saunybesz tokje zmogaj... tykraj respect wjen uz taj kad nebijo ka zmones pasakys... o jajgu deal pinygu tj ja leampa...
____________________
Tu man sakai, jog mirstam...
O as sakau jog dar jauciu...
Tu man sakai, jog sala pirstai..
O as sakau visai naturalu...
Tu man sakai....jog tylim....
O as sakau, jog dar rekiu...
Ir darsyk baisiai nusivyles...
Tu isskrendi sviesos greiciu...
Sidabro keliu...
Visai grazu kai jie groja atsisede ant kokio suolelio pasideja kepure ir nori kad mestume bet labai blogai kai jie sako 'duokit pinigu' veiksmais... Tarkim ateina ir kisa tau priesw nosi savo skardine ar dar ka .... man bent tai labai nepatinka
kaj jauna buvau tai grodavau.. o Dabar baisiai nervuoja mane tas lipshnus kepures atkishimas ir "paremkit gatves muzikantus". tada norisi paklaust "Atsiprashau, o kur jus chia muzikantus matot?". Pasidetu kepure ant grindinio - kita kalba.
____________________
Kai žmogus neturi ką rodyti, rodo viską, ką turi
man teko kelis kartus su draugem grot na mes susirepetavom dainas ir panasiai.,.dainavom 3-4 balsais.,.tai zmonems patiko.,.,.net senos bobulencijos.,kurios yra pries gatves muzikantus mus pagyre ir tt.,..,o viena karta buvom taip.,.einam su draugem laisves aleja.,ir matom groja 3 mergaites gitarom.,.mazytes.,gl kokiu 13 metu.,.,grot visai nemoka.,dainuot irgi.,.mes dar taip netycia nugirdom.,kad bienos gimtadienis.,. tai paprasem.,kad jos mum duotu pagrot tai dar daug pinigu mergikes uzkale.,.
Jei ikyriai pinigu nepraso, tiesog buna savo vietoj ir groja graziai tai visada visada UZ.
Gal kada nors ir mes bandysim eit... :> visgi fun laiko praleidimas...
____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing.
Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
LOVERRR (Užblokuotas)
2006 m. gegužės 31 d. 16:12:43
pff,,, man tai kiek girdejau dauguma nieko gero nedainuoja... blem, sedi mergses paauglytes kerzuotos auskaruotos, tipo " mes pankes" ir svarbliausai dainuoja ----the war is not over,, kve gve.. pasislykstejau tokiom dainom, bo pati neapkenciu tu gejuku latviu. nu zo. beje, apsidziaugt pasiseke, pilies gatvej prie mano akiu supakavo besimaivancius apdriskusius paauglius.. Aj, tokie tai zmones perdaug vaidina. seip, suprantu, nes tai yra ziauriai faina ir gera taip dainuot.. ka nori ! nu laisve tik palicija biski uzparina:}
Pllastakea rašė: Man tai jie patinka, nes ir gatwese linksmiau buna. O kad eiti ir groti gatwese reika labai daug drasos, nes yra wisokiu riziku. Gali buti ir taip, kad wisa diena grosi gatwese be reikalo.
Niekados be reikalo negrosi. Visada atsiras kažkos reikalas ir eisi grot. Reikia pinigų tam, anam.. Ir niekada nebūna taip, kad neiko neužgroji
T_y_l_a >> P, būtų gerai, jei tie 15mečiai galvotų už užtręštus pinigus dažų plaukams nusipirkti ar auskarų.. Ni chuja ..
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
Man tai jie patinka, nes ir gatwese linksmiau buna. O kad eiti ir groti gatwese reika labai daug drasos, nes yra wisokiu riziku. Gali buti ir taip, kad wisa diena grosi gatwese be reikalo.
man tai patinka, kai jie pavbasariop islenda. pabunda ius zimos miego : tiesa, kai nusidainuoja, tai siek tiek sunervina, bet kai matosi jog jiem smgu, kai gerai valdo tiek instrumentus, tiek balsa-tai saunu. as uz juos
Kai iš namų neinu, netrukdo.
