Varnia ezeras bliuzo festivalis BLIUUUZO NAKTYYYS.....super...va kur tikras tusas......aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaa
Rocko nebuvau...gaila na bet siemat tikrai busiu....
____________________
griebčiau už veido save
kaulėtais paukštiškais pirštais nagais
nuo savęs tempčiau nuplėščiau
mesčiau sutrypčiau sutrėkščiau
(Jegor Letov )
as ir ten ir ten jau buves bet vis del to bliuzo naktyse zhymej fajniau viskas suorganizuota koncertaj trunka daug ilgiau daug daugiau grupiu ir shiaip ten tikraj yra ka vejkt
i roko naktis negalejau nuvaziuoti nes sirgau kitais metasi sakaiu butinai vaziuosiu..... bet sheip manau kad roko naktys fainiau nes ash bliuzo tai nelabai megstu
____________________
Welcome to the Converse Century
deja shiemet kirtos bliuzo naktys su roskildes festivaliu, tai neteko but. o sheip buwau abu kartus roko naktyse. muzika liaudis nuostabu. tik kad dar bliuzo naktyse viso to daugiau. bet gal kitamet jau bus vienodo lygio festivaliai, nes kolkas bliuze daugiau kiaudies, daugiau tuso
roko naktyse dar nė sykio nebuvau. nėra su kuo ;/ o bliuzo naktyse buvau jau ne sykį, tik va, paskutinius 2 metus- ne. nes užpernai nevažiavom iš viso, o pernai man pačiai neišėjo.. ;/ bet ten man labai smagu. jaučiuos kaip namie ;]]]]
buvus esu cia biski seniau bliuzuose su tevais bet lb linxma buvo o i rocko naktis nebuvo su kuo varyt xe xe o tevai siais metais i bliuza vel vaziavo ir brolis su chebra vaziavo tai sake motina kad mate ji kaskur aplink slankinejanti girta.....
liabaj norejau roko naktu, bet siemet nepavyko nuvaryti, gal kt metais... tikiuosi...
____________________
nezinau uz ka mane tu galetum teist
gal uz akla nora gyvent
nezinau kodel tureciau kazka pakeist
gyvenu kaip moku gyvent...
____________________________________
"Jis rado skardinėlę kondensuoto pieno... todėl pasiliko ją sau, pastūmėjęs į kamputį, kad niekam neužkliūtų" - Mikė :D
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2005 m. gegužės 13 d. 16:56:40
2005 m. gegužės 13 d. 16:52:05
____________________
Paskutinis traukinys dar laukia Dar yra viena vieta laisva Paskutiniam vagone prie lango Kur ir man skirta vieta salia
2004 m. gruodžio 27 d. 21:06:46
____________________
:P
2004 m. gruodžio 9 d. 12:21:04
Rocko nebuvau...gaila na bet siemat tikrai busiu....
____________________
griebčiau už veido save kaulėtais paukštiškais pirštais nagais nuo savęs tempčiau nuplėščiau mesčiau sutrypčiau sutrėkščiau (Jegor Letov )
2004 m. gruodžio 1 d. 18:17:13
____________________
And you and you and you! Party people;D
2004 m. lapkričio 26 d. 21:10:20
____________________
I am the unmaker... I bring death to the beautiful dawn.
2004 m. lapkričio 23 d. 00:00:30
2004 m. lapkričio 20 d. 18:23:04
2004 m. lapkričio 4 d. 12:09:44
____________________
Welcome to the Converse Century
2004 m. lapkričio 4 d. 11:43:41
2004 m. spalio 28 d. 13:52:03
2004 m. spalio 26 d. 18:22:12
bliuzo
~
____________________
Nebeliko nieko kas man buvo tikra! Paskendau tame kas anksciau atrode pilka..!
2004 m. spalio 12 d. 20:51:33
____________________
= nemiegu.
2004 m. spalio 4 d. 19:57:52
2004 m. spalio 3 d. 15:17:29
____________________
nezinau uz ka mane tu galetum teist gal uz akla nora gyvent nezinau kodel tureciau kazka pakeist gyvenu kaip moku gyvent... ____________________________________ "Jis rado skardinėlę kondensuoto pieno... todėl pasiliko ją sau, pastūmėjęs į kamputį, kad niekam neužkliūtų" - Mikė :D
2004 m. spalio 3 d. 14:29:59
2004 m. spalio 2 d. 20:17:24
____________________
Tera 2 tikrai begaliniai dalykai:visata ir kvailyste..ir as nesu tikra del visatos..
2004 m. spalio 2 d. 18:24:06
su tewais..hmm..nea nemanau...tik jau ne su maniskiais taip susitart...
Ish pradziu ash ir taip maniau, bet...neytiketina, mano tevams net patiko, ishskyrus, taj, kad buvo truputi nesklandumu su manim
____________________
Nezudyk lavonu...
2004 m. spalio 2 d. 13:42:29
____________________
Delena.
2004 m. spalio 2 d. 12:09:17
____________________
Tera 2 tikrai begaliniai dalykai:visata ir kvailyste..ir as nesu tikra del visatos..