Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12345678910
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Dovile_H
2005 m. balandžio 14 d. 16:40:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
matyt kazkas i tai ziuri visai nerimtai.mus specialiai "kankina"...

Atsakyti
crush
2005 m. balandžio 13 d. 20:24:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kas tiesa, tas ne melas

____________________
www.last.fm/user/devoted2
Atsakyti
insatiable
2005 m. balandžio 13 d. 11:29:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
svarbu svarbu

____________________
My time, my love, my effort, passion, dedication In case of mistaken identity I gave these things to you
Atsakyti
Dovile_H
2005 m. balandžio 12 d. 19:29:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tai gal atsiusk man asmenisaki,jei nenori deti cia?ar bent jau,kur ju galim rast?

o bendrai tai man nelabai svarbu....

Atsakyti
prispausta-medzio
2005 m. balandžio 11 d. 20:19:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
girdejau tik pora dainu, bet man jos grazios is vis nebuciau klausius, jei ne Felina ;]~
o ar jis gejus ar ne, koks skirtumas? galu gale, tai pacio zmogaus reikalas. ir be to, atlikejai turi buti vertinami, pagal dainas, pagal muzika, o ne pagal ka nors kita...

Atsakyti
Dovile_H
2005 m. balandžio 11 d. 20:10:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
aha .muzika ir tai ka jis daro,jo kuryba,visa tai kuo su mumis dalinasi,tai ir yra svarbiausia

Atsakyti
violin
2005 m. balandžio 11 d. 20:04:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man nors ir luosas dainininkas gali but,ar be akies,ziuriu i jo muzikajuo labiau,kad niekas nezino ,ar jis gejus(nors nemanau),nes jo nepazysta

Atsakyti
Dovile_H
2005 m. balandžio 11 d. 20:01:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
violin,niu tai ir as ta sakau,o cia kazkam mat jo asmeniniai reikalai labiau parupo

Atsakyti
violin
2005 m. balandžio 11 d. 19:57:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
mielas atlikejas,ir dainos nerealiai grazios...

Atsakyti
Dovile_H
2005 m. balandžio 11 d. 19:50:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
PerfectSky rašė:
Dar ir kaip vietoj, beje tai būtų nesvarbu tik tuo atveju, jei prieš pradedant klausyti jo muzika žinotum ,kad jau taip yra.
šiaip gaila: tokį simpatišką vyruką prarado moteriška giminė
PS. Kad DARREN HAYES gėjus nėra jokių abejonių - panarsykyt ir surasit paparacių foto - pagautas "nusikaltimo vietoje", linko nedėsiu - surasit jei įdomu
.....aš tikrai neturiu nieko prieš dh, man netgi jis labiau patinka dėl to, kad jis ToKS

brangute,tai ar bent jau galetum pagristi savo zodzius?argumentuok,pateik faktu,irodimu ar dar ko nors.ir zinai,kad ir kaip ten butu man nuo to kazkodel nei silta nei salta.mano jasumu jam tai nepakeistu ir nuomones taip pat.
o tos paparacu fotkes...nekenciu paparacu...

Atsakyti
insatiable
2005 m. balandžio 10 d. 12:34:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
galetum ir idet linka...nejau gaila?

____________________
My time, my love, my effort, passion, dedication In case of mistaken identity I gave these things to you
Atsakyti
PerfectSky
2005 m. balandžio 9 d. 18:39:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Dar ir kaip vietoj, beje tai būtų nesvarbu tik tuo atveju, jei prieš pradedant klausyti jo muzika žinotum ,kad jau taip yra.
šiaip gaila: tokį simpatišką vyruką prarado moteriška giminė
PS. Kad DARREN HAYES gėjus nėra jokių abejonių - panarsykyt ir surasit paparacių foto - pagautas "nusikaltimo vietoje", linko nedėsiu - surasit jei įdomu
.....aš tikrai neturiu nieko prieš dh, man netgi jis labiau patinka dėl to, kad jis ToKS

Atsakyti
insatiable
2005 m. balandžio 6 d. 21:08:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nebent butu biseksualus...juk zmona turejo...

