as tik kelis kartus maciau, ir to prabegom
noreciau kada su tokiais muzikantais pabendrauti, man draugas pasakojo, kad Palangoje susipazino su Nerealia chebryte ir su ja kelias dienas prastuse...pavydziu kaip man:d
____________________
Sitting in the fire
Get along and have some fun
Floating to be higher
Maybe I'm your special one
Silent testifier
Breathe the moon
And eat the sun
Sitting in the fire
is mano sulios ten ateina grot, bet pagrinde puciamaisiais ir smuikais ;} ir tai gana pelninga kai kurie gerai groja, o kai kurie TOOOki sh mala, kad net geda uz juos pasidaro... =/
pilies gatvej dvi paneles nerealiais balsais dainuoja....seniai ju nemaciau bet manau visi jas pastebejo.... zaviuosi graziu balsu o jos laaabai graziai dainuoja!!! gerai kai gatvej groja tie kas jau moka grot, bo kai drebanciom rankom laiko instrumenta,visiskai nepataiko dainuo tai levai....
DurpeGrabe (Užblokuotas)
2005 m. rugsėjo 16 d. 17:16:59
man smagu kaip vaikai duduoja. arba kai senelis groja akordeonu .(.ne vien ten kad su gitarom...kazkaip neidomu jau). praeidama visada issiimu ausines , nes norisi isgirsti
kalbant apie gatwes muzikantus zinot lb nusistebejau, kad kitose salyse neteko ju sutikt. pwz lenkijoj krokuwos centrinwej aistej buwo wisko ir jaunimo uzsikorusio ant paminklo ir senoliu besiklausanciu tuo metu wykusio koncerto, net bomzu buwo, o wa gatwes muzikantu ne sejp ten jaunimas kitaip pinigus kala, issidazo wejdus, kaip nors apsirengia ir nejudedami stowi (lb idomej atrodo kai pirma toki pamaciau maniau waskine figura), o wa stai budapeste iswis jaunimas nekala pinigu gatwese
____________________
Kad ir kur beeitum, vis tiek esi čia ;]
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2005 m. rugsėjo 20 d. 19:02:56
noreciau kada su tokiais muzikantais pabendrauti, man draugas pasakojo, kad Palangoje susipazino su Nerealia chebryte ir su ja kelias dienas prastuse...pavydziu kaip man:d
____________________
www.goodcharlotte.visiems.lt
2005 m. rugsėjo 20 d. 18:28:34
____________________
Sitting in the fire Get along and have some fun Floating to be higher Maybe I'm your special one Silent testifier Breathe the moon And eat the sun Sitting in the fire
2005 m. rugsėjo 20 d. 12:15:59
2005 m. rugsėjo 19 d. 17:19:58
____________________
taram
2005 m. rugsėjo 19 d. 13:44:17
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2005 m. rugsėjo 17 d. 18:55:15
____________________
'gni svajo liniju'.
2005 m. rugsėjo 17 d. 18:51:19
2005 m. rugsėjo 17 d. 18:44:10
____________________
keistas gyvenimas: daugiausia geliu gaunam per savo laidotuves....
2005 m. rugsėjo 16 d. 17:16:59
2005 m. rugsėjo 16 d. 17:08:22
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2005 m. rugsėjo 1 d. 12:16:52
____________________
Kartais atrodo, kad šiais laikais tolerancija yra menas. Ir aš rimtai.
2005 m. rugsėjo 1 d. 12:16:28
____________________
Kartais atrodo, kad šiais laikais tolerancija yra menas. Ir aš rimtai.
2005 m. rugsėjo 1 d. 11:00:04
____________________
love
2005 m. rugpjūčio 31 d. 22:00:24
____________________
The day the music died I started singin’
2005 m. rugpjūčio 31 d. 21:15:05
____________________
Kad ir kur beeitum, vis tiek esi čia ;]
2005 m. rugpjūčio 31 d. 21:14:35
MAnau taij neblogas uzsiemimas
ir siaip pritariu..
Nors kai groja koks issisiepes senis be balso ir vos gitara sumaijgo rankom taij nepatinka..nors...
____________________
I HAte You (Thats all)
2005 m. rugpjūčio 24 d. 07:00:27
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2005 m. rugpjūčio 24 d. 06:57:31
____________________
Oooooo... what does this button do?
2005 m. rugpjūčio 24 d. 06:55:37
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2005 m. rugpjūčio 24 d. 06:52:45
____________________
Oooooo... what does this button do?