hands around your neck so tight with love, love. ♥
2012 m. balandžio 1 d. 21:32:24
Čia buvo pavizdys, lol.
____________________
I`ll wrap my hands around your neck so tight with love, love. ♥
2012 m. balandžio 1 d. 21:32:16
Misantropia, ne šitoj vietoj užsikabinai ant jos. Tu pati užsiputojai dėl to, kad atseit tu sakei, kad jo muzikos mėgimas yra iškrypimas... Bet ten nebuvo įvardyta asmens. Taigi, nesupratai jos
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
2012 m. balandžio 1 d. 21:27:38
Dainavimas man ne prie širdies. Bet nenorėdamas girtis pasigirsiu: kažkada labai gerą balsą turėjau, dabar man "balso lūžis" paauglystėj vykstantis...
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
2012 m. balandžio 1 d. 21:25:36
Aš tau dar kartą siūlau pažvelgti į save iš šalies.
Čia, matot, aš kažką provokuoju. Sakau ir sakysiu - NEPATINKA. Tokiayra MANO nuomonė, pagrįsta MANO muzikiniu skoniu. Ir jei tau sunku su tuo susitaikyti, tai kreipkis į specialistus, galbūt tau padės.
Citata:Beje nekalbėjau konkrečiai apie tave,tai kad krapštykis savo apaugusias akis:) Kaip man pritinka,taip ir rašau. Man gerai.
Kita citata: geriau jau šauniai jį palaikyti ir kartu su juo augti (kadangi esame beveik bendraamžiai) ir neskubėti augti, vaidinant brandžiosios senės, kaip šiuo atveju tu, gerbiamoji:) kadangi jokios pagarbos neturi nepažįstamiems žmonėms, ir tau trūksta objektyvumo apie šį jaunąjį talentą ir puikų žmogų, kurio dėka tiek daug vaikų turi švaraus vandens, maisto ir kitų būtinų reikšmių, siūlau tiesiog užkišti savo trigrašį ir mažiau putotis aiškinant pasauliui, koks jis atsilikęs ir degraduojantis neva dėl tokios pop muzikos, nors dėja muzikinė veikla yra tik pusė to ką jis daro, tai..:) siūlau apsišviesti prieš komentuojant.
*sėdi, krapšto akis, bet vis tiek mato, ką mato*
____________________
Oooooo... what does this button do?
2012 m. balandžio 1 d. 21:23:29
That's right :)
____________________
I`ll wrap my hands around your neck so tight with love, love. ♥
2012 m. balandžio 1 d. 21:23:21
Tie top chartai yra sugalvojami tų pačių popso ryklių,kad padėtų prastumti savo produkciją.Tie visi chartai yra jų biznio instrumentai,sukurti groti savai nišai.Todėl tie visi apdovanojimai neturi nieko bendro su muzikos kokybe,ar meninėmis vertybėmis.
Pasikartosiu - reikia lavinti protą ir mastymą, suprasti kas slypi už tos informacijos,kurios tikslas jus apakinti,nes jūs esate ta karta,kuriai pumpuojamas kultūrinis auklėjimas nuo pat vaikystės - negalvokit,kad tie kas jus auklėja, yra tokie kvaili.
____________________
Žmogus - invazinė rūšis
2012 m. balandžio 1 d. 21:22:51
Mergaitės nesipykit
Bus tų vaikinų, ne karo metai
____________________
Nenoriu rasti vietos ar poilsio – krutėti, krutėti, krutėti. Kol mirtis iš tavęs krutėjimą atims. Gilė Ara
2012 m. balandžio 1 d. 21:21:23
Viskas yra ginčitina.. Iš tiesų čia net neįmanoma sudaryti obejktyvios nuomonės, ypač tokiu klausimu, tai kad.. Nėra prasmės rietis :/ vis dėl to, nieko negalime padaryti, kad masinė kultūra pavergė tiek žmonių. Aš ne vienintelė auka :D
____________________
I`ll wrap my hands around your neck so tight with love, love. ♥
2012 m. balandžio 1 d. 21:20:05
Beje nekalbėjau konkrečiai apie tave,tai kad krapštykis savo apaugusias akis:) Kaip man pritinka,taip ir rašau. Man gerai.
