| Pasiūlė | Daina | Mėgsta | |||
| Very_crazy_enough | Happy HouseSiouxsie & the Banshees It never rains |
||||
| Alvydas1 | Rats ReturnPorcupine Tree |
||||
| Konditerijus | La Isla BonitaMadonna https://www.youtube.com/watch?v=FRyiBRhi0l4 |
||||
| Sahja | Dancing In ShadowsC.C. Catch |
2004 m. rugsėjo 29 d. 17:54:55
____________________
:)*~
2004 m. rugsėjo 29 d. 16:09:41
Na tiesa sakant... Kazkaip keistai visiems atrodo kai pradedu vardinti megstamas grupes...
Darren Hayes, Savage GAdren, Papa Roach, Linkin Park, Good Charlotte, Nickelback, Evanescence ir t.. =)))~
2004 m. rugsėjo 28 d. 15:07:19
____________________
:)*~
2004 m. rugsėjo 27 d. 15:26:03
____________________
:)*~
2004 m. rugsėjo 27 d. 15:13:56
O zero gali perklausyti www.darrenhayesnet.com =)~ As siaip ten tik ir klausiau ir man lb patiko =)
2004 m. rugsėjo 27 d. 11:42:27
____________________
:)*~
2004 m. rugsėjo 26 d. 19:58:26
Kas yra girdeja bent viena daina ish jo albumo (The Tension & The Spark)- pakomentuokit =)*