Patikekit,laisves alejoje ju visai netruksta
na aisku negaliu teigti,kad isvis nera graziai ir gerai begrojanciu.Aisku yra.
Bet kiti labai juokina.Tada tas pinigu davimas virsta,"davimu ne uz darba",o sedejima.
DurpeGrabe (Užblokuotas)
2005 m. liepos 15 d. 19:32:12
manau, kad tai labai geras dalykas.ne vien del pinigu, bet del saves isliejimo.
man patiko anksciau kaip dainuodavo toks vaikinas su ilgais plaukais senamiesty ) tokiu stipriu balsu.. tik galejo ne rusiskai...
o tie kurie lenda taj tfujj ble viena kart daviau tokiems.. nors ir 5 cnt bet paskui galvoju, kad veltui. nes kaip tik rankoj turejau savo irtaip menka pinigine. beto beveik negirdejau ka tie sugriuve berniuksciai grajjojo... veveeve ne. man juk jie visai nepatiko.
jie pagyvina aplinka, bet kaip as nekenciu kai pardaveja prisoka ir ikiriai lenda i akis ir neatstoja tol kol nepasakai kad jei reikes pagalbos ja pasikviesiu, taip ir nevirskinu kai jie prisoka ir praso pinigu....man negaila ju bet tikrai su mielu noru duodu tiems kuriu kepures ar futliarai ant zemes padeti
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
2005 m. liepos 18 d. 05:53:31
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2005 m. liepos 18 d. 05:53:27
Na pas mane mieste tokiu kolkas nera.
nu ir mano "kaime"nera
____________________
I just want you to know who I am...
2005 m. liepos 17 d. 16:51:31
____________________
I love Dj
2005 m. liepos 17 d. 16:46:01
na aisku negaliu teigti,kad isvis nera graziai ir gerai begrojanciu.Aisku yra.
Bet kiti labai juokina.Tada tas pinigu davimas virsta,"davimu ne uz darba",o sedejima.
____________________
viso vizitu 666
2005 m. liepos 17 d. 16:24:23
tai kodėl tada ir tau nepabandžius?
2005 m. liepos 17 d. 16:13:06
____________________
viso vizitu 666
2005 m. liepos 17 d. 07:21:34
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2005 m. liepos 15 d. 20:11:17
____________________
Šis komentaras yra tavo vaizduotės vaisius.
2005 m. liepos 15 d. 19:45:28
2005 m. liepos 15 d. 19:40:01
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2005 m. liepos 15 d. 19:32:12
man patiko anksciau kaip dainuodavo toks vaikinas su ilgais plaukais senamiesty
o tie kurie lenda taj tfujj ble viena kart daviau tokiems.. nors ir 5 cnt bet paskui galvoju, kad veltui. nes kaip tik rankoj turejau savo irtaip menka pinigine. beto beveik negirdejau ka tie sugriuve berniuksciai grajjojo... veveeve ne. man juk jie visai nepatiko.
2005 m. liepos 15 d. 19:13:01
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2005 m. liepos 15 d. 19:11:07
2005 m. liepos 15 d. 19:02:54
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2005 m. gegužės 10 d. 17:06:03
____________________
klausykit ka as klausau ir pasaulis bus tobulesnis:)
2005 m. balandžio 20 d. 17:52:18
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2005 m. balandžio 20 d. 17:43:37
2005 m. balandžio 20 d. 17:33:50
2005 m. balandžio 20 d. 17:18:52
____________________
Pumpkin seed
2005 m. balandžio 20 d. 14:07:33
Neisivaizduojat kaip jus mane biesinat!
nea,tikrai neisivaizduojam. . . .
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.