manau, kad jie tobuleja - lajswej jau sturmuoti visi trys keliai
____________________
Mūsų ir apie Mus.
http://net.niekas.eu/
http://net.niekas.eu/mk/
http://net.niekas.eu/mildak/
http://net.niekas.eu/skarolis/
-----------------------------
Sekite reklama. As rimtai. Sekite.
gerbiu juos...pati anksciau prie tokiu prisidedavau,bet gerbiu ne tdl.man daug maloniau eiti gatve,girdint kazkur brazdinant gitara,ar grojant fleita,negu girdint ta pati rusishka ar lietuvishka 'bumsa'...noreciau kad lietuvoje gatves muzikantai butu aktyvesni
____________________
noreciau vasara but lietuje...begt pievomis, laukais...dainuot...griut i dregna zole...matyt spalvinga vaivorykste...tokia, kaip pirmasyk...
jei tai yra iki 20 metu tai cool........ jega... vienam lb graziam nesenai daviau bapkiu, ir dziaugiaus kad gera darba padirbau...m....koks jis grazus su dredais mmmmmmm..............
Kai eiti ramiai gatve netrukdo, aš nieko prieš, ir kai neturiu kur pinigų dėt, kartais imetu, bet jei įkyriai pribėga ir sako : duok duok duok ,remk remk remk, tada maloniai atsakau :
geriau paremsiu vaikų namus.
zix - is vienos puses nesutinku. kai tai darai siaip sau del bajerio, pramogos, tai tada taip smagu. bet kai tai tampa pragyvenimo saltiniu viskai nelinksma. vasara tai dar dar. bet jau ziema .. ;/
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2006 m. balandžio 12 d. 20:30:21
____________________
Mūsų ir apie Mus. http://net.niekas.eu/ http://net.niekas.eu/mk/ http://net.niekas.eu/mildak/ http://net.niekas.eu/skarolis/ ----------------------------- Sekite reklama. As rimtai. Sekite.
2006 m. balandžio 12 d. 20:29:04
____________________
Pamišėliai - irgi Dievo sutvėrimas.
2006 m. balandžio 12 d. 14:45:58
____________________
Gyvenk Greitai, Mylek Karstai Ir Jaunas Mirk!
2006 m. kovo 21 d. 20:52:50
____________________
endis irgi kafka
2006 m. kovo 21 d. 20:49:58
____________________
noreciau vasara but lietuje...begt pievomis, laukais...dainuot...griut i dregna zole...matyt spalvinga vaivorykste...tokia, kaip pirmasyk...
2006 m. kovo 4 d. 05:52:06
____________________
kada viskas prarasta....
2006 m. kovo 2 d. 15:05:58
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2006 m. vasario 26 d. 17:22:44
____________________
... too fast to live .. too young to die...
2006 m. vasario 26 d. 17:01:23
2005 m. lapkričio 16 d. 16:51:59
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2005 m. lapkričio 13 d. 09:05:14
2005 m. lapkričio 12 d. 15:27:53
____________________
>> Neaiškink << ;]]~
2005 m. lapkričio 11 d. 12:43:00
2005 m. lapkričio 10 d. 16:46:09
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2005 m. lapkričio 5 d. 11:50:36
geriau paremsiu vaikų namus.
2005 m. lapkričio 5 d. 10:30:19
____________________
aurb.
2005 m. spalio 29 d. 06:44:26
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2005 m. rugsėjo 24 d. 07:56:02
____________________
gyvenk ir zvenk
2005 m. rugsėjo 23 d. 17:11:43
____________________
You will die-i promise...
2005 m. rugsėjo 20 d. 19:08:16
____________________
Hello cruel world! Did you sleep well last night? www.last.fm/user/mitochondrija/