Ankščiau, nuoširdžiau grodavo. Dabar kiek matau, tik vaikai iki 15metų, kuriems ne pats veiksmas malonumą teikia, o vizijos kiek raudonų plaukų dažų ir auskarų už gautus pinigus nusipirks.
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2006 m. rugpjūčio 1 d. 17:20:18
____________________
Tu man sakai, jog mirstam... O as sakau jog dar jauciu... Tu man sakai, jog sala pirstai.. O as sakau visai naturalu... Tu man sakai....jog tylim.... O as sakau, jog dar rekiu... Ir darsyk baisiai nusivyles... Tu isskrendi sviesos greiciu... Sidabro keliu...
2006 m. birželio 18 d. 20:03:08
____________________
Especially;]~
2006 m. birželio 18 d. 19:13:09
____________________
Gaudyk momentą. Nusišypsok pasauliui.
2006 m. birželio 18 d. 18:58:24
____________________
Kai žmogus neturi ką rodyti, rodo viską, ką turi
2006 m. birželio 18 d. 13:16:02
____________________
aš nelaužau įstatimu-įstatymai laužo mane...
2006 m. birželio 17 d. 23:23:21
2006 m. birželio 17 d. 22:38:19
____________________
Wait a time to spare these lies we tell ourselves These days have come and gone But this time is sweeter than honey...
2006 m. gegužės 31 d. 16:46:07
Gal kada nors ir mes bandysim eit... :> visgi fun laiko praleidimas...
____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
2006 m. gegužės 31 d. 16:12:43
____________________
jus visi mirsit
2006 m. gegužės 29 d. 18:23:23
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2006 m. gegužės 29 d. 18:18:40
Jo yra tokių žmonių, kurie be 100 lt net į tūliką nenueina
pasitaiko... bet kam tas 100 lt jei sikpopieriaus yra?
____________________
Man, man, man!
2006 m. gegužės 29 d. 18:14:48
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2006 m. gegužės 29 d. 18:10:22
____________________
Man, man, man!
2006 m. gegužės 29 d. 17:37:54
Man tai jie patinka, nes ir gatwese linksmiau buna. O kad eiti ir groti gatwese reika labai daug drasos, nes yra wisokiu riziku. Gali buti ir taip, kad wisa diena grosi gatwese be reikalo.
Niekados be reikalo negrosi. Visada atsiras kažkos reikalas ir eisi grot. Reikia pinigų tam, anam.. Ir niekada nebūna taip, kad neiko neužgroji
T_y_l_a >> P, būtų gerai, jei tie 15mečiai galvotų už užtręštus pinigus dažų plaukams nusipirkti ar auskarų.. Ni chuja ..
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2006 m. gegužės 29 d. 17:34:39
Didelis respect'as jiems... zmones kuria tai kas jiems prie dusios...
myliu juos buckis*
____________________
''...maybe I ma crazy, but I just can't slow down...''
2006 m. gegužės 27 d. 09:45:10
____________________
No life, no music!!!
2006 m. gegužės 26 d. 20:43:15
2006 m. balandžio 14 d. 10:48:49
Ankščiau, nuoširdžiau grodavo. Dabar kiek matau, tik vaikai iki 15metų, kuriems ne pats veiksmas malonumą teikia, o vizijos kiek raudonų plaukų dažų ir auskarų už gautus pinigus nusipirks.
2006 m. balandžio 14 d. 10:06:36
tikreai daug zmoniu prie ju susirenka...
____________________
pasaulis neteko daug geniju, ensteinas mire, bethovenas apkurto, o va jau ir man galva skaudet pradeda..:D
2006 m. balandžio 12 d. 20:57:57
____________________
Labas.Aš Tomas,o tu ?