Nu va čia tai totali horrorcore ir hardcore klasika, nestebina, kad East Coastas, nes tik eastcoaste kurė tikra klasiką. Vat Gravediggaz turėjo tam talenta. Too Poetic tai labai stipriai pradėjo šita ir taip kiti nariai pratesė šita klasika, nors ši dainą nėra įvertinta, labai geras instrumental, Prince Paul geras prodiuseris stiprios dainos. RZA tai visada talentingas savu stliun kai visad, o Fruitkwan irgi neprastai. Gera seniena.
va čia šita daina su intro geras intro, gal kas perklausis:
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2015 m. kovo 1 d. 15:14:38
Nu va čia tai totali horrorcore ir hardcore klasika, nestebina, kad East Coastas, nes tik eastcoaste kurė tikra klasiką. Vat Gravediggaz turėjo tam talenta. Too Poetic tai labai stipriai pradėjo šita ir taip kiti nariai pratesė šita klasika, nors ši dainą nėra įvertinta, labai geras instrumental, Prince Paul geras prodiuseris stiprios dainos. RZA tai visada talentingas savu stliun kai visad, o Fruitkwan irgi neprastai. Gera seniena.
va čia šita daina su intro geras intro, gal kas perklausis:
https://www.youtube.com/watch?v=i0rDpJJwCec
____________________
The Realness...