;} kaip gera girdėti kad yra žmonių kurie išties ją myli.
Manau daug kas būtų kitaip jeigu nebūtų tų beprasmių karų(nors iš kitos pusės gal jie yra prasmingi, nžn), sužlugdytos ekonomikos, sustabdytos kultūros augimo, žmonių kuriems buvo "lb gerai prie ruso". Daug kas pasikeitė nuo to laiko kai mes tapome nepriklausomi 1991 m. nuo tų žmonių kartos, jų mąstymo.
bet tikiu, kad reikalui esant atbustų ta meilė Lietuvai daugumos širdyse.
Shallow aš pvž myliu savo tėvynę, ir myliu tuos kurie myli Lietuvą. Bet neprisiversiu mylėti tų kurie jos nekenčia, kurie ją tik keikia, kuriems visada viskas blogai, kurie sėdi ir burba, ir kuriems nusišvilpt kad jo kaimyno namas dega , nemyliu netolerantiškų žmonių, ir prisiplakėlių...žmonės yra žmonės.
____________________
sugriauk ribą tarp gamintojo ir vartotojo
ice_dream (Užblokuotas)
2006 m. vasario 22 d. 19:42:16
Vis dėl to myliu.
____________________
"Atveskite ir pastatykite kautynėse kareivį priešais pačią patranką ir šaukite į jį, jis vis dar turės viltį, bet perskaitykite tam pačiam kareiviui nuosprendį, kad jis tikrai mirs, ir jis iš proto išsikraustys arba ims verkti."
F. Dostojevskis
savizudis rašė: Truksta pinigu,80 prc zmoniu gyvena nuo algos iki algos.jei dievas meile tai mes turim joje ir gyvent,o ne kentet kaip asilai ar vergai.juk mes baltieji...mes lietuviai...padekokit tevams uz tokia shudina vyriausybe. tpfu
sutinku... jei butu suteiktos geresnes salygos cia gyventi- myleciau!!!
Jei nemylėčiau,manęs čia seniai nebebūtų. Visokios JAV, Anglijos? O kam jos - dėl pinigų? Fu. Lietuva nors ir skurdi (?), bet miela vis dar,kaip ten bebūtų.
____________________
Pykšt pokšt visi pautai į šalis ;X
Truksta pinigu,80 prc zmoniu gyvena nuo algos iki algos.jei dievas meile tai mes turim joje ir gyvent,o ne kentet kaip asilai ar vergai.juk mes baltieji...mes lietuviai...padekokit tevams uz tokia shudina vyriausybe. tpfu
Hm... geras klausimas. Kai isvaziuosiu, ir zinosiu, kad neber del ko sugrist i Lt, tai gal suprasiu, kad myliu. Dabar man taip neatrdodo. Nepatinka man lietuviskas klimatas. Ir zmones cia keisti, per daug uzsidare.
Vienintelis dalykas kuris man tikrai labai patinka Lietuvoje - tai kalba. Ji graži. Labai graži. Ir visos tarmės išskirtinės yra. Dar man patinka visi Lietuvos didieji žmonės - V. Kudirka, J. Basanavičius, M. Valančius ir kiti. Bet jie juk jau praeitis.
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2006 m. rugpjūčio 4 d. 20:36:49
Manau daug kas būtų kitaip jeigu nebūtų tų beprasmių karų(nors iš kitos pusės gal jie yra prasmingi, nžn), sužlugdytos ekonomikos, sustabdytos kultūros augimo, žmonių kuriems buvo "lb gerai prie ruso". Daug kas pasikeitė nuo to laiko kai mes tapome nepriklausomi 1991 m. nuo tų žmonių kartos, jų mąstymo.
bet tikiu, kad reikalui esant atbustų ta meilė Lietuvai daugumos širdyse.
Shallow aš pvž myliu savo tėvynę, ir myliu tuos kurie myli Lietuvą. Bet neprisiversiu mylėti tų kurie jos nekenčia, kurie ją tik keikia, kuriems visada viskas blogai, kurie sėdi ir burba, ir kuriems nusišvilpt kad jo kaimyno namas dega , nemyliu netolerantiškų žmonių, ir prisiplakėlių...žmonės yra žmonės.
____________________
sugriauk ribą tarp gamintojo ir vartotojo
2006 m. vasario 28 d. 16:57:40
2006 m. vasario 28 d. 16:49:20
____________________
mama anarchija papa stakan portvein!!!!!!!!
2006 m. vasario 22 d. 19:42:16
____________________
"Atveskite ir pastatykite kautynėse kareivį priešais pačią patranką ir šaukite į jį, jis vis dar turės viltį, bet perskaitykite tam pačiam kareiviui nuosprendį, kad jis tikrai mirs, ir jis iš proto išsikraustys arba ims verkti." F. Dostojevskis
2006 m. vasario 22 d. 19:38:01
____________________
Buoruzia....:)
2006 m. sausio 28 d. 11:29:43
Truksta pinigu,80 prc zmoniu gyvena nuo algos iki algos.jei dievas meile tai mes turim joje ir gyvent,o ne kentet kaip asilai ar vergai.juk mes baltieji...mes lietuviai...padekokit tevams uz tokia shudina vyriausybe. tpfu
sutinku... jei butu suteiktos geresnes salygos cia gyventi- myleciau!!!
____________________
-
2006 m. sausio 28 d. 11:18:29
2006 m. sausio 23 d. 11:41:55
____________________
Pykšt pokšt visi pautai į šalis ;X
2006 m. sausio 23 d. 11:25:50
____________________
Virve prie Tavęs prisirišiu, nors būtum graži, graži kaip mirtis
2006 m. sausio 19 d. 14:13:08
____________________
Tiesiog bartas_cool!!!!
2006 m. sausio 16 d. 13:07:31
____________________
parašus lengva suklastot
2006 m. sausio 16 d. 09:20:22
Bet man gerai ir lietuvoj
____________________
graffi.tai.lt
2006 m. sausio 15 d. 11:12:01
2006 m. sausio 12 d. 20:27:22
____________________
gera paklodė visada gali tapti ekranu.
2006 m. sausio 9 d. 13:45:12
____________________
>> Neaiškink << ;]]~
2006 m. sausio 9 d. 13:41:09
____________________
I want more than I am
2006 m. sausio 8 d. 20:31:51
____________________
"Nuplikusiu dangum, žemais debesimis, per nejudančias valandas.."
2006 m. sausio 8 d. 20:02:51
2006 m. sausio 8 d. 19:45:45
2006 m. sausio 8 d. 19:32:29