Mano manimu geriausia Gravediggaz daina. Aišku čia tik mano nuomonė, bet tikru tikriausias hiphopas budingas būtent tam laikui (1993-1995) net jazz repas girdimas ir šiaip netuščia melodija pilna įvairių garsų, kurie sustiprina šią dainą mldc Prince Paul. Gera pridainis jų repo tikstai buvo stiprus ir gan kartais per stiprus. Šiaip juos verta, nes jie nekūrė šlamsto ir nenusipopsino vėliau, kas keista bet labai gerai, kad nežlugo. Aišku jų stilius ilgainius pasikeitė, bet koks skirtumos. Repavimas irgi labai gerai nu tiesiog tobula daina.
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2015 m. kovo 1 d. 15:26:36
Mano manimu geriausia Gravediggaz daina. Aišku čia tik mano nuomonė, bet tikru tikriausias hiphopas budingas būtent tam laikui (1993-1995) net jazz repas girdimas ir šiaip netuščia melodija pilna įvairių garsų, kurie sustiprina šią dainą mldc Prince Paul. Gera pridainis jų repo tikstai buvo stiprus ir gan kartais per stiprus. Šiaip juos verta, nes jie nekūrė šlamsto ir nenusipopsino vėliau, kas keista bet labai gerai, kad nežlugo. Aišku jų stilius ilgainius pasikeitė, bet koks skirtumos. Repavimas irgi labai gerai nu tiesiog tobula daina.
____________________
The Realness...