Ugu šitą tai rimtai reikia suorganizuoti... Bet nežinau kaip man čia seksi visame tame (organizavime) dalyvauti nes ryt į Palangą išvažiuoju o paskui i Vilnių. Nu Palalngoj dar prie intiko prieeisiu bet Vilniuj nemanau.. Reikia aptart vietą kur visi ten nuvažiavę susitiktume..
O aš taip irgi bandydavau, bet dabar būna taip, kad diena prieš renginį sugalvoju vykt.. Pvz prieš bliuzo naktis katvirtadieni kai brolis ruošės jau ten labai užsimaniau, tad paskambinau mamai (į suomiją) ir tiesia šviesia pasakiau, kad išvažiuoju ir kad man reiks pinigų. Nu ką darysi leido pasiimt tų pinigų. Greit susiradau kas vež nor iki pačios paskutinės minutės net nežinojau ar tikrai važiuoju nes brolio draugas labai vėlavo iš vilniaus grįžti.. Ir šiaip šią vasarą vis kažkur išvažiuoju. Duosiu patarimą nelauk nesėdkvietoj o veik.. Va.
Aš roko naktyse dar nesu dalyvavusi, bet vyksiu.. O bliuzo naktys įsimena dėl geros chėbros daug alkoholio ir šiek tiek durnavonių oprie scenos, nors opagrinde ten neįdomu būna..
gal kas galit pasakyt kokia viso to kaina butu? kol kas perziurejus grupes kazkaip nekyla didziulis noras vaziuot i roknaktes. bliuznaktes garbingai praziopsojau
Rocko naktyse buvau - nuostabu, vienas iš geriausių tokio pobūdžio renginių Jam nebent galėtų prilygti tik Juodaragis. Šiais metais pasistengsiu vėl važiuoti
____________________
Netolerantiška ir kategoriška kalė, serganti didybės manija.
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2005 m. liepos 7 d. 18:47:39
2005 m. liepos 7 d. 18:40:49
darom mini meeta, per rokus
vat mes sita ir bandome aptart
____________________
o kodėl ne?
2005 m. liepos 6 d. 19:39:28
2005 m. liepos 6 d. 19:34:40
2005 m. liepos 6 d. 19:28:31
2005 m. liepos 6 d. 19:26:24
2005 m. liepos 6 d. 19:19:05
2005 m. liepos 6 d. 18:54:30
kur? kada? Kodel as nieko nzn?
Pirma rugpjūčio savatgalį Plateliuose..
Aš roko naktyse dar nesu dalyvavusi, bet vyksiu.. O bliuzo naktys įsimena dėl geros chėbros daug alkoholio ir šiek tiek durnavonių oprie scenos, nors opagrinde ten neįdomu būna..
2005 m. liepos 6 d. 18:52:56
____________________
gyvenam čia ir dabar!
2005 m. liepos 6 d. 18:51:14
____________________
Šis komentaras yra tavo vaizduotės vaisius.
2005 m. liepos 6 d. 18:50:08
2005 m. liepos 6 d. 18:49:38
2005 m. liepos 4 d. 11:38:05
____________________
Born in a taxi cab i'm never coming home
2005 m. birželio 20 d. 12:18:24
Sveiki, CHEBRA!
Norejau paklaust, gal kas zinot kur galima butu rast daugiau info apie ROKO NAKTIS. Nes noretusi ir man ten sudalyvaut
apie šių metų:
https://www.bliuzas.fun.lt/rokonaktys/ind ex.html
____________________
= nemiegu.
2005 m. birželio 3 d. 13:20:54
Norejau paklaust, gal kas zinot kur galima butu rast daugiau info apie ROKO NAKTIS. Nes noretusi ir man ten sudalyvaut
____________________
MartyGS
2005 m. gegužės 17 d. 15:04:34
____________________
Netolerantiška ir kategoriška kalė, serganti didybės manija.
2005 m. gegužės 17 d. 14:48:04
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2005 m. gegužės 17 d. 14:43:30
____________________
Netolerantiška ir kategoriška kalė, serganti didybės manija.
2005 m. gegužės 16 d. 07:35:12
nieku nebuvau... ir man iki to toli... gal.. bet manau kad geriau butu bliuzo.. jau isivaizduoju save saleje...
saleje
____________________
Born in a taxi cab i'm never coming home
2005 m. gegužės 16 d. 06:51:06
____________________
Netolerantiška ir kategoriška kalė, serganti didybės manija.