Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Problematique
2010 m. balandžio 7 d. 22:21:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kartą labai tingėjau užsirišti sportbačių raištelius. 'Susipynė' kojos ir aš linksmai dešine plaštaka atsirėmiau į laiptinės durų stiklą. Rezultatas - trys siūlės rieše ir atleidimas nuo rašymo mėnesiui Tai buvo prieš maždaug 3,5 metų ir dar paskutinę vasaros dieną... : )

Atsakyti
Crazyz
2010 m. balandžio 7 d. 21:39:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Turėjau kol kas tik vieną traumą, prieš metus, per kūno kultūrą atsitrenkiau į sieną, buvo juokinga situacija
Atėjo nauja mokytoja, praktikantė, turbūt norėjau pasirodyti
Tai reikėjo bėgti nuo aikštės taško A iki kito galo B, ir per greitai bėgau, kad neapskaičiavau, kada reikės sustoti, ta prasme per vėlai pradėjau stabdyti save
Na, ir rezultatas boom, galbūt jei būčiau kitaip atsirėmęs į sieną galbūt nebūtų nieko rimta. Dar prieš sieną kažkaip suklupau ir su rankomis dėjau į sieną, viena tik išsinarino, kita dviejuose vietose skilo ties riešu ar kažkas tokio, bet gerai, nors draudimą gavau, 1000litų ;p

Atsakyti
Aragorn
2010 m. balandžio 7 d. 21:28:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Trukes kaulas rankoje

Atsakyti
Iindriu
2010 m. balandžio 7 d. 20:37:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
psichologone trauma... jaukauju, o taip tai truke koju raisciai (abieju) uztat gaunu lengvatas kuno kulturai

Atsakyti
orionas777
2010 m. balandžio 7 d. 17:51:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kokių traumų kam tekę patirti?

Aš va pvz.: per velykas sekmadieni skridau pro dviračio priekį - susiūta lūpa, nėra danties, paplėšti raumenys...

Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Gediminas Storpirštis Gediminas Storpirštis
7,3

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

19:33 - einaras13
Aš irgi ketinu įrašą skelti, bet geriausiu atveju rytoj.
19:32 - einaras13
Aš pasirinkau Skeleton Tree, nes aš niekad nebuvau tos dainos fanu, bet vakar koncerte kažkaip gražiai ausiai nuskambėjo ir nustebino. Bet iš tikrųjų daug dainų skambėjo stipriau negu studijoj.
17:42 - 4Blackberry
Man tiek daug dainų imponuoja iš praėjusio vakaro, kad nežinau kokią ir pasirinkti dienos dainai, tad galimai mano reakcija bus pavėluota Beje, bus galima laukti ir įrašo iš manęs, kai tik atrasiu laisvesnę minutę.
03:33 - Very_crazy_enough
Jei gimciau kitame gyvenime, noreciau atrodyt kaip Stevie Nickave
03:04 - Very_crazy_enough
RIP Frank Beard
02:18 - einaras13
Jo koncas Vingyje 2022-ais buvo nepakartojamas, bet manau šįvakar jis perspjovė save. Ir ne tik todėl, kad šįkart sugrojo vieną mano mėgstamiausių visų laikų dainų Hollywood.
01:21 - 4Blackberry
Kai užaugsiu, norėčiau būti kaip Nick Cave…
00:27 - einaras13
Pirmas dalykas ką perskaičiau grįžęs iš fantastiško Nick Cave & The Bad Seeds koncerto - Frank Beard (ZZ Top) mirė. R.I.P. Liko tik Bilis iš originalios trijulės
10:51 - Very_crazy_enough
Oi, negera man
I don't need nobody.
Don't need no one,
Nes negera man
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 3697
  Iš viso užsiregistravę: 73822
  Naujausias narys: ufdudxxnhy
  Šiandien apsilankė: 444047