tam tikra prasme yra tiesos faktiškai tam ir reikalingos blogos sąlygos Lietuvoj - kad geriausi pabėgtų, o likę ieškodami tik duonos pamiršų savo sielą ir aukštesnius dalykus.
bet tai kas yra politika? ar tai nėra Lietuvos dalis? Jeigu politika kaip ir sovietmečiu priklauso ne mums (Tautai), tai ir Lietuva priklauso ne Tautai. Įsivaizduokit Lietuvą kaip merginą, arba dar geriau - motiną. Įsivaizduokit jeigu išdavikai, komuniagos ir t.t. tebesėdi valdžioj ir, atsiprašau, bet dulkina Ją. Ir sakyti "aš mylių Ją, bet politika kitas reikalas". Sedėti ir dėl to nieko nedaryti ir sakyti "myliu". Tai absurdiška.
Tai ką aš noriu pasakyti - tas kas iš tikro myli Lietuvą, darys ką gali, kad ir jos politika būtų gražesnė, o politikai būtų tautos atstovais, o ne kokios smulkios padugnių grupės. Arba tuomet mylime savo Tėvynę kaip ir sovietiniai žmonės - būdami pavergti, imituodami tai.
lietusryte (Užblokuotas)
2008 m. birželio 10 d. 14:30:00
Satnamodas rašė: Taip, myliu Lietuva. Tačiau net neabejoju, kad iš jos išvyksiu dirbti. tuomet kyla klausiams ar aš ją ištikro myliu?
Juokinga net,tokius komentarus skaityt - galima išvykti iš Lt,bet tai dar nereiškia kad jos nebemyli.Jeigu kaltos valdžios erkės,tai ir sakykim tiesiai - nepatinka,lietuvos politika,socialinė negerovė ir pan.O ne bendrai apšikim visą Lietuvą.
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2008 m. birželio 10 d. 15:28:14
2008 m. birželio 10 d. 15:19:22
apskritai kur tie partizanai kai jų taip reikia
Tai jie visi į užsienį pabėgę..
2008 m. birželio 10 d. 15:10:38
2008 m. birželio 10 d. 15:08:52
Tai ką aš noriu pasakyti - tas kas iš tikro myli Lietuvą, darys ką gali, kad ir jos politika būtų gražesnė, o politikai būtų tautos atstovais, o ne kokios smulkios padugnių grupės. Arba tuomet mylime savo Tėvynę kaip ir sovietiniai žmonės - būdami pavergti, imituodami tai.
2008 m. birželio 10 d. 14:30:00
Taip, myliu Lietuva. Tačiau net neabejoju, kad iš jos išvyksiu dirbti. tuomet kyla klausiams ar aš ją ištikro myliu?
2008 m. birželio 10 d. 11:08:11
Taip, myliu Lietuva. Tačiau net neabejoju, kad iš jos išvyksiu dirbti. tuomet kyla klausiams ar aš ją ištikro myliu?
pasakei, tai beleką..
____________________
http://www.last.fm/user/Fake_London
2008 m. birželio 10 d. 10:32:51
____________________
dom4s
2008 m. birželio 6 d. 00:38:53
2008 m. birželio 6 d. 00:33:11
____________________
Pasiraso Vezliukas :) Sit back and enjoy the view..
2008 m. birželio 5 d. 22:56:05
____________________
Tiek.
2008 m. gegužės 8 d. 20:51:52
____________________
Ba Doom Tss
2008 m. gegužės 8 d. 16:47:37
____________________
Ba Doom Tss
2008 m. gegužės 6 d. 19:47:09
myliu lietuvos krepsinio rinktine...
Yaa, aš irgi
____________________
Je parle français un peu.
2008 m. gegužės 6 d. 18:34:27
aisq myliu. tik nemyliu lietuvos politikos
o gal Lietuvos politika vis dar okupuota lietuvių tautos išdavikų ir jų palikuonių? ;]
2008 m. gegužės 6 d. 18:29:24
2006 m. rugpjūčio 9 d. 18:35:05
____________________
Man, man, man!
2006 m. rugpjūčio 9 d. 18:33:33
____________________
with your blood now i am free and we live forever in to hell :*
2006 m. rugpjūčio 9 d. 16:35:38
____________________
cia turetu but parasyta kazkas idomaus...
2006 m. rugpjūčio 7 d. 14:33:55
____________________
..NoRiNt pRieiTi TiKsLą, piRmiAuSiAi ReiKia EiTi.. ;]
2006 m. rugpjūčio 5 d. 19:18:06
____________________
Rytas ateis, kaip ateina mirtis išdidi, bet prieš mirtį dažnai širdyje nurimsti....