| Pasiūlė | Daina | Mėgsta | |||
| einaras13 | State of ConfusionThe Kinks |
||||
| 4Blackberry | StaircaseSteven Wilson Labiausiai patikusi daina albume, nors visas albumas yra tikrai puikus. |
||||
| Sahja | Ja ne igrajuVera Brezhneva |
||||
| Very_crazy_enough | Mr. Brightside (Jacques Lu Cont's Thin White Duke Remix)The Killers |
Aš gal kokią kitą dieną turėsiu kokį siūlymą, jei pavyks išsirinkti savo dienos dainą.
2011 m. rugpjūčio 26 d. 09:35:29
2011 m. sausio 23 d. 01:16:17
2010 m. rugsėjo 3 d. 14:29:17
____________________
"Užmušk bebrą, išsaugok medį"
2010 m. rugpjūčio 7 d. 21:17:05
____________________
You don\'t make friends, you earn them. Life is too short, but music of Scorpions makes it better.
2010 m. liepos 4 d. 14:35:46
2010 m. birželio 14 d. 19:20:27
2010 m. birželio 12 d. 17:04:46
2010 m. birželio 1 d. 16:59:23
2010 m. gegužės 25 d. 16:06:43
____________________
Be yourself ;)
2010 m. gegužės 9 d. 11:39:06
2010 m. gegužės 8 d. 22:54:25
2010 m. gegužės 1 d. 19:42:33
____________________
Gyvenimas yra grazus su muzika :)
2010 m. balandžio 8 d. 15:49:27
____________________
Draukiškas draugams.
2010 m. balandžio 7 d. 12:32:14
2010 m. balandžio 1 d. 12:28:47
2010 m. kovo 31 d. 16:46:40
2010 m. kovo 30 d. 17:17:28
____________________
Kol dešimt kartų pamatuosi, kiti nupjaus :)
2010 m. kovo 29 d. 20:53:17
2010 m. kovo 22 d. 21:58:45
Nors aš asmeniškai esu per jauna, kad dainuočiau, jog buvau "rock'u užauginta", tačiau net ir mano širdyje suvirpiną iš nežinia kur atsiradusią nostalgijos gyslelę.
10/10 ir nė balo negaila
2010 m. kovo 20 d. 19:23:38
____________________
Nelisk prie rozetes, gali nutrenkti :D