Myliu!!!!!!! as cia gimiau cia augau...kaip po viso sito nemylet?! beto lietuva grazi salis, lietuviu kalba grazi! lietuvos bachurai labai faini (ir panos) eh...
____________________
Jeiwely+jeiwa+jeiwulia+jeiwutia+beatyte=NEPATAISOMA:)*~~~
____Cash, Rules, Everything, Around, Me C.R.E.A.M. Get the money Dollar, dollar bill y'all..._____
" Jei kazkas kazka sutiko vakare rugiuos...."
tik valdzioj durniai sedi. bet sioj srity bespridielas visur tikriausiai.. ka jau cia. lietuva yra lietuva. bet as keliaut ruosiuosi, uztat kad tureciau kur sugrizt, grisiu cia o.
o lietuva myliu, nes cia uzaugau, augu ir dar augsiu. nes grazi musu kalba, turim kuo dizdiuotis, retas kuris uzsienietis mokosi jos ir puikiai ismoksta. mm, krastas tikrai grazus. tik zmones kai kurie labai depresyvus ir pasimistai. niekis, Suomiai adr baisesni. kai kurie lietuviai labai svetingi, o kai kur - baisus. niekis, visokiu yra - visokiu reikia. nzn, nenorejau, kad istotumem i ES, bet gal ir neblogai, paziurejus is kito kampo. uoj parklupdys mus Euras, bet tai dzin. uztat turim kuo didziuotis, kaip kad sakote : viska mes turim.
____________________
voodoo - nuo XVIII a. tapo juodosios magijos atmaina.
Myliu Lietuvą.
Gražus kraštas,gražūs žmonės,beveik nuostabus klimatas {mes juk turime galimybę kasmet matyti ir žiemą,ir vasarą,o juk daugelį šalių sniegas arba kaitra yra retas ir laukiamas reiškinys}.Turime laisvę,turime pakankamai gerai plėtojamą infrastruktūrą, tikra krepšinio šalis,civilzacija ir naujovės, kultūra....Tik reikia apsidairyti,o ne šaukti,esą pas mus nieko nėtra.Pas mus kaip tik viskas Yra.Ir Yra GERAI.
Nežinau ar myliu, tačiau man čia patinka. Gražus kraštas, graži kalba ir įsidarbint, priešingai, nei ballsas teigė, čia galima. Tik nereikia norėti iš karto prestižinio darbo su keturženkliu atlyginimu. Sutinku, kad nedarbas mažesniuose miesteliuose tikrai yra problema, tačiau didmiesčiuose darbo pilna, tik lietuvaičiai per daug buki, kad imtų, tai kas duodama. Visi kažkodėl svajoja apie aukso kalnus visai neatsižvelgdami į savo ribotas galimybes. Tokiu savo elgesiu patys sudarom palankias sąlygas stambiom korporacijom susivežti darbo jėgą iš kaimyninės Baltarusijos, ir tiems žmonėms bus mokama mažiau nei būtų buvę mokama lietuviams, tačiau ars jie dvigubai. Nes tai, kas yra grašiai mums - lobis jiems.
Aš tarkim niekada neturėjau didelių problemų susirasti darbą. Nesakau, kad darbas ant galvos nukrito, teko pavarstyt įmonių duris, tačiau bet kuriuo atveju naudojausi pasitaikiusia proga. Ir štai aš dabar turiu visai neblogą darbą, su gana neblogu atlyginimu (reikia paminėti, kad esu specialistė be patirties). Tiesa sutartis kol kas terminuota, bet aš žinau, kad tik nuo manęs priklausys kaip bus toliau. Taigi, Lietuva - mano gimtinė. čia mano šaknys ir visas gyvenimas. Aš nieko prieš išvažiuoti kur pasižmonėti, pažinti svetimas kultūras, tačiau visada grįšiu, nes čia mano namai.
____________________
Oooooo... what does this button do?
man lietuva yra rami salis, kuri tarsi uzuoveja. cia kalba man nesvetima, vietos, nors kad ir kaip butu gera(ar bloga) pagalvoju kad noriu gyventi kitur.
Labai gerbiu (gal tiksliau esu įsimylėjusi ) lietuvių kalbą. Juk ji tokia unikali ir daug turtingesnė nei kokia anglų. Tiesiog dievinu lietuvos gamtą, ji dar nėra toki sudarkyta civilizacijos, na gerai ten tos visokios šiukšlės miškuose tikrai darko gamtą, tačiau bent jau aš asmeniškai nešiukšlinu (obuolių graužtukai nesiskaito nes tai iš gamto į gamtą ), šią vasarą šiukšles rinkom miške darbo daug buvo ir gan nemalonus jis buvo, bet kai baigėm tiesiog linksma buvo (nors aišku po pusmečio viskas vėl lygiai taip pat atrodys.. ) Suprantu jaunus žmones kurie vyksta į užsienį užsidirbti, kad galėtų čia Lietuvoj pragyventi (juk net užsieniečiai stebisi kaip mes su tokiais atlyginimais čia išgyvenam), bet nesuprantu tų žmonių kurie tiesiog išsižada Lietuvos, kuriems gėda būti lietuviais, aš didžiuojuosi, kad esu lietuvė, kad aš iš Lietuvos! Ir užaugusi noriu savo ateitį kurti Lietuvoje, stengsiuosi prisidėti prie Lietuvos ekonomikos. O beje kalbant apie seimą, jei per istorijos pamokas nemiegojote tai atsiminti turėtumėte, kad pradžioje Lietuvos seime buvo susirinkę vieni intelektualai ir meno žmonės kurie tikrai stengėsi ne dėl savęs o dėl Lietuvos. Tačiau jie greit suprato, kad seimas yra vien apgaulės ir intrigos ir iš jo pasitraukė nenorėdami ne kurti o griauti.
