Nors visumoje albumas nėra labai stiprus (duočiau gal tik 6,5/10) ir nepateisino lūkesčių, iš jo galėčiau išskirti 4 žavingus kūrinukus, vertus 10 balų. Tai –
● “Crossfire” (mano 2010 metų daina Nr. 1 – turinti kažkokios užburiančios švelnios melancholijos, kuri sukelia mielus nostalgiškus prisiminimus… myliu ją :)),
● “Playing with Fire” (visiems reikėtų išgirsti, kaip Brandonas ją atlieka gyvai – ji tiesiog žudanti… Iki šiol jokia daina su B. Flowerso balsu netalpino savy tiek daug dramatizmo),
● “The Clock Was Tickin'” (koks šaunus “kaubojiškas” gabaliukas – tikras smagumėlis!!)
● ir “Jacksonville” (turinti kažko magiško ir svajingo kaip ir 'Crossfire').
O tai – labai neblogas rezultatas.
*
Tad, sakyčiau, Brandono "pabėgimas" nuo savo “žudikų” “grupuotės” buvo išties visai teisingas žingsnis… kuris, laimei, buvo trumpalaikis ;)
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2012 m. birželio 2 d. 01:49:12
Nors visumoje albumas nėra labai stiprus (duočiau gal tik 6,5/10) ir nepateisino lūkesčių, iš jo galėčiau išskirti 4 žavingus kūrinukus, vertus 10 balų. Tai –
● “Crossfire” (mano 2010 metų daina Nr. 1 – turinti kažkokios užburiančios švelnios melancholijos, kuri sukelia mielus nostalgiškus prisiminimus… myliu ją :)),
● “Playing with Fire” (visiems reikėtų išgirsti, kaip Brandonas ją atlieka gyvai – ji tiesiog žudanti… Iki šiol jokia daina su B. Flowerso balsu netalpino savy tiek daug dramatizmo),
● “The Clock Was Tickin'” (koks šaunus “kaubojiškas” gabaliukas – tikras smagumėlis!!)
● ir “Jacksonville” (turinti kažko magiško ir svajingo kaip ir 'Crossfire').
O tai – labai neblogas rezultatas.
*
Tad, sakyčiau, Brandono "pabėgimas" nuo savo “žudikų” “grupuotės” buvo išties visai teisingas žingsnis… kuris, laimei, buvo trumpalaikis ;)
2010 m. rugsėjo 26 d. 12:01:11
2010 m. rugsėjo 19 d. 16:24:51
2010 m. rugsėjo 12 d. 22:21:01
____________________
Under The Iron Sea
2010 m. rugsėjo 12 d. 20:04:09
2010 m. rugsėjo 11 d. 15:58:15
2010 m. rugsėjo 10 d. 22:08:51
____________________
-------