Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Kokia geriausia grupės "HIM" daina?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123456 ... 9
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
4Blackberry
2017 m. gruodžio 25 d. 22:38:28 2017-12-25 22:42:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Su HIM muzika labai daug metų ir laiko savo dienose praleidau, taigi ji man labiau nei stipriai pažįstama ir į mane įsikerojusi savo šaknimis. Kai po truputi ima keistis muzikinis skonis, tai ir senų, mylimų, sentimentus keliančių, tačiau niekada negalinčių nusibosti grupių mėgstamiausios dainos keičiasi. Be abejo, populiariausios jų dainos ir toliau man kelia labai geras emocijas, tačiau jos ant tiek perklausytos jau, kad gali ir supykinti netyčia :D Tiesiog jei netyčia išgirsti jas kur nors, visi sentimentai ir nostalgijos vėl sukyla į paviršių.

P.S. Kad ir kaip gerai pažinočiau HIM muziką, panašu, kad dar ir dabar klystu ją apibūdindama. Dėl prisiminimo pasiklausiau dar kartą minėtus kūrinius ir šiek tiek pasukusi galvą supratau, kad jų bendras skambesys daugelyje dainų neturėtų būti pavadintas alternatyviu metalu, nes ta elektrinė Lindes gitara varo kone heavy metal stiliumi, o jei kartu dar ir su Gas'o būgnais, tai galima pajusti vos ne kokio extreme metalo užuominų (kalbant konkrečiai Buried Alive By Love atveju), na bet čia jau per giliai žvelgiu matyt. Ir apskritai, kai pagalvoji, HIM visada buvo unikalūs, nes jų skambesys netilpo į konkrečius rėmus, ypač jei lipdant jiems alternative metal etiketę. Niekas nemokėjo jų tiksliai apibūdinti, taigi pasiliko tas jų pačių sugalvotas terminas "love metal", kas manau, visiškai tiko jiems apibūdinti. Niekuomet daugiau nieko panašaus nebus.


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
LittleLora
2017 m. gruodžio 25 d. 22:16:21 2019-06-15 09:57:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

.


____________________
Ištrinkite anketą, ji nebebus naudojama, ačiū.
Atsakyti
4Blackberry
2017 m. gruodžio 25 d. 21:45:55 2017-12-25 21:49:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Jau anksčiau pastebėjau, kad Pretending niekada nebuvo labai mėgstama HIM fanų, kaip ir kokia Wings Of A Butterfly, ir turiu pasakyt, man taip pat ji niekuo neišsiskyrė teigiamai ilgą laiką, kol vieną kartą labiau nepasigilinau į jų dainų tekstus ir kol nepastebėjau, kokia universali tiesa yra užkoduota šios dainos tekste, net jei jis ir perteiktas labai primityviai, o pačiame atlikime netgi skamba popsiškai. Taigi ji man iš skambesio neitin miela, tačiau kai eina kartu su mano mėgstamu tekstu ir su idėja užantyje, tai bendrai sukuria man puikų efektą. Bet ir ne be reikalo 5 vietą skiriu. Esančios aukščiau daug pranašesnės savo visuma (tiek tekstais, tiek skambesiu kartu sudėjus). Sleepwalking Past Hope, kaip ir minėjai, yra viena unikaliausių jų repertuare, tad jai skiriu pirmą vietą neabejotinai. Our Diabolikal Rapture man visada buvo kažkas labai magiško, ta tokia harmonija tarp sunkaus metališko ir doom'iško skambesio ir emocionalaus liuciferiško Villes baritono. Buried Alive By Love turi puikią, dinamišką, tokią labiau grynaveislišką alternatyvaus metalo instrumentuotę, sakyčiau, mažiausiai gotiškas jų kūrinys pagal skambesį. The Face Of God man vėlgi, patinka tekstas, o instrumentinė dalis, nors galėtų ir būt geresnė, bet man yra visai neblogai susiklausanti.


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
LittleLora
2017 m. gruodžio 25 d. 21:22:26 2019-06-14 12:50:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

.


____________________
Ištrinkite anketą, ji nebebus naudojama, ačiū.
Atsakyti
4Blackberry
2017 m. gruodžio 25 d. 20:56:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

O tu dieve {#}{#}

Kažkada realiai bandžiau susidaryti mėgstamiausių dainų topą, bet sekėsi sunkiai. Dabar, mąstant racionaliau, gal ir pavyktų. Galėčiau greitomis padaryti iš atminties bent top 5.

