as irgi nelabai myliu, seip grazi gamta tai man patinka, bet ji geriausiai matosi tik wasara, kazkada autostrada waziawom ir buvo rapsu laukas- geltonas, geltonas, super atrode.. o seip prastas oras, daug bjauriu zmoniu... as noriu i prancuzija ;]
____________________
What if you slept? And what if, in your dream, you went to heaven and there plucked a strange and beautiful flower? And what if, when you awoke, you had the flower in your hand? And what then?
nemyliu ir noriu kaip ymanoma greiciau is jos pabegt
____________________
We have not symphaty for the lost souls
we've chosen the path of disgrase
we give this life to our children
and teach them to hate this place...
na nezinau...kalbant ta prasme ar as noreciau/nenoreciau joje gyventi,isteketi ir gimdyti vaikus, tai as ja tikrai myliu ir niekurnenoriu vykti!
bet siaip as niekada negalvoju vyks prezidentas kur nors ar ne, kiek zmoniu ateis i rinkimus ir ar bus isleistas dar vienas beprasmiskas istatymas..
taigi, as net pati nezinau ar ja myliu..turbut taip, nes dainuojant himna kartais perbega keli siurpuliukai per nugara : ))
Myliu Lietuvą, tą mielą Žalią Gamtišką motulę, žydru dangumi ir debesėlių ižu, pasirėmusia ant vieškelio kryžių, dudančią pilkais kelias ir raudonų plytų pastaitais.. Tą Lietuvą su bedugniais rugių laukais, pievomis, gėlėmis ir koplytstulpiais kryžkelėse... Mylėsiu kol degs mano krūtinėj širdis...
____________________
I am the unmaker... I bring death to the beautiful dawn.
Labai myliu,tik šie paprasti žodžiai net nesugeba išsakyti mano jausmų šiam nepaparstam kraštui. Aš dievinu Lietuvą (parrėžiu - Lietuvą, ne lietuvius...). Ir skirtingai nei kai kurie čia pasisakantys tikrai ketinu likti, gyventi, mokintis, dirbti Lietuvoje. Aš liksiu čia ir prisidėsiu prie mūsų šalies ekonominio augimo, nebėgsiu iš jos dėl per mažų atlyginimų, o kaip sakiau liksiu ir darysiu taip, kad jie kiltų... Pasakykit, jei taip jau Lietuvos protai išsiskirstys po įvairias šalis, kas kels ekonomikos lygį , gal tie bomžai?? Nesakau, kad ignoruoju kitas užsienio šalis, tikrai mėgstu keliauti ir manau tai darysiu, kai užaugsiu ir man pilnai užteks to užsienio...
____________________
nezinau uz ka mane tu galetum teist
gal uz akla nora gyvent
nezinau kodel tureciau kazka pakeist
gyvenu kaip moku gyvent...
____________________________________
"Jis rado skardinėlę kondensuoto pieno... todėl pasiliko ją sau, pastūmėjęs į kamputį, kad niekam neužkliūtų" - Mikė :D
kodėl visi leikia i užsienius? nežinau kaip kitiems, o žinoti ir nenoriu, bet pati manau, kad užsienyje gali įgyti daug geresnį išsilavinimą. Lietuvai dar iki to toloka. Gal taip toli ir nebūtų jeigu visi seimūnai daugiau galvotų apie Lt žmonių gerovę, o ne savo kišenę. Užsienyje gal ne taip jau ir paprasta gauti gerą darbą, bet ir atlyginimai ten kur kas geresni, pragyvenimas žymiai lengvesnis, yra daug įvairių sistemų sukurta, kurios daug ką palengvina. Žinoma, užsienis užsieniui nelygus. Jei po kokų 10 metų LT prisivys kitas Europos šalis - daug kas turėtų pakisti. bet manau, jog tam prireiks gerų 30 metų. Visi ES skirti pinigai yra investuojami labai neapgalvotai, viskas daroma, kad tik būtų daroma - negalvojama kokia iš to nauda, ko reikėtų labiau.
Bus keliami atlyginimai? špyga jie pakils. Mano pačios šeimoje bei giminėje yra nemažai daktarų ir aš puikiai žinau kaip ten viskas bus. O bus taip, kad popieriuje atlyginimas didės, o iš tiesų jis tik mažės. Tai tėra pvz.
Taip pat manau, jog reikėtų visą Lt seimą ir pan. keisti - užtenka tiems krienams tenais sėdėti. Visi susigiminiavo, susibičiuliavo ir dabar ten tėra viena didžiulė giminaičiu bei gerų draugų firma. visi kurie bado priešintis - kažkokiu būdu labai jau greitai nutyla.
Rusija Lt paleido. tai kokio velnio Lt dar taip prie jos prisirišusi? aš nesuprantu. Jeigu taip ir toliau tai po 30 metų lietuva tebus viena didžiulė sanatorija - jaunimas čia nematys jokių perspektyvų ir maus tenais kur galima save realizuoti. Čia sugrįš only pensininkai prisimtinti pievučių po kurias lankstė. Atsiprašau, mūrų po kuriuos bėgiojo.
Tai mano nuomonė. Ir taip - patriotė nesu ir pirmai progai pasitaikius mausiu iš čia.