____________________
My time, my love, my effort, passion, dedication In case of mistaken identity I gave these things to you
Atsakyti
crush
2005 m. balandžio 3 d. 20:59:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Dovile>>
tu priminei man tą dieną , kai ir aš nusipirkau tokį pat cd irgi nerealiai jaučiausi , fantastiškas cd einu paklausyti (seniai neklausiau jau) )))))

____________________
www.last.fm/user/devoted2
Atsakyti
Dovile_H
2005 m. balandžio 3 d. 18:53:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Felina,kadangi negalejau issiusti tau laiskucio(raso,kad tavo dezute pilna),o mano e-mailas kazkodel neveikia....taigi.

apsisprendziau.iseinu is Amberlife FC...iseinu ir tiek..pasakysiu tau asmeniskai,kad man ten nepatiko...o be to ir Amberlife kaip atlikejas...na nezinau...tiesiog Darren'o su juo net neimanoma lyginti...
vakar nepagailejau pinigu ir nusipirkau originalu,specialaus leidimo "Spin".o kiek dziaugsmo buvo .veliau klausiau su tokia meile...prisipazinsiu,kad verkiau ir is dziaugsmo,ir delto,kad buvo taip nuostabu..taip susijaudinau tas dainu grozis,nepaprastas ju atlikimas,Darren'o balsas...tiesiog truksta zodziu...

taigi zengiu dar viena zingsni i prieki ir jauciuosi zymiai geriau.

Atsakyti
Dovile_H
2005 m. kovo 26 d. 19:27:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
verta gilintis i TTATS ,kad ir kaip sunku butu...o ka pasako vien tik Hero...

Felina,Sense Of Humor asmeniskai mane labai slegia,bet del grozio nesigincysiu....beje,graziai parasei

Atsakyti
Nikutia
2005 m. kovo 26 d. 13:08:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man tai labai patinka The tension and the spark...=) O dainos...Hero, Popular, Darkness, I like the way...

Atsakyti
Felina
2005 m. kovo 25 d. 14:44:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na, as dar iki siol taip isigilinant neperklausaiu..Kai buwo labai sunku klausiau keleta dainu, pasakysiu tikrai labai suzavejo.. Kazkuo labai patiko sence of humor(tikiuosi,teisingai parasiau) Tikrai nuostabi daina...Su darkness, popular jau susigyvenau,bet kitos kazkaip sunkiai eina... Na kai gausiu savo CD (uh, kaip laukiu!) tai perklausysiu labai atydziai ir tada galesiu kazka komentuoti,bet siaip tikrai geras jo darbas..Jis pats sake,kad del kiekvieno saund'o jautesi labai atsakingas ir kad tai pirmas jo darbas,kurio net vizija aiskia turejo.. Nuostabu:0 pagaliau jis atskleide save..tikrai negalima meluoti sau..Nes busi pats nelaimingas ir kitus tokius darysi..Del to ir keitesi taip smarkiai albumu nuotaikos..Nuo spin ir the tension and the spalk toks didelis laiptelis buwo,kad visi liko pribloksti,bet dziaugiuosi jog jis pagaliau laimingas..dabar lauksimekeleta meteliu naujo albumoTikiuosi kad jis bus sviesesnis..

Atsakyti
insatiable
2005 m. kovo 25 d. 14:44:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
cia pagal kiekvieno skoni.pamenu kai too close for comfort apsilde specificus tai buvau sokiruota ju muzikos.o isgirdus TTATS nieko nenustebino..

____________________
My time, my love, my effort, passion, dedication In case of mistaken identity I gave these things to you
Atsakyti
Dovile_H
2005 m. kovo 25 d. 14:43:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na...nezinau as tai visa laika isijauciu i muzika...o dar kai viskas taip asmeniska...visos dainos paliko ispudi,ypacarkness(visa laika patiko kaip ir Popular),I Like The Way,Hero,Unlovable,Love And Attraction,Ego(be zodziu..)...

Atsakyti
Puslapiai: 12345678910
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
Very_crazy_enough Siouxsie & the Banshees Happy House
 Siouxsie & the Banshees
 It never rains
Alvydas1 Porcupine Tree Rats Return
 Porcupine Tree
 
Konditerijus Madonna La Isla Bonita
 Madonna
 https://www.youtube.com/watch?v=FRyiBRhi0l4
Sahja C.C. Catch Dancing In Shadows
 C.C. Catch
 

Šiuo metu vertiname


Ovidijus Vyšniauskas Ovidijus Vyšniauskas
7,4

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

22:01 - DjVaids
Norvegai startuoja be Haalando...
19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 2060
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 10056