Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1234567891011
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
einaras13
2012 m. sausio 28 d. 20:00:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Labai jau jūs varot ant to Bieberio. Nu nemoka jis dainuot. Tai gal taip pat viešai pradedam varyt ant kiekvieno santechniko, kuris taisydamas vamzdžius prakiurdo juos. {#}


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Random
2012 m. sausio 28 d. 19:45:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

J.Bieberis yra tokia nesamone, ir muzikos atzvilgiu ir elgesio...


____________________
Kai dingsta žodžiai, prasideda muzika.
Atsakyti
einaras13
2012 m. sausio 27 d. 21:24:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Vienas sakinys:

Bieberis pasirinko ne tą sritį, tai ne jo pašaukimas, ką jis mums rodo.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
4Blackberry
2012 m. sausio 27 d. 21:21:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Baisus jis ir jo muzika. Deja, tokia realybė... Tik va, įdomu, kad jis kovo 1d., o aš kovo 3d. gimėm :D Tik tiek įdomybių ;) O Dieve, nebūčiau pagalvojus, kad jis Žuvys. Kaip jam netinka šis ženklas, ar bent jau taip atrodo...


____________________
Kas tau skirta visada ras kelią pas tave.
Atsakyti
Emilija99
2011 m. rugpjūčio 24 d. 17:27:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nepatinka man jis .. ;P

Atsakyti
zivou
2011 m. rugpjūčio 22 d. 13:16:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Pasakysiu tiesiai sviesiai nekenciu sitos mergos kuri nemoka dainuot ir dar basiai atrodo FUUUU

____________________
pries durnuma ir velnias nelaines...
Atsakyti
Soulstealer
2011 m. rugpjūčio 12 d. 10:32:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Sorry Joaniukas, su visa pagarba tau, bet tavo toks atsinešimas į Pupo privertė mane galvoti, kad muzikoje tu esi visiškai žalia... Jeigu tau Pupo paprasčiausiai nepatinka, tada suprantu, bet jeigu tu Pupo nelaikai kaip tikra muzika - tada tyliu...

Atsakyti
Joaniukas
2011 m. rugpjūčio 11 d. 19:29:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
OMG jis pats baisiaus daininkas net uz kazkoki itala Pupo (jo mama klausos) Kai as ji susapnuosiu tai bus didziausias kosmaras mano gyvanime DDDDDDDDDDDDDD

Atsakyti
domoga
2011 m. liepos 31 d. 21:55:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man jis nepatinka

Atsakyti
domoga
2011 m. liepos 31 d. 21:54:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nieko gero

Atsakyti
Misantropia
2011 m. liepos 31 d. 20:35:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nazgul rašė:
Gerbiamoji, ar tu bent pati supratai ką parašei?

Supratau, bet ok, konvertuosiu į tavo protinį išsivystymą atitinkančius žodžius.
Mažvaikis, per anksti įmestas į šou biznį, kad suaugę dėdės pinigo pasidarytų, dvidešimties sulaukęs bus nusigėręs, nusip1sęs narkomanas, prieš kurį kokios britnės išsišokimai atrodys tik gėlytės, o Amy viso labo vidutiniokė.
Kapish?

____________________
Oooooo... what does this button do?
Atsakyti
proletaras
2011 m. liepos 31 d. 18:29:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
A kas jis yr ?Gal čia valinskiuko klapčiukas?Nežinau ir nė kiek neliūdžiu.Bet kita vertus,po saule vietos užteks visiems.Ir Antaniu,ir Minedui,ir Radži,ir Miau(Elenai) ir tam bimberiui,ar kaip jį ten...Pardon, jeigu ka ižeidžiau.P.S. Muzika- mūsų širdies balsas.(V.A.Mocartas)

Atsakyti
Nazgul
2011 m. liepos 30 d. 17:13:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gerbiamoji, ar tu bent pati supratai ką parašei?

____________________
I`ll wrap my hands around your neck so tight with love, love. ♥
Atsakyti
Misantropia
2011 m. liepos 28 d. 19:56:02 2011-07-28 19:56:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Remiantis precedentais yra didelė tikimybė, kad tai - potencialus to šiom dienom itin liksniuojamo 27 klubo narys, ar bent jau reabilitacijos klinikų pacientas, kurį po 10 metų prisimins tik dėl to, kad prigėręs prisimyžo kelnes

____________________
Oooooo... what does this button do?
Atsakyti
Nazgul
2011 m. liepos 28 d. 19:45:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Faktas tik tuo atveju, kai yra visuotinai pripažintas teisingu, o ne tik tavo ar dar kieno. Na man jis pavyzdžiai labai gerai groja būgnais, yra drąsus scenoje ir kita. tad negalima jo taip numenkint. Jeigu tu geriau sugebi,kodėl to neparodai? Gal būsi pripažintas, labai linkiu to. Visi mes turime savų svajonių, kad ir kokios jos absurdiškos bebūtų.
"Niekada nesakyk niekada" - iš kur tu gali žinoti,kad niekada jo niekas neprisimins? Aš tai tikrai atsiminsiu, o tokių kaip aš yra daug visame pasaulyje. Jis žavi daug žmonių, o kita antifanų pusė jį smerkia ir manau būtų teisingiau neperdėtai žiūrėti į jį su švaria kritika.

