Cha, cha...Jo sitas tikrai geras...Iskarto nuotaika pakilo ...
Tiesa sakant as manau kad tas klipas yra misiskas melas.kazkas sumane ji apsmeizti.Ten rodo kad matos kauke bet per visus i youtube idetus klipus kazkaip tos kaukes nesimato...beje tikrai netikiu jog 51 metu senukas sugebetu judet kaip Bieber'is.Paziurekit per youtube klipa sombody to love remix su usher.ar jus patys sugebetumet taip??
Snoopy_ rašė: JIs nei balso neturi , nei jis grazus , ko puse pasaulio mergu del jo alpsta tj nesuprantu D
Visiskai priestarauju.Dauguma vaikinu taip sako gal net is pavydo...Justin'as Bieber'is yra labai grazus ir graziai dainuoja...As priklausyciau tai pusei pasaulio mergu kurios alpsta del Bieber'io.Labai noreciau kad jis atvaziuotu i Lietuva koncertuot...
Snoopy_ rašė: JIs nei balso neturi , nei jis grazus , ko puse pasaulio mergu del jo alpsta tj nesuprantu D
Visiskai priestarauju.Dauguma vaikinu taip sako gal net is pavydo...Justin'as Bieber'is yra labai grazus ir graziai dainuoja...As priklausyciau tai pusei pasaulio mergu kurios alpsta del Bieber'io.Labai noreciau kad jis atvaziuotu i Lietuva koncertuot...
Tokių kaip jis pilna, tik kažkodėl jis labai išaukštintas... Gerus prodiuserius turi, išsuko ir tiek. Tikrai ne mano skonio, ale vaikai kaip alpsta dėl jo Kaip sakoma kiek žmonių, tiek skonių, todėl visokių tų dainininkų ir reikia.
krisbut rašė: Man tas kalimas pinigų iš Bieberio primena vaikų išnaudojimą. Jis gi vargiai supranta ką ant tos scenos veikia. Vargšas vaikas, vargšas vaikas...
speju jo banko saskaita pamacius kitokios mintys kiltu
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2010 m. spalio 28 d. 18:24:22
Šitą video atsitiktinai pamačiau:
https://www.youtube.com/watch?v=qUSDqiVTW CE
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahaha
Cha, cha...Jo sitas tikrai geras...Iskarto nuotaika pakilo
Tiesa sakant as manau kad tas klipas yra misiskas melas.kazkas sumane ji apsmeizti.Ten rodo kad matos kauke bet per visus i youtube idetus klipus kazkaip tos kaukes nesimato...beje tikrai netikiu jog 51 metu senukas sugebetu judet kaip Bieber'is.Paziurekit per youtube klipa sombody to love remix su usher.ar jus patys sugebetumet taip??
2010 m. spalio 28 d. 17:50:25
Šitą video atsitiktinai pamačiau:
https://www.youtube.com/watch?v=qUSDqiVTW CE
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahaha
Cha, cha...Jo sitas tikrai geras...Iskarto nuotaika pakilo
2010 m. spalio 28 d. 17:40:48
____________________
Žmogus - invazinė rūšis
2010 m. spalio 28 d. 17:34:11
2010 m. spalio 28 d. 17:32:38
JIs nei balso neturi , nei jis grazus , ko puse pasaulio mergu del jo alpsta tj nesuprantu
Visiskai priestarauju.Dauguma vaikinu taip sako gal net is pavydo...Justin'as Bieber'is yra labai grazus ir graziai dainuoja...As priklausyciau tai pusei pasaulio mergu kurios alpsta del Bieber'io.Labai noreciau kad jis atvaziuotu i Lietuva koncertuot...
Jis atvaziuotu ir greitai be dantu isvaziuotu
2010 m. spalio 28 d. 16:53:28
2010 m. spalio 28 d. 16:50:26
2010 m. spalio 28 d. 13:11:58
JIs nei balso neturi , nei jis grazus , ko puse pasaulio mergu del jo alpsta tj nesuprantu
Visiskai priestarauju.Dauguma vaikinu taip sako gal net is pavydo...Justin'as Bieber'is yra labai grazus ir graziai dainuoja...As priklausyciau tai pusei pasaulio mergu kurios alpsta del Bieber'io.Labai noreciau kad jis atvaziuotu i Lietuva koncertuot...
2010 m. spalio 12 d. 15:46:54
2010 m. spalio 5 d. 23:43:02
2010 m. spalio 5 d. 17:52:13
https://www.youtube.com/watch?v=qUSDqiVTW CE
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahaha
____________________
Mėgstamiausias nekrozoofilo posakis - štai kur šuo pakastas.
2010 m. spalio 4 d. 19:02:56
Mano nuomonė neigiama, bet geriau susilaikysiu nuo ilgesnio komentaro.
yeah, me 2.
____________________
Šok į patį vidurį, susipurvink rankas, o tada siek žvaigždžių.
2010 m. spalio 4 d. 16:56:50
Visai jis fainas mum su tokia drauge jis fainas graziai dainuoja nu gal jis tiesiog ne jusu skonio
2010 m. spalio 4 d. 16:33:22
2010 m. spalio 2 d. 20:56:40
____________________
Mėgstamiausias nekrozoofilo posakis - štai kur šuo pakastas.
2010 m. spalio 2 d. 20:01:49
Man tas kalimas pinigų iš Bieberio primena vaikų išnaudojimą. Jis gi vargiai supranta ką ant tos scenos veikia. Vargšas vaikas, vargšas vaikas...
2010 m. spalio 2 d. 20:00:31
2010 m. rugsėjo 23 d. 21:22:11
2010 m. rugsėjo 23 d. 20:59:47
____________________
KamiėPaulauskaitė
2010 m. rugsėjo 16 d. 21:43:13