buavu parsisiuntus šitą daiktą.Bet neįvaldžiau sistemos kaip naudotis,todėl praminiau jį "Velnio mašina Guitar Pro" ir ištryniau.
Dabar man vėl liepė jį parsisiųst xD
____________________
Let me be weird as i fucking like. It's my fucking life.
Eddie V.
yra tam tikros programos su kuriom gali parsisiusti pradedant britnes dainuskom ir baigiant windozais....tad i paieskos langeli irasai guitar pro5 ir spaudi paieskos mygtuka, is gautu rezultatu pasirenki ta kur parasyta guitar pro5 + keygen ar serial ar crack ir duble click ant jo....arba gali is duoto saraso siustis atskirai programa ir creka.....
bet man 5 versija nepatinka, nors ir instrumentai skamba geriau nei 4 versijos
gal pasirodysiu visai du***, bet is kur man parsisiust ta guitar pro 5, nes visur parsiuncia demo versijas, o crack`ai jokie netinka.... be to nera garso pas mane!!!
____________________
tai, kas populiaru, ne visada yra geriausia...
tai, kas geriausia tau, ne visada yra populiaru...
Aš pati jau senokai naudojuosi Guitar Pro programa ir esu labai patenkinta o va manau padėsiu kam čia yra Lirtuviškų Tabų saugykla,čia reikės ir užsiregistruot ir dainų nera labai daug tačiau tikėkimės su laiku visa tai plėsis https://nenusigrok.zemleris.com/index.php
tai cia ne del koncertawimo ar muzikpos kurimo ji yra, cia daugiau mokymuisi, ir siaip sukuri daina ir uzhrashaj kad nepamirshtum, bet groji wistiek su gitara, o ne su kompu...
bet vis delto lompas tada reikskia yra shudas jog su juo programos negali padaryt kuri atkurtu nuormalu fuzuota skambesi.(visa kita skamba normaliai iskyrus draivuotas gitaras ir gitaros palm nute labai dishovai skamba).
____________________
I fill evil approaching me
The voices calling me on
Silence...
The only sound is the knife threw the air
Hell...
Is were I\\\'ll be when I\\\'m threw with you
Kaip jum shi programele.(man visai patinka tik gaila , kad gitaros draivuotos shudinai skamba)
____________________
I fill evil approaching me
The voices calling me on
Silence...
The only sound is the knife threw the air
Hell...
Is were I\\\'ll be when I\\\'m threw with you
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2006 m. gruodžio 11 d. 20:06:10
Kaip jum shi programele.(man visai patinka tik gaila , kad gitaros draivuotos shudinai skamba)
Ten viskas sudinai skamba...
____________________
http://www.music.lt/23-as-Azuolas-grupe-4407.html
2006 m. gruodžio 11 d. 20:00:29
Dabar man vėl liepė jį parsisiųst xD
____________________
Let me be weird as i fucking like. It's my fucking life. Eddie V.
2006 m. rugsėjo 17 d. 17:46:28
____________________
tai, kas populiaru, ne visada yra geriausia... tai, kas geriausia tau, ne visada yra populiaru...
2006 m. rugsėjo 17 d. 15:26:22
randu visko ko reikia
____________________
Pumpkin seed
2006 m. rugsėjo 17 d. 15:19:12
bet man 5 versija nepatinka, nors ir instrumentai skamba geriau nei 4 versijos
____________________
Pumpkin seed
2006 m. rugsėjo 17 d. 11:28:40
____________________
tai, kas populiaru, ne visada yra geriausia... tai, kas geriausia tau, ne visada yra populiaru...
2006 m. sausio 29 d. 21:03:46
Ir dar vienas mano be galo mylimas užsienietiškas https://www.mysongbook.com/tab-ta...ature =37683.htm
2006 m. sausio 7 d. 10:45:31
____________________
Virve prie Tavęs prisirišiu, nors būtum graži, graži kaip mirtis
2005 m. gruodžio 21 d. 16:59:49
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2004 m. spalio 4 d. 11:49:51
2004 m. spalio 3 d. 19:32:29
____________________
Paemiau ash balgarke ir nupjoviau ash sau koja.
2004 m. spalio 3 d. 16:12:54
____________________
I fill evil approaching me The voices calling me on Silence... The only sound is the knife threw the air Hell... Is were I\\\'ll be when I\\\'m threw with you
2004 m. spalio 3 d. 13:32:02
____________________
Darkness You Are A Holy Shrine... I Will Burn For You...
2004 m. spalio 3 d. 09:46:17
2004 m. spalio 2 d. 17:33:11
2004 m. rugsėjo 29 d. 15:52:06
____________________
Kodėl turime taukšti nesąmones, kad jaustumėmės patogiai?
2004 m. rugsėjo 28 d. 21:20:35
____________________
I fill evil approaching me The voices calling me on Silence... The only sound is the knife threw the air Hell... Is were I\\\'ll be when I\\\'m threw with you