neabejoju, kad kai kam tai pragyvenimo shaltinis. tachiau dabar yra pilna ir tokiu, kurie bakiu nerenka, tiesiog shiaip groja. na ka- grazu- bet tik kai tai daro kone visi- tampa subanalinta kiek.
____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
gabux rase, kad tai jau tapo mados reikalas.
em siaip kai kam tai yra vienintelis pragyvenimo saltinis .. .nu zn. o kai kam tai tik pramoga. dazniausiai visiems tresejams buna geda,bet veliau ipranta
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
na, shaip chia jau tapo mados reikalas. Shiaip (net kartais) pagroja geru gabalu + neblogai padainuoja. Pvz, prie VU ish kitos puses. Zodziu, sedi paskaitoj, ishishi galva pro langa + matai kokius 3u g-ves muzikantu galvas. hhm nerealu.
____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
o as esu gatvej sokus.. siaip.. na, ir.. nieko.. kreivai zmones ziurejo.. o man tai KAS???
____________________
'aš nematomas jūros vėjas.
aš mėnulio ryški šviesa.
aš erdvė ir bekraštis laikas.
aš tik taškas tuštumoje.
aš aukščiausiai pakilęs paukštis.
aš žemiausia žmogaus aistra.
aš jau miręs, nors dar negimęs.
aš esu ir manęs nėra.'
tada padainuokit dainuska kokia apie juos.. na.... bet gali dar i galva pasiulyt.. kas blogiausia- nepasiulius i ta galva trenkt.. baisu.. as turbut neistverciau neatsikirtus arba.. ignoravimas turbut geriausia..
____________________
'aš nematomas jūros vėjas.
aš mėnulio ryški šviesa.
aš erdvė ir bekraštis laikas.
aš tik taškas tuštumoje.
aš aukščiausiai pakilęs paukštis.
aš žemiausia žmogaus aistra.
aš jau miręs, nors dar negimęs.
aš esu ir manęs nėra.'
jo tai gerai kad visi cia taip uz . .. labiausiai tai uzknisa kai prieina kruva forsu ir pradeda ten savo gyvenimo tiesas deklamuoti arba pyzdavotis. . . feek
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
Smagu, kai eini paniurusia pilka gatve, o kažkas isijautęs traukia tavo mėgstamą gabalą. Net žingsniai kažkokie plastiškesni pasidaro. Bet labai nemėgstu, kai muzikantų 'padėjėjai' nachališkai reikalauja juos paremti...
____________________
I'm never alone
I'm alone all the time ...
No-one else can heal my pain...
priklausomai kaip groja . .jei ateina tik siaip .kazka ten pabalalaikina . ..tai nieko gero . ..va pamenu siemet per Juros svente tokie vaikinukai lb grojo . .ten lyg ir smuokai buwo . . ir dar kazkas . . . .tik nepamenu kas. .
____________________
. .debesys buvo taip zemai . .kad norint buti po jais . .reikejo pasilenkti . . . . .
____________________
What if you slept? And what if, in your dream, you went to heaven and there plucked a strange and beautiful flower? And what if, when you awoke, you had the flower in your hand? And what then?
as tai uz muzika gatvej,bet kai jau labai ikyriai lenda i akis tai truputi uzknisa...jei turiu kokiu centu tai duodu.negailavis geriau kai zmones groja,kazka daro,o ne siaip ismaldos praso.
man patinka kai groja....ir wisa kita...bet kai lb ikyriai prasho zhiauriai nerwina... buna kartais eini aleja shiaip waikshtai, eini pro ta wieta kelis kartus ir amzhinai prilimpa...help jei neturiu tai neturiu, o jei turiu tai paaukoju....
____________________
Bus taip, kaip bus ir truputi taip, kaip labai noresi ;>
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
2005 m. balandžio 19 d. 18:55:29
____________________
It's Better To Burn Out Than Fade Away!
2005 m. balandžio 12 d. 01:21:56
____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
2005 m. balandžio 11 d. 21:09:16
em siaip kai kam tai yra vienintelis pragyvenimo saltinis .. .nu zn. o kai kam tai tik pramoga. dazniausiai visiems tresejams buna geda,bet veliau ipranta
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2005 m. balandžio 11 d. 00:29:34
____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
2005 m. balandžio 10 d. 10:47:36
____________________
'aš nematomas jūros vėjas. aš mėnulio ryški šviesa. aš erdvė ir bekraštis laikas. aš tik taškas tuštumoje. aš aukščiausiai pakilęs paukštis. aš žemiausia žmogaus aistra. aš jau miręs, nors dar negimęs. aš esu ir manęs nėra.'
2005 m. balandžio 10 d. 10:41:33
____________________
'aš nematomas jūros vėjas. aš mėnulio ryški šviesa. aš erdvė ir bekraštis laikas. aš tik taškas tuštumoje. aš aukščiausiai pakilęs paukštis. aš žemiausia žmogaus aistra. aš jau miręs, nors dar negimęs. aš esu ir manęs nėra.'
2005 m. balandžio 10 d. 10:38:18
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2005 m. balandžio 8 d. 14:27:19
2005 m. balandžio 5 d. 22:31:06
____________________
Šis komentaras yra tavo vaizduotės vaisius.
2005 m. balandžio 5 d. 16:13:09
2005 m. balandžio 4 d. 16:17:00
____________________
Kiek iš valstybės bevogtum - savo nesusigrąžinsi.
2005 m. balandžio 3 d. 19:46:52
____________________
I'm never alone I'm alone all the time ... No-one else can heal my pain...
2005 m. balandžio 3 d. 19:41:12
____________________
Genesis.
2005 m. balandžio 2 d. 00:16:18
____________________
. .debesys buvo taip zemai . .kad norint buti po jais . .reikejo pasilenkti . . . . .
2005 m. balandžio 1 d. 21:31:58
____________________
What if you slept? And what if, in your dream, you went to heaven and there plucked a strange and beautiful flower? And what if, when you awoke, you had the flower in your hand? And what then?
2005 m. kovo 31 d. 10:02:14
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2005 m. kovo 29 d. 19:37:05
2005 m. kovo 29 d. 16:58:15
2005 m. kovo 29 d. 13:25:05
2005 m. kovo 29 d. 11:39:50
____________________
Bus taip, kaip bus ir truputi taip, kaip labai noresi ;>