____________________
I`ll wrap my hands around your neck so tight with love, love. ♥
2012 m. balandžio 1 d. 21:18:52
Man nusispjauti ant tokių apaugusių "proto gumbų", kurie aiškina visam pasauliui ką kiti žmonės turi mėgti ir taip toliau ir panašiai.. Tokie kaip tu, tiek siekia įžeisti, išprovokuoti ir tt:) neužkibsiu ant šio kabliuko :) Žinok vieną: kad pasaulio nepakeisi,kad ir koks jis beviltiškas ir ypač neperauklėsi tų 42 mln Justino gerbėjų ;)
____________________
I`ll wrap my hands around your neck so tight with love, love. ♥
2012 m. balandžio 1 d. 21:16:39
Kur tau atsirastų - ten daugybė geresnių - afrikoje juodukai jau gimsta muzikalūs ir jiems nereikia jokių korumpuotų prodiuserių su mac'ais kad gerai pagrotų ir padainuotų - jokios fonogramos,bei vokalo efektai nereikalingi.Afrikoje gyvuoja gyva muzika.
____________________
Žmogus - invazinė rūšis
2012 m. balandžio 1 d. 21:16:32
Tai gal nori pats pabandyt geriau, jeigu jis toks prastas?:) Keliai atviri,niekas nelaiko pririšęs prie grandinių.:)
____________________
I`ll wrap my hands around your neck so tight with love, love. ♥
2012 m. balandžio 1 d. 21:15:53
Dėja ne, tavo nusivilimui:) matomai, jūs čia nežinote:)
Peržvelk apdovanojimų nominacijas, top chart'us ir t,t. Na čia priklauso nuo požiūrio...
____________________
I`ll wrap my hands around your neck so tight with love, love. ♥
2012 m. balandžio 1 d. 21:13:48
ir labai vertinama muzikos industrijoje - būtų įdomu sužinoti,kas ją vertina.Aš manau,jūs tiesiog piktnaudžiaujate tokiomis pigiomis frazėmis,nenurodote jų pagrindo,šaltinio.
Matosi,kad neturite savo nuomonės, o vadovaujatės pagrinde reklamomis ir užkoduota dezinformacija,kurią suktai pateikia verslo rykliai,norėdami populiarinti savo produkciją.Nepykit,bet iš visų jūsų žinučių tai aiškiai matau.
Čia pašnekėjau rimčiau,nes kartais pradeda erzinti vienodų žinučių kartojimas,nemokant diskutuoti.
____________________
Žmogus - invazinė rūšis
2012 m. balandžio 1 d. 21:09:39
Na sutinku, tik jis jau nėra toks talentas, bet iš afrikos badaujančių irgi geresnių atsirastų...
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
2012 m. balandžio 1 d. 21:08:57
Tu nevisprotė ar ką?
Kurioje vietoje aš minėjau, kad jo muzikos mėgimas yra iškrypimas ar nusikaltimas?
Išsikrapštyk traiškanas iš akių ir pradėk skaityti. Jei nesupranti kai kurių žodžių, pasiimk žodyną.
Man gal ir trūksta objektyvumo, bet kur kas labiau tau trūksta blaivaus proto ir sveikos nuovokos.
Reziumė: Byberis man vis dar nepatinka.
Putokis, į sveikatą
P.S.
Tau verkiant reikia išjungti kompą ir atsiversti lietuvių kalbos vadovėlį. Ypač toje vietoje kur apie gramatiką rašoma.
____________________
Oooooo... what does this button do?
2012 m. balandžio 1 d. 21:01:41
Labai brandu :) ypač brandu aiškinti, jog čia yra kažkoks iškrypimas ar nusikaltimas mėgti jo muziką, tuolabiau ji šiuo metu yra visiškai kitokia ir labai vertinama muzikos industrijoje, geriau jau šauniai jį palaikyti ir kartu su juo augti (kadangi esame beveik bendraamžiai) ir neskubėti augti, vaidinant brandžiosios senės, kaip šiuo atveju tu, gerbiamoji:) kadangi jokios pagarbos neturi nepažįstamiems žmonėms, ir tau trūksta objektyvumo apie šį jaunąjį talentą ir puikų žmogų, kurio dėka tiek daug vaikų turi švaraus vandens, maisto ir kitų būtinų reikšmių, siūlau tiesiog užkišti savo trigrašį ir mažiau putotis aiškinant pasauliui, koks jis atsilikęs ir degraduojantis neva dėl tokios pop muzikos, nors dėja muzikinė veikla yra tik pusė to ką jis daro, tai..:) siūlau apsišviesti prieš komentuojant.
____________________
I`ll wrap my hands around your neck so tight with love, love. ♥
2012 m. balandžio 1 d. 20:52:16
Jokiu būdu nesmerkiu tokių žmonių ir nevadinu jų vidutinybėm, tiesiog noriu akcentuoti, kad visuomenėje tokius linkstama vis labiau toleruoti, o pakankamai padorūs žmonės lieka užkampy ir vadinami "nuobodžiais" arba tampa pašaipos objektu.
____________________
I`ll wrap my hands around your neck so tight with love, love. ♥