| Pasiūlė | Daina | Mėgsta | |||
| Very_crazy_enough | Happy HouseSiouxsie & the Banshees It never rains |
||||
| Alvydas1 | Rats ReturnPorcupine Tree |
||||
| Konditerijus | La Isla BonitaMadonna https://www.youtube.com/watch?v=FRyiBRhi0l4 |
||||
| Sahja | Dancing In ShadowsC.C. Catch |
2008 m. lapkričio 19 d. 19:15:11
O mane sužavėjo jų pirmas albumas My Generation.
matei youtubei kaip per ta daina dauza viska scenoj nerealiai ten?=D
Reiks pažėt
https://www.youtube.com/watch?v=i0XknwXqL Do
2008 m. lapkričio 19 d. 19:11:07
O mane sužavėjo jų pirmas albumas My Generation.
matei youtubei kaip per ta daina dauza viska scenoj nerealiai ten?=D
Reiks pažėt
Keith Moon: *drum solo*
Roger: Yeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah!!!
megstu ta vieta is "Won't Get Fooled Again". jei neklystu tai ta daina yra csi miami temine daina.
Taip, pati geriausia dainos vieta. Ir daina pati geriausia!!! Jop, CSI:Miami.
2008 m. lapkričio 19 d. 19:06:24
Roger: Yeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah!!!
megstu ta vieta is "Won't Get Fooled Again". jei neklystu tai ta daina yra csi miami temine daina.
____________________
bitlumanas!
2008 m. lapkričio 19 d. 19:03:59
O mane sužavėjo jų pirmas albumas My Generation.
matei youtubei kaip per ta daina dauza viska scenoj nerealiai ten?=D
2008 m. lapkričio 19 d. 18:59:21
2008 m. lapkričio 14 d. 15:33:36
2008 m. lapkričio 14 d. 14:59:24
2008 m. spalio 22 d. 18:37:19
Taip jie super pirmieji pradejo dauzyti instrumentus koncertuose
Ir ves nesubankrutavo del to
____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks. Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
2008 m. balandžio 29 d. 22:28:19
2008 m. balandžio 29 d. 22:27:49
klausiau jų best'ą ir man labai patiko ir netgi vežė
šiaip dar atkreipė dėmesį būgnininkas
daug kas net nežino, kad lamerių ir šūd-popsistų limp bizkit "behind blue eyes" yra tik supaprastintas The Who dainos variantas...
2006 m. gegužės 11 d. 17:33:10
____________________
Gyvenk Greitai, Mylek Karstai Ir Jaunas Mirk!
2006 m. gegužės 11 d. 17:16:59
daug kas net nežino, kad lamerių ir šūd-popsistų limp bizkit "behind blue eyes" yra tik supaprastintas The Who dainos variantas...
va būtent.
2006 m. gegužės 11 d. 17:14:16
____________________
Gyvenk Greitai, Mylek Karstai Ir Jaunas Mirk!
2006 m. gegužės 11 d. 16:47:43
šiaip dar atkreipė dėmesį būgnininkas
daug kas net nežino, kad lamerių ir šūd-popsistų limp bizkit "behind blue eyes" yra tik supaprastintas The Who dainos variantas...
2006 m. gegužės 11 d. 16:13:42
____________________
Gyvenk Greitai, Mylek Karstai Ir Jaunas Mirk!
2005 m. rugsėjo 14 d. 14:14:24
____________________
You talk about your woman I wish you could see mine
2005 m. birželio 28 d. 21:27:43
o the who yr gera grupe
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2005 m. birželio 28 d. 21:25:40
____________________
But are you experienced? Have you ever been experienced?
2005 m. gegužės 19 d. 19:38:27
____________________
if i get scared I'll just call you
2005 m. kovo 18 d. 17:52:27
____________________
Born in a taxi cab i'm never coming home