Koks tau ble Heavy metal tu isvis is medzio iskrites ar ka?? Tu nors zinai kaip skamba heavy?? Metallica galima priskirti prie heivy metal ,bet AC/DC skamba kajp Rock n roll .
Giliam sovietmety, kai dar buvau jaunuolis, šis, tik pasirodęs diskas, jau buvo kažžžžžkassss tokio SUPER. Dabar , po milijono metų mano ausims jis tebeskamba taip pat nuostabiai. Jauniems gal tokie ritmai ne visai "limpantys", bet mano kartai- tai klasikų klasika.
manau, kad neverta lyginti "highway to hell" albumo su "back in black". "highway to hell" geriausias is Bono Skoto eros, padejes AC/DC ispopuliareti visame pasaulyje. Na, o "back in black" - geriausiai parduodamas roko žanro albumas pasaulyje, o tai pasako daug. Prie jo populiarumo prisidejo ir tai, jog jis buvo skirtas Bono atminimui. Albumo virselis juodas, pirma daina "Hell's Bell's" sukausto demesi... Žodžiu albumas - Šedevras iš didžiosios raides.
jasaz rašė: Sakyciau cia geriausias visu laiku Rock'n'Roll'o albumas
Ne Rock'n'Roll, bet HardRock/HeavyMetal. Chuck Berry ir The Beatles grojo Rock'n'Roll.
Is tikruju geriausiasju albumas
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Prancūzijos kapitonas Kylianas Mbappe pirmajame susitikime įmušė du įvarčius ir tapo rezultatyviausiu visų laikų šalies rinktinės futbolininku. Jo sąskaitoje – 58 įvarčiai vilkint nacionalinės komandos marškinėlius.
Patrauklumo daug radau juose. Tik mano problema, kad jų kompozicijos skamba ganėtinai padrikai, beformiškai, tuo pačiu sunkiai įsimintinai, panašiai kaip su Omega. Bet kad atradinėti vis tiek yra ką jų muzikoje, tai neabejotinai, ir tai intriguoja.
O Alvydas jau nugvelbė nuo manęs vieną nagrinėjamų italų progrokerių dainą į dienos dainą Aš gal kokią kitą dieną turėsiu kokį siūlymą, jei pavyks išsirinkti savo dienos dainą.
2015 m. sausio 26 d. 21:14:30
Vis gi Bon Scott dainos skamba daug smagiau nei Brian Johnson
2013 m. vasario 15 d. 23:28:35
Brian'as geras vokalistas bet man prie sirdies Bon Scott'as. Bet cia jau skonio reikalas manau :)
2013 m. vasario 6 d. 16:49:46
super. Brian Johnson gal net geriau nei Bon Scott.. ;]
2012 m. birželio 10 d. 00:46:31
fantastiskas ir istorinis roko albumas
2012 m. birželio 10 d. 00:32:45
Tegyvuoja SUPER Rock n rool!!!!!
2011 m. birželio 27 d. 12:56:03
2011 m. kovo 16 d. 09:48:08
2011 m. kovo 16 d. 09:43:05
2011 m. sausio 10 d. 21:47:44
____________________
eziukas
2010 m. vasario 26 d. 17:16:58
____________________
i'm not like them, but i can pretend
2009 m. balandžio 14 d. 16:43:20
Sakyciau cia geriausias visu laiku Rock'n'Roll'o albumas
Ne Rock'n'Roll, bet HardRock/HeavyMetal. Chuck Berry ir The Beatles grojo Rock'n'Roll.
Is tikruju geriausiasju albumas
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
2008 m. lapkričio 15 d. 22:39:15
Sakyciau cia geriausias visu laiku Rock'n'Roll'o albumas
Ne Rock'n'Roll, bet HardRock/HeavyMetal. Chuck Berry ir The Beatles grojo Rock'n'Roll.
Is dalies, bet sitas albumas 23 kartus platininis, wow, atsilieka nuo maiklo dzeksono tik
2008 m. lapkričio 12 d. 22:54:44
Sakyciau cia geriausias visu laiku Rock'n'Roll'o albumas
Ne Rock'n'Roll, bet HardRock/HeavyMetal. Chuck Berry ir The Beatles grojo Rock'n'Roll.
2008 m. gegužės 11 d. 20:55:13
Sakyciau cia geriausias visu laiku Rock'n'Roll'o albumas
Ne Rock'n'Roll, bet HardRock/HeavyMetal. Chuck Berry ir The Beatles grojo Rock'n'Roll.
2008 m. gegužės 7 d. 16:07:51
2006 m. spalio 30 d. 12:04:10
2006 m. balandžio 15 d. 10:15:26
____________________
I am the unmaker... I bring death to the beautiful dawn.