| Pasiūlė | Daina | Mėgsta | |||
| einaras13 | State of ConfusionThe Kinks |
||||
| 4Blackberry | StaircaseSteven Wilson Labiausiai patikusi daina albume, nors visas albumas yra tikrai puikus. |
||||
| Sahja | Ja ne igrajuVera Brezhneva |
||||
| Very_crazy_enough | Mr. Brightside (Jacques Lu Cont's Thin White Duke Remix)The Killers |
2010 m. gruodžio 31 d. 02:26:36
Labiausiai patiko:
*It's working
*Flash Delirium
*I Found a Whistle
*Brian Eno
*Congratulations
Prisipažinsiu, dainos - nieko, kol pragrojimas, nu kai prasideda vokalas... sorry, negaliu pakęst. Aišku yra išimčių, kaip pvz paskutinėje dainoje ir dar ten vienoje (dabar pavadinimo neprisimenu, o ieškot šiuo metu labai tingiu
Kartais man visą grupės įvaizdį sugadina vien vokalas, aišku aš čia nenurodau tikslių asmenų, bet būna būna, kad balsas labai erzina ...
2010 m. rugpjūčio 26 d. 18:12:03