P.S. bet senamiesčiai ir gamta in Lt vis del to labai gražūs. šito nenuneigsi.
as lietuva myliu bet pries rusus neturiu nieko blogo, nes mano gimine yra rusai ir pati esu rusisiko kraujo...bet lietuva myliu labiau nei rusija nes cia gimiau ir augau, o labiausei man cia patinka gamta nes ji tikrai ispudinga
Dolante tiesiog jiem gal nereikia tos lietuvių kalbos ir viskas Matai olandai ir japonai į lietuvą atvažiavo su dideliais tikslais, tad jiem kalba būtina
Begalo bekrašto myliu. Man čia gražu, man čia gera... Tikrai tikrai, jaučiu jai nepaprastai šiltus jausmus... Aš, priešingai, nei kai kurie iš jūsų neįsisvaizduoju savo gyvenimo užsienyje, ne Lietuvoje. Ir ne taip svarbu man kad galiu užsienyje daug didesniu pinigus gauti. Savo žiniomis noriu kelti Lietuvos ekonomiką ir prisidėti prie jos stiprinimo... Kas daugiau tai padarys, jei dauguma protingų išvažiuos?? Ar tie bomžai, kur kas vakarą geria??
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2005 m. balandžio 28 d. 09:16:22
____________________
And you and you and you! Party people;D
2005 m. kovo 25 d. 14:51:02
____________________
Sunkiausias budas ko nors pasiilgti - sedeti salia ir zinoti, kad to zmogaus negali tureti...
2005 m. kovo 22 d. 18:11:45
____________________
What if you slept? And what if, in your dream, you went to heaven and there plucked a strange and beautiful flower? And what if, when you awoke, you had the flower in your hand? And what then?
2005 m. kovo 20 d. 15:23:07
____________________
We have not symphaty for the lost souls we've chosen the path of disgrase we give this life to our children and teach them to hate this place...
2005 m. kovo 20 d. 14:24:46
____________________
gyvenimas grazus...
2005 m. kovo 18 d. 22:49:10
____________________
The day the music died I started singin’
2005 m. kovo 18 d. 22:25:39
bet siaip as niekada negalvoju vyks prezidentas kur nors ar ne, kiek zmoniu ateis i rinkimus ir ar bus isleistas dar vienas beprasmiskas istatymas..
taigi, as net pati nezinau ar ja myliu..turbut taip, nes dainuojant himna kartais perbega keli siurpuliukai per nugara : ))
2005 m. kovo 18 d. 21:35:03
____________________
I am the unmaker... I bring death to the beautiful dawn.
2005 m. kovo 18 d. 19:33:30
____________________
Kaip žiūri, taip ir matai.
2005 m. kovo 17 d. 20:58:51
____________________
Kodėl turime taukšti nesąmones, kad jaustumėmės patogiai?
2005 m. kovo 17 d. 20:46:16
Yra daug niuansu, bet ish esmes myliu
yra visur visokių niuansų, klausimų kodėl, ar tikrai bla bla bla. bet va. kai per daug giliniesi, tai imi nebepastebėti to grožio. paskęsti.
____________________
sugriauk ribą tarp gamintojo ir vartotojo
2005 m. kovo 16 d. 14:24:49
____________________
It's Better To Burn Out Than Fade Away!
2005 m. kovo 15 d. 23:05:12
Ne, Lietuvos nemyliu.
kodel taip?
____________________
You talk about your woman I wish you could see mine
2005 m. kovo 15 d. 22:50:30
____________________
nezinau uz ka mane tu galetum teist gal uz akla nora gyvent nezinau kodel tureciau kazka pakeist gyvenu kaip moku gyvent... ____________________________________ "Jis rado skardinėlę kondensuoto pieno... todėl pasiliko ją sau, pastūmėjęs į kamputį, kad niekam neužkliūtų" - Mikė :D
2005 m. kovo 15 d. 17:10:06
____________________
Cuana Hana & Kia Entertainment
2005 m. kovo 15 d. 15:12:33
____________________
I want more than I am
2005 m. kovo 15 d. 15:08:03
Bus keliami atlyginimai? špyga jie pakils. Mano pačios šeimoje bei giminėje yra nemažai daktarų ir aš puikiai žinau kaip ten viskas bus. O bus taip, kad popieriuje atlyginimas didės, o iš tiesų jis tik mažės. Tai tėra pvz.
Taip pat manau, jog reikėtų visą Lt seimą ir pan. keisti - užtenka tiems krienams tenais sėdėti. Visi susigiminiavo, susibičiuliavo ir dabar ten tėra viena didžiulė giminaičiu bei gerų draugų firma. visi kurie bado priešintis - kažkokiu būdu labai jau greitai nutyla.
Rusija Lt paleido. tai kokio velnio Lt dar taip prie jos prisirišusi? aš nesuprantu. Jeigu taip ir toliau tai po 30 metų lietuva tebus viena didžiulė sanatorija - jaunimas čia nematys jokių perspektyvų ir maus tenais kur galima save realizuoti. Čia sugrįš only pensininkai prisimtinti pievučių po kurias lankstė. Atsiprašau, mūrų po kuriuos bėgiojo.
Tai mano nuomonė. Ir taip - patriotė nesu ir pirmai progai pasitaikius mausiu iš čia.
P.S. bet senamiesčiai ir gamta in Lt vis del to labai gražūs. šito nenuneigsi.
2005 m. kovo 15 d. 14:45:26
2005 m. kovo 14 d. 19:11:48
2005 m. kovo 14 d. 18:17:58
____________________
Kaip žiūri, taip ir matai.