____________________
I`ll wrap my hands around your neck so tight with love, love. ♥
Atsakyti
Metalistas
2011 m. liepos 28 d. 17:51:51 2011-07-28 17:55:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nepagailėsiu ir parašysiu dar vieną komentarą. Tai ką pasakiau nėra gandai. Tai yra faktai. Pavydėt neturiu ko, nes pats groju, dainuoju ir suprantu, kad jis nekažką sugeba.
Populiarus - nebūtinai geras. Tai norėjau pasakyt, kad jo muzika netaps klasika. Kaip manot, po 5 ar 10 metų kasnors atsimins jį? Atėjo banga ir praeis...

Atsakyti
varliukas123
2011 m. liepos 28 d. 13:26:53 2011-07-28 13:28:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nazgul - tegul tie žmonės sako, ką nori. Jei sako, kad nekenčia, tegul. Man asmeniškai visai nesvarbu, jei kas nors užmeta kokią repliką apie mano mėgstamą atlikėją, juo labiau - nepagrįstą repliką. Tokie žmonės tik parodo, kad jie nemoka tinkamai išsakyti savo nuomonės, todėl nereikia gadinti dėl to nervų ir bandyti apginti atlikėją. Juk tai netrukdo ir toliau klausytis mėgstamos muzikos. (Aš čia jau truputį nuklydau į lankas )
Bet iš tiesų tai pikta, kad muzikos pasaulyje vis labiau įsigali visokios gagos, montanos ir bieberiai. Kodėl šiais laikais beveik nebesikuria tokios grupės, kaip legendiniai Queen, Rolling Stones, Led Zeppelin ir t.t.? Bijau, kad kitokio stiliaus muzikos atlikėjams tiesiog nebeapsimoka kurti tikrosios muzikos, nes žmonių, kurie dievina bevertį popsą smarkiai daugėja.

Atsakyti
Nazgul
2011 m. liepos 28 d. 13:09:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tikrai mylim ne dėl to, kad jis turtingas ir populiarus tiesiog jis talentingas, o visi nepatvirtinti gandai yra tiesiog pavydas dėl jau minėtos priežasties. Jį myli dėl daug priežasčių, žinoma, prie to prisideda ir išvaizda ir pan. bet negalima dėl to taip smarkiai smerkti paauglių numylėtinio. Nes visada taip yra: kuo populiaresnis atlikėjas ar kuri nors kita žvaigždė, tuo daugiau gandų prigalvoja anti-fanai. Tai natūralu, bet pavydas turi ribas, tad sakydami "aš jo nekenčiu" gerai pagalvokite, ką sakote.

____________________
I`ll wrap my hands around your neck so tight with love, love. ♥
Atsakyti
varliukas123
2011 m. liepos 28 d. 12:39:43 2011-07-28 12:46:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nazgul rašė:
varliukas123 rašė:
Pastebėjau, kad didžioji dauguma Bieber'io fanų jį gina fraze: nustokit jam pavydėt. Nu niekas jam nepavydi! Aišku, tikrai neblogai tokiam amžiuj būt turtuoliu, bet tik jau ne tokiu būdu...

O kuom gi tau blogas ''šitas būdas''? Nesvarbu kuom žavi asmenybė, svarbu, kad jį daug kas myli, vadinasi yra dėl ko! Jis juk ne tik dainuoja, ir tuolab nebuvo iškeltas į pop muzikos padanges todėl,kad turi ne tik gerą balsą,bet ir muzikinę klausą ir geba groti ne vienu instrumentu.

Na, tau Bieber'is patinka, todėl sunku būtų su tavim pasiginčyt. Kam jis nepatinka, manau, turėtų mane suprast. Pritarčiau Metalisto nuomonei, kuri, mano galva, yra teisingiausia.
Beje, apie tą visuotinę psichozę tarp paauglių, kurią tu vadini meile: girdėjau, jo panelei linkima mirties (?)... Tai ką jūs labiau mylit - ar Bieber'io muziką (normaliam gerbėjui to ir pakaktų), ar jį patį (kai muzika jau lieka antraeiliu dalyku) ir faktą, kad jis laaabai turtingas ir populiarus?...

Atsakyti
Metalistas
2011 m. liepos 28 d. 01:25:44 2011-07-28 01:27:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Taigi. Mano nuomonė būtų tokia - https://www.youtube.com/watch?v=j...featu re=related

1. Jis nėra talentingas. Teko kažkada matyt kaip groja... A ir E akordus grojo per visą dainą... Dainavimas pagal fonogramą... Toli gražu tai ne talentas.
2. Jo lyrikos bevertės. Kitaip sakant pigus popsas. Pavyzdžiui "Like baby, baby, baby, no". Nieko reikšmingo nei su žiburiu nerasi.
3. O kodėl jis toks populiarus? Atsakymas vienas. Žmonės gerai dirba savo darbą. Žino kaip pasipelnyt iš vaiko, kuris nelabai suvokia kas vyksta...
Manau, kad jo muzika, jeigu ją galima taip pavadint neverta dėmesio. Yra daug vertingesnės muzikos, nereikia imt to ką Tau kiša, reikia pačiam ieškot ir atrast. Gerai prekei nereikia reklamos...

Atsakyti
Puslapiai: 1234567891011
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Diablo Swing Orchestra Diablo Swing Orchestra
7,5

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 2396
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 19663