nieko nedaryk! o tai ka tau daryt? tik nenueik susiraukus kaip sikna. labai nemalonu pasidaro. su tavim stengias maloniai kalbeti,bendrauti, o buna zones nueina, pasiziureje kaip i siuksle. mm;/
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
o as tai kazkaip labai keistai jauciuosiu kai einu kur nors ir manes papraso pinigu ir neduodu .. o paskui atsimenu kaip paciai trest reik .. ve .. kazkaip nelinksma pasidaro :}
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
Palaikau tokį būdą prasimanyti pinigų. Tačiau kartais tai per toli nueina, kai pasakai, kad neduosi pinigų, tai kai kurie prilimpa, kaip blogas kvapas. Nekenčiu, kai taip daro.
A... dar pasitaiko atvejų, kai aš pasiruošus sumokėti, kad tik jie NEdainuotų.
____________________
Oooooo... what does this button do?
-pasta- rašė: o man atrodo kad kai kurie iš jų kaip tik yra iš pasiturinčių šeimų ir sėdi ten iš kažkokio noro maištauti , kitokios duonos paragauti arba tiesiog išsišokti ? tokių tai nemėgstu
o kuom tau kliuna zmoniu noras pasireiksti..? o kaip eiliniai visi dainininkai? jie juk irgi reiskiasi.. manau, jei zmogui truksta demesio, nera cia jau taip blogai. tegu ir buna is pasiturinciu seimu, bet uztat jis rodo nora ir stengiasi uzsidirbti pats, kazka padaryti pats. bent jau kazka daro, negu kur kampe tinginiauja ir varnas saudo..
____________________
voodoo - nuo XVIII a. tapo juodosios magijos atmaina.
o man atrodo kad kai kurie iš jų kaip tik yra iš pasiturinčių šeimų ir sėdi ten iš kažkokio noro maištauti , kitokios duonos paragauti arba tiesiog išsišokti ? tokių tai nemėgstu
Kwon rašė: Man apskritai nepatinka tas gatves muzikantu deal'as (kito zodzio nesugalvojau)... Jie gryni benamiai... Kokia cia muzika gali but...
O tu tikrai esi isitikines, kad jie benamiai ? Ar taip sakai, tik del to, kad nemoki dainuot ar grot ? Taip, galbut jie sioje srityje daug pranasesni uz tave, bet tai dar nereiskia, kad jie benamiai... Galbut kai kurie is ju turtingesni uz tave... Galbut tu jiem atrodai kaip benamis ir jie tau nori duoti kelis centus, bet tu pabegi... Hmmm...
Taip, kad geriau ptylek, jei neturi ka pasakyt...
man jie tai super! ypac kai groja kokia linxma muzika. va vakar ejau palangoj gatve ir girdziu groja, tai is kart linxmesne pasidariau, netgi jiem lita imeciau wa kokia as gera
____________________
Jeiwely+jeiwa+jeiwulia+jeiwutia+beatyte=NEPATAISOMA:)*~~~
____Cash, Rules, Everything, Around, Me C.R.E.A.M. Get the money Dollar, dollar bill y'all..._____
" Jei kazkas kazka sutiko vakare rugiuos...."
nu o ma tj visaj patinka,nu as tj pinigu neduodu,bo pati esu muzikante, nu laisves alejoj negroju bo ten vaiksto nemazai pazystamuir kas blogiausia MOKYTOJAI, nu snd pvz viena pana is musu shules grojo laisvej su fleita,ir prie jos priejo mokytojas, dar su ja kazka kalbejo,ir dar ymete pinigu, bet jos mina tj buvo nenusakoma,vargsele,o siaip tj grot laisvej galeciau,bet trest(prasinet pinigu) tj kazkajp biski nesmagu.Ir dar nieko,kj trys groja, o penki nieko neveikia, esu macius,kad vienas groja ir kokia 20 susede nieko neveikia, ir dar senamiesti,o ne prie miestasody
biesina mane tokie. Atsiseda vaikas ir cirpina su fleita kol smegenys nepradeda lydytis.. O kai visai issilydo priena kaulinti pinigu... Siaip niekad neduodu bet sumokeciau kad uzsiciauptu..
____________________
Vis dar sliukina seseliai po namus.
Vis dar liejasi tamsa bedugnemis dangaus upiu vagomis.
Spindi menesiena.
Po zvaigzdeta pasaulio didybe stukso vienisi gatviu zibintai.
