Mes už tai dainuojam su panom iš choro Labdaros akcija.. Viena mergytė labai jau seniai nori auksaspalvio retriverio, taigi mes stengiamės jai padėti tą svajonę įgyvendinti Tik kad Vilniuj nelabai kaip, Palangoj tai vat gerai per valandą uždirbom skirtingom dienom 100, 220 ir 200 lt
Labai miela tiesą sakant kai žmonės išsišiepę sustoja paklausyti ir paskui dar paploja
Good feeling
Paslaptuke, tai tie kurie groja tik del pinigu, be jokio malonumo ir dar dainuot/grot nemoka, tai jiem duot ir nereik, reik kam nors linksmesniam, tokiam ir kitokiam, kurie gal ir praso pinigu, bet nesedi kiekviena dien, ir dainuot moka...
manau, kad daugiausia dainuojanciu gatves muzikantu dainuoja tik tam, kad uzsidirbtu pinigu t.y:dainuoja bet kagalbut yra ir talentingu gatves muzikantu, kelis girdejau, taciau labai mazai.
gerai kad jie yra. kaip cia jau daug kas sake, lb nuotaika pakelia puikus jie! ir dar sau pinigu uzsidirba! lb gerai
karta ir pati tresiau.. mmm maloniau klausytis praeinant
martyyyna rašė: bent jau ka nors daro, negu siaip sedi ir valkatauja. bent jau ka pagroja. nors siaip pilna tokiu bendraminciu. manau, pinigus prasimanyt galima ir kitokiais budais, bet sitas, tikriausiai, lengviausias ir greiciausias. oj, ka as zinau.
bet siaip, man jie netrukdo.
ne toks jis jau ir greitas :}}}
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
Kaunas.laisves aleja. fifu ir siaip visokiu nemastanciu buriai.nuotaika susikta visai dienai..
o dabar kitas varijantas: viskas tas pats tik kaskur uz medziu girdisi gitaros balsai ir juokas, nuotaika puiki , kisene tuscia.. bet - nuotaika puiki.
kad groja tai geraj - arba geru gabalu isgirsti eidamas, arba siajp pralinxmina... bet wa kaj su kepurem puse kelio iki namu palydi, taj jau bisky biesina... tajp gera zmogu su gitaros deklu pamatyt, kad tiesiog uchhh
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
2005 m. rugpjūčio 13 d. 08:30:13
na ir kaip tresimas nusiseke?
oj oj viska stvarkoi :}} labai gerai :}
ti saunu.. kur babkes padejot?
____________________
voodoo - nuo XVIII a. tapo juodosios magijos atmaina.
2005 m. rugpjūčio 13 d. 07:57:11
Labai miela tiesą sakant kai žmonės išsišiepę sustoja paklausyti ir paskui dar paploja
Good feeling
____________________
Meu.
2005 m. rugpjūčio 13 d. 07:46:29
na ir kaip tresimas nusiseke?
oj oj viska stvarkoi :}} labai gerai :}
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2005 m. rugpjūčio 12 d. 19:19:08
2005 m. rugpjūčio 12 d. 19:14:59
____________________
http://www.music.lt/23-as-Azuolas-grupe-4407.html
2005 m. rugpjūčio 12 d. 17:19:22
____________________
ba/
2005 m. rugpjūčio 11 d. 16:46:18
____________________
Laughter is the shortest distance between two people.
2005 m. rugpjūčio 11 d. 16:44:18
____________________
nieks neprilygs teleskopavimui
2005 m. rugpjūčio 10 d. 19:33:44
____________________
Kad ir kur beeitum, vis tiek esi čia ;]
2005 m. rugpjūčio 10 d. 18:45:10
____________________
voodoo - nuo XVIII a. tapo juodosios magijos atmaina.
2005 m. rugpjūčio 8 d. 08:57:16
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2005 m. rugpjūčio 8 d. 08:50:00
karta ir pati tresiau.. mmm maloniau klausytis praeinant
2005 m. rugpjūčio 8 d. 08:15:22
kas visai smagu? groti ar klausytis?
____________________
voodoo - nuo XVIII a. tapo juodosios magijos atmaina.
2005 m. rugpjūčio 7 d. 18:27:03
____________________
Kad ir kur beeitum, vis tiek esi čia ;]
2005 m. rugpjūčio 7 d. 13:07:38
2005 m. rugpjūčio 7 d. 12:34:10
bent jau ka nors daro, negu siaip sedi ir valkatauja. bent jau ka pagroja. nors siaip pilna tokiu bendraminciu. manau, pinigus prasimanyt galima ir kitokiais budais, bet sitas, tikriausiai, lengviausias ir greiciausias. oj, ka as zinau.
bet siaip, man jie netrukdo.
ne toks jis jau ir greitas :}}}
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2005 m. rugpjūčio 7 d. 11:54:47
o dabar kitas varijantas: viskas tas pats tik kaskur uz medziu girdisi gitaros balsai ir juokas, nuotaika puiki , kisene tuscia.. bet - nuotaika puiki.
2005 m. rugpjūčio 6 d. 09:58:53
____________________
I need a HERO
2005 m. rugpjūčio 6 d. 09:06:33
____________________
voodoo - nuo XVIII a. tapo juodosios magijos atmaina.
2005 m. rugpjūčio 6 d. 08:57:41