man asmeniskai rocko naktys kur kas geriau.... Gaila neteko dalyvauti bet brolis buwo, kiek pasakojo ir kiek maciau filmuotos medziagos tai l.faina buwo...
na jau na....nera padeties be isheities. varyk su tevais.tai nereishkia kad turesi but prie ju prisiklijavus, tiesiog jie tave atvesh. ash taip shiais metais dariau
ash tik roko naktyse buvau, taj yspudziai neishdildomi(tie kuriuos atsimenu) bet daug kas sake kad bliuzo naktyse geriau, nes aplinka mielesne ir t.t.hmmmm....kitais metais varysit?
hmmzz..kiek zmoniu tiek ir nuomoniu..as ir asmeniskai nebuwau..bet man pasakojo jog Bliuzuose daug mieliau buwo...bet kaip ten istikro as nzn..kiekwienam sawo..
____________________
Tera 2 tikrai begaliniai dalykai:visata ir kvailyste..ir as nesu tikra del visatos..
as nebuvau....ir net nenutuokiu kas man labiau patiktu ...nors klausau roka...bet bliuzas tai uzhveza !
____________________
Who loves the Offspring ? - ME
[img]http://ak.buy.com/db_assets/mini_ad_images/878/60484878.gif[/img] [img]http://ak.buy.com/db_assets/mini_ad_images/523/60448523.gif[/img]
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2004 m. spalio 1 d. 21:05:18
____________________
www.jukebox.lt
2004 m. rugsėjo 30 d. 19:59:16
____________________
Nezudyk lavonu...
2004 m. rugsėjo 29 d. 20:20:56
____________________
Tera 2 tikrai begaliniai dalykai:visata ir kvailyste..ir as nesu tikra del visatos..
2004 m. rugsėjo 29 d. 17:45:07
____________________
Nezudyk lavonu...
2004 m. rugsėjo 29 d. 15:09:33
____________________
Tera 2 tikrai begaliniai dalykai:visata ir kvailyste..ir as nesu tikra del visatos..
2004 m. rugsėjo 28 d. 20:31:49
2004 m. rugsėjo 27 d. 20:55:49
____________________
Who loves the Offspring ? - ME [img]http://ak.buy.com/db_assets/mini_ad_images/878/60484878.gif[/img] [img]http://ak.buy.com/db_assets/mini_ad_images/523/60448523.gif[/img]
2004 m. rugsėjo 27 d. 19:47:48
____________________
Nezudyk lavonu...