 

1. Sleepwalking Past Hope.

2. Our Diabolikal Rapture.

3. Buried Alive By Love.

4. The Face Of God.

5. Pretending.


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
LittleLora
2017 m. gruodžio 25 d. 20:42:11 2019-06-15 09:58:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

.


____________________
Ištrinkite anketą, ji nebebus naudojama, ačiū.
Atsakyti
4Blackberry
2011 m. gruodžio 29 d. 16:41:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Join me in death su Gone with a sin - geriausios. Visos kitos, žinoma, irgi geros Negaliu nei apie vieną pasakyt, kad nepatinka. Visos šios grupės dainos nuostabios ir nepakartojamos. Beviltiškai myliu HIM'us

____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
Medeina
2011 m. birželio 9 d. 20:48:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Sunku išskirti vieną dainą..Tikrai neturiu pačios mėgstamiausios, nes visos jų dainos man begalo daug reiškia nuo senų laikų. Kaip kažkas rašė, labiausiai šiurpuliukai bėga klausantis Bury me deep inside your heart, When love and death embrace, Gone with the sin, Love you like I do, Love's Requiem, This fortress of tears, Cyanide sun, TFSOIH ir...ką aš čia, būna juk kai tam tikru metu norisi klausytis tik tos, jau žiūrėk kitą karta kita daina prikausto lyg iš naujo.

____________________
Kai pilnaties akis užmerks mirtis..
Atsakyti
Sand
2011 m. kovo 30 d. 16:53:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O aš negaliu iki šiol pamiršti - join me

____________________
Man labiausiai patinka mokslinė teorija, kad Saturno žiedą sudaro oro linijų pamesti keleivių lagaminai.
Atsakyti
brigit
2011 m. kovo 30 d. 15:44:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tikrai Gone With The Sin. man ja klausantis net siurpuliukai perbega

Atsakyti
Sweet666
2011 m. sausio 22 d. 22:52:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Be abejonės - Gone With The Sin.

Atsakyti
paranoja
2010 m. lapkričio 8 d. 20:55:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nors ir ne HIM kurta, bet mano mylimiausia daina būtų "Wicked Game". Ir gal dar "Right here in my arms". Ir "Wings of a Butterfly". Ir, gal jau baigsiu

____________________
The trouble with life is that there’s no background music
Atsakyti
TaPatiOlivija
2010 m. spalio 22 d. 17:25:33 2010-11-09 12:36:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jei dabar pradėčiau čia vardinti... o jei rimtai tai pati pačiausia turbūt "Gone with the sin", dar labai myliu jų: "The Funeral of Hearts " , "Beautiful", "Join me", "Poison Girl"....

Atsakyti
enkeli
2010 m. rugpjūčio 27 d. 12:27:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gone With The Sin

____________________
Giliai Tavyje mano Dievas gyvena
Atsakyti
Gretu
2010 m. rugpjūčio 27 d. 00:23:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Visos HIM dainos yra geros ir savaip grazios ; }

____________________
Count To Six And Die.
Atsakyti
caroline2727
2010 m. liepos 2 d. 19:50:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
HIM - Killing loneliness

Atsakyti
Diville
2010 m. liepos 1 d. 20:44:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gone with the sin. Geresnė tikrai nėra..

Atsakyti
TaPatiOlivija
2010 m. birželio 28 d. 22:15:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
siaip as tokiu geriausiu neturiu, man tiesiog visos yra labai geros , bet ypac : the funeral of hearts, poison girl, your sweet 666, legendine Join me, ypac grazi : One last time, Like St. valentine...

Atsakyti
eblink
2010 m. birželio 28 d. 21:14:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O man atrodo, kad Your Sweet 666

Atsakyti
Inetutea
2010 m. birželio 28 d. 20:52:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gone with the sin

Atsakyti
Puslapiai: 123456 ... 9
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Arctic Monkeys Arctic Monkeys
8,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 3875
  Iš viso užsiregistravę: 73332
  Naujausias narys: adcjwovwkc
  Šiandien apsilankė: 511980