Esu pasiryzusi iskabinti akis kiekvienam kas blogai atsilieps apie Lietuva. Chi, juokauju.
____________________
Vis dar sliukina seseliai po namus.
Vis dar liejasi tamsa bedugnemis dangaus upiu vagomis.
Spindi menesiena.
Po zvaigzdeta pasaulio didybe stukso vienisi gatviu zibintai.
Einar Mar Gudmundsson - "Visatos angelai"
nesu ash patrijote... o ir gywenti lietuwoje nenoriu, kazkaip mane traukia kiti krastai, noreciau kokia 7 meteliu pagywenti wienoje, po to kitoje salyje, nuolat kejsti gywenama wieta
____________________
Kad ir kur beeitum, vis tiek esi čia ;]
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2005 m. rugsėjo 25 d. 16:15:13
ar lb? - normos ribose.
ar ash patriote? - nu kokiais 65%....
2005 m. rugsėjo 25 d. 15:30:54
____________________
Vemkit visi!
2005 m. rugsėjo 25 d. 15:27:43
2005 m. rugsėjo 25 d. 15:16:18
____________________
Vemkit visi!
2005 m. rugsėjo 25 d. 13:19:17
2005 m. rugpjūčio 28 d. 11:30:06
____________________
Jeiwely+jeiwa+jeiwulia+jeiwutia+beatyte=NEPATAISOMA:)*~~~ ____Cash, Rules, Everything, Around, Me C.R.E.A.M. Get the money Dollar, dollar bill y'all..._____ " Jei kazkas kazka sutiko vakare rugiuos...."
2005 m. rugpjūčio 27 d. 20:18:05
o lietuva myliu, nes cia uzaugau, augu ir dar augsiu. nes grazi musu kalba, turim kuo dizdiuotis, retas kuris uzsienietis mokosi jos ir puikiai ismoksta. mm, krastas tikrai grazus. tik zmones kai kurie labai depresyvus ir pasimistai. niekis, Suomiai adr baisesni. kai kurie lietuviai labai svetingi, o kai kur - baisus. niekis, visokiu yra - visokiu reikia. nzn, nenorejau, kad istotumem i ES, bet gal ir neblogai, paziurejus is kito kampo. uoj parklupdys mus Euras, bet tai dzin. uztat turim kuo didziuotis, kaip kad sakote : viska mes turim.
____________________
voodoo - nuo XVIII a. tapo juodosios magijos atmaina.
2005 m. rugpjūčio 27 d. 20:05:13
Gražus kraštas,gražūs žmonės,beveik nuostabus klimatas {mes juk turime galimybę kasmet matyti ir žiemą,ir vasarą,o juk daugelį šalių sniegas arba kaitra yra retas ir laukiamas reiškinys}.Turime laisvę,turime pakankamai gerai plėtojamą infrastruktūrą, tikra krepšinio šalis,civilzacija ir naujovės, kultūra....Tik reikia apsidairyti,o ne šaukti,esą pas mus nieko nėtra.Pas mus kaip tik viskas Yra.Ir Yra GERAI.
2005 m. rugpjūčio 26 d. 08:22:51
____________________
Sviesa galima skleisti dviem budais:buti zvake arba ja atspindinciu veidrodziu. (Edith Wharton)
2005 m. rugpjūčio 24 d. 13:07:31
tfu, kažką supainiojau..
taip
____________________
= nemiegu.
2005 m. rugpjūčio 24 d. 13:06:12
____________________
I HAte You (Thats all)
2005 m. rugpjūčio 24 d. 06:04:38
Aš tarkim niekada neturėjau didelių problemų susirasti darbą. Nesakau, kad darbas ant galvos nukrito, teko pavarstyt įmonių duris, tačiau bet kuriuo atveju naudojausi pasitaikiusia proga. Ir štai aš dabar turiu visai neblogą darbą, su gana neblogu atlyginimu (reikia paminėti, kad esu specialistė be patirties). Tiesa sutartis kol kas terminuota, bet aš žinau, kad tik nuo manęs priklausys kaip bus toliau. Taigi, Lietuva - mano gimtinė. čia mano šaknys ir visas gyvenimas. Aš nieko prieš išvažiuoti kur pasižmonėti, pažinti svetimas kultūras, tačiau visada grįšiu, nes čia mano namai.
____________________
Oooooo... what does this button do?
2005 m. rugpjūčio 23 d. 20:05:50
o ateity tai planuoju kur nors isvaziuot..
2005 m. rugpjūčio 18 d. 12:56:28
2005 m. rugpjūčio 12 d. 09:45:12
2005 m. liepos 24 d. 12:29:47
2005 m. liepos 23 d. 20:28:01
2005 m. liepos 23 d. 20:17:46
____________________
Vis dar sliukina seseliai po namus. Vis dar liejasi tamsa bedugnemis dangaus upiu vagomis. Spindi menesiena. Po zvaigzdeta pasaulio didybe stukso vienisi gatviu zibintai. Einar Mar Gudmundsson - "Visatos angelai"
2005 m. liepos 23 d. 17:49:15
____________________
Kad ir kur beeitum, vis tiek esi čia ;]
2005 m. liepos 23 d. 17:08:29
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.