Einar Mar Gudmundsson - "Visatos angelai"
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2005 m. rugpjūčio 24 d. 06:50:24
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2005 m. rugpjūčio 24 d. 06:06:10
____________________
Oooooo... what does this button do?
2005 m. rugpjūčio 24 d. 06:03:52
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2005 m. rugpjūčio 24 d. 05:49:25
____________________
Oooooo... what does this button do?
2005 m. rugpjūčio 24 d. 05:46:24
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2005 m. rugpjūčio 24 d. 05:37:21
A... dar pasitaiko atvejų, kai aš pasiruošus sumokėti, kad tik jie NEdainuotų.
____________________
Oooooo... what does this button do?
2005 m. rugpjūčio 24 d. 05:30:44
o jus nevarykint ant ju o kada patys pabandykit eit trest..
nuuu .. as jau dag tresus esu tai kartais zinok nelabai smagu :} nu gal kartais visai nieko bet kai kiekviena diena tenka ;/ tai oj ... uzknisa.
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2005 m. rugpjūčio 23 d. 18:58:59
2005 m. rugpjūčio 23 d. 18:36:35
2005 m. rugpjūčio 23 d. 18:31:55
o man atrodo kad kai kurie iš jų kaip tik yra iš pasiturinčių šeimų ir sėdi ten iš kažkokio noro maištauti , kitokios duonos paragauti arba tiesiog išsišokti ? tokių tai nemėgstu
o kuom tau kliuna zmoniu noras pasireiksti..? o kaip eiliniai visi dainininkai? jie juk irgi reiskiasi.. manau, jei zmogui truksta demesio, nera cia jau taip blogai. tegu ir buna is pasiturinciu seimu, bet uztat jis rodo nora ir stengiasi uzsidirbti pats, kazka padaryti pats. bent jau kazka daro, negu kur kampe tinginiauja ir varnas saudo..
____________________
voodoo - nuo XVIII a. tapo juodosios magijos atmaina.
2005 m. rugpjūčio 23 d. 17:49:06
2005 m. rugpjūčio 21 d. 19:07:56
Man apskritai nepatinka tas gatves muzikantu deal'as (kito zodzio nesugalvojau)... Jie gryni benamiai... Kokia cia muzika gali but...
O tu tikrai esi isitikines, kad jie benamiai ? Ar taip sakai, tik del to, kad nemoki dainuot ar grot ? Taip, galbut jie sioje srityje daug pranasesni uz tave, bet tai dar nereiskia, kad jie benamiai... Galbut kai kurie is ju turtingesni uz tave... Galbut tu jiem atrodai kaip benamis ir jie tau nori duoti kelis centus, bet tu pabegi... Hmmm...
Taip, kad geriau ptylek, jei neturi ka pasakyt...
____________________
http://www.music.lt/23-as-Azuolas-grupe-4407.html
2005 m. rugpjūčio 21 d. 16:08:37
2005 m. rugpjūčio 20 d. 11:06:16
____________________
Jeiwely+jeiwa+jeiwulia+jeiwutia+beatyte=NEPATAISOMA:)*~~~ ____Cash, Rules, Everything, Around, Me C.R.E.A.M. Get the money Dollar, dollar bill y'all..._____ " Jei kazkas kazka sutiko vakare rugiuos...."
2005 m. rugpjūčio 20 d. 11:01:52
____________________
You know?Sometimes words have two meanings..
2005 m. rugpjūčio 20 d. 10:57:34
____________________
21 http://cornerz.tinkle.lt 50 Cent butu kietas reperis, jei nebutu s**as... [J-Master aka Ermideris]
2005 m. rugpjūčio 18 d. 16:50:17
2005 m. rugpjūčio 17 d. 18:51:28
____________________
Vis dar sliukina seseliai po namus. Vis dar liejasi tamsa bedugnemis dangaus upiu vagomis. Spindi menesiena. Po zvaigzdeta pasaulio didybe stukso vienisi gatviu zibintai. Einar Mar Gudmundsson - "Visatos angelai"
2005 m. rugpjūčio 17 d. 08:19:03
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2005 m. rugpjūčio 13 d. 08:31:57
igyvendinot mergytes svajone? siaip unreal ideja. jo, grojantys visada tokie, padedantys ir siaip nuosirdus.
____________________
voodoo - nuo XVIII a. tapo juodosios magijos atmaina.