LoseControl rašė: Bet toks biski nirvanos kolpijavimas cia. panasu. nu, reikejo jiem kaip nors atsiplesti, pinigu uzsikalt, tai tuometine legenda megdziojo. Dar ir daina the bends labai panasi i nirvanos kuryba.
LoseControl rašė: Bet toks biski nirvanos kolpijavimas cia. panasu. nu, reikejo jiem kaip nors atsiplesti, pinigu uzsikalt, tai tuometine legenda megdziojo. Dar ir daina the bends labai panasi i nirvanos kuryba.
vatafk ąr jū toking ebaut 0_o
____________________
Legally, it\'s questionable. Morally, disgusting. Personally, I like it.
Bet toks biski nirvanos kolpijavimas cia. panasu. nu, reikejo jiem kaip nors atsiplesti, pinigu uzsikalt, tai tuometine legenda megdziojo. Dar ir daina the bends labai panasi i nirvanos kuryba.
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2014 m. spalio 30 d. 12:10:17
kažkur neseniai skaičiau, jo tai nekenčiamiausia York`o daina iš radiogalvių repertuaro.
čia Ričardo Sūrio versija -
2011 m. rugsėjo 20 d. 21:59:18
2010 m. lapkričio 23 d. 23:02:21
____________________
ʞɐıd sǝʞɐsı¿
2010 m. liepos 15 d. 21:48:39
2009 m. rugsėjo 21 d. 20:45:45
____________________
\"The best is yet to come..\"
2009 m. rugsėjo 7 d. 17:32:07
2009 m. rugpjūčio 31 d. 17:14:36
Bet toks biski nirvanos kolpijavimas cia. panasu. nu, reikejo jiem kaip nors atsiplesti, pinigu uzsikalt, tai tuometine legenda megdziojo. Dar ir daina the bends labai panasi i nirvanos kuryba.
pritariu
2009 m. rugpjūčio 24 d. 11:57:03
____________________
Muzonas(muzika) mano gyvenimas
2009 m. rugpjūčio 14 d. 16:48:28
2009 m. birželio 29 d. 01:10:21
____________________
Aš Turbūt Dievas.
2009 m. birželio 4 d. 23:53:11
Bet toks biski nirvanos kolpijavimas cia. panasu. nu, reikejo jiem kaip nors atsiplesti, pinigu uzsikalt, tai tuometine legenda megdziojo. Dar ir daina the bends labai panasi i nirvanos kuryba.
vatafk ąr jū toking ebaut 0_o
____________________
Legally, it\'s questionable. Morally, disgusting. Personally, I like it.
2009 m. kovo 11 d. 16:12:58
Pati geriausia.
____________________
Asirijos Dažnutė.
2008 m. lapkričio 9 d. 20:25:40
2008 m. birželio 8 d. 13:47:21
2008 m. gegužės 6 d. 22:21:53
____________________
aš
2008 m. balandžio 15 d. 16:10:51
____________________
One World, One Sky, We Live, We Die
2005 m. kovo 23 d. 09:52:10
____________________
"Fizine prasme laikas yra griovejas,nors dvasine jis dazniau buna atgaivintojas" T. M. R
2005 m. vasario 7 d. 23:06:02
____________________
Nobody Is Perfect...
2004 m. lapkričio 18 d. 23:22:52