As tai ne del grozio isimylejau, o del ju music... nu pvz pjero (man sitas vardas praeina) ir david balsai laaabai cool! david gal grazesnis.,.bet siaip abu laaaabai man patinka (akivaizdu). bet ewana_> man david sviesus grazesnis buvo... nu bet..dbr jis yra toks, koks yra ir man taip oki bet as tikiuosi, kad jis dar pasidazios savo plaukiucius wat!
Bet ziuriu cia visi neseniai SP atrade zinokit lobi atradot!
____________________
Rupesciu slepimas yra savigyna
jezus kokie grazuoliukai nors man jie na netaip seniai pradejo patiks, bet visa labiau,prisiminaiu vel juos kai paziurejau filma new your minute siandien,ju tipo koncerte buvo, grazia daina labai sudainavo jieiskart parsisiunciau
____________________
Ar tiki i Dieva?
Ne, as tikiu i John'a Lennon'a
Dunc_lover >>> zinok sutinku, kad jis grazus! sianm katik perziurejau kelis video bet ten kur jis sviesiaplaukis man jis daaaaaug grazesnis! ten mielas tokis ir toks linxmas..siaip atrodo, akd kartu su isvaizda ir jo budas pasikeite..bent jau kiek maciau video, ten kur blond jis tai toks prikolnas..o dbr kazkoks pritiles..nu bet man jis ir pjeras faibniausi su kitais labiau nesusipazinau.. (laiko nlb turiu)
____________________
Rupesciu slepimas yra savigyna
Tai kad jeigu prie jo foto nebutu vardo su pavarde galvociau"kas ta daili blondine?"..labai jis i moteriske nesa... nu bet nzn..as dar tik gausiu ju video..tada galesiu tarti tvirta savo zodi
____________________
Rupesciu slepimas yra savigyna
Agha daugeja Simple Plan fanu nes pati grupe cool! uoj fainuoliai! kaip kazkas sake, jie originalus! wat! (siaip nlb omejausi ju isvaizda dar, tai kuria graziausiai sunkiai pasakyt galiu..siaip gal tas pagrindinis Pierse..toks nieko atrodo ) nu bet dar pasitikslinsiu..
Shut Up ir man laaabai faina dainele!
____________________
Rupesciu slepimas yra savigyna
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2005 m. gegužės 6 d. 17:20:25
____________________
Rupesciu slepimas yra savigyna
2005 m. gegužės 6 d. 16:23:06
O siaip david man labaiau patinka kai groja grupeje "story of the year"
____________________
rather be a bandit than a lover
2005 m. gegužės 6 d. 16:20:33
Bet ziuriu cia visi neseniai SP atrade
____________________
Rupesciu slepimas yra savigyna
2005 m. gegužės 6 d. 12:33:18
siurbele_666>>>ka tu isimylejai
2005 m. gegužės 5 d. 17:12:17
____________________
Ar tiki i Dieva? Ne, as tikiu i John'a Lennon'a
2005 m. gegužės 5 d. 16:59:58
____________________
rather be a bandit than a lover
2005 m. gegužės 5 d. 16:57:05
____________________
Ar tiki i Dieva? Ne, as tikiu i John'a Lennon'a
2005 m. gegužės 5 d. 14:36:38
____________________
Rupesciu slepimas yra savigyna
2005 m. gegužės 4 d. 14:08:56
2005 m. gegužės 4 d. 14:07:40
tai vat kad grazu.As uz eyeliner for men yes
tik jei kalbant apie isvaizda tai man pats jis nelabai....ir auskaru nemegstu .Bet siaip normal,kazkaip netraukia nors tui ka
Nu taip del skonio nesigincijama
2005 m. gegužės 3 d. 16:04:11
____________________
rather be a bandit than a lover
2005 m. gegužės 3 d. 16:01:54
tik jei kalbant apie isvaizda tai man pats jis nelabai....ir auskaru nemegstu .Bet siaip normal,kazkaip netraukia nors tui ka
____________________
You talk about your woman I wish you could see mine
2005 m. gegužės 3 d. 15:58:30
2005 m. gegužės 3 d. 15:28:52
____________________
You talk about your woman I wish you could see mine
2005 m. gegužės 3 d. 15:24:52
arba cia
sexy
2005 m. gegužės 2 d. 15:05:18
prinesee>David fainiausias
Tai kad jeigu prie jo foto nebutu vardo su pavarde galvociau"kas ta daili blondine?"
____________________
Rupesciu slepimas yra savigyna
2005 m. gegužės 2 d. 14:23:24
2005 m. gegužės 1 d. 15:37:03
Shut Up ir man laaabai faina dainele!
____________________
Rupesciu slepimas yra savigyna
2005 m. balandžio 30 d. 10:27:24
Wis'ai neseniai sita grupe ,,atradau''.....Tikraij faina grupe....ypac weza mane ju ,,Shut up'' dain'a.....
Cia ziuriu nemazai musu neseniai sita grupe "atradusiu"
jo Shut Up ir mane weza
2005 m. balandžio 29 d. 18:26:25