ShadowOfDeath rašė: Galera - skylė, kaip pasakė Radiatorius ir aš jai pritariu, nors nebuvau.
"ShadowOfDeath nu siaip is vienos puses tai ten tikrai skyle "
kodėl iš vienos pusės?
įeini ir tave "šiltai" pasitinka krūva sumestu stalų bei kėdžių, apie tualetus aš geriau patilėsių - durų nėra...paskui lipi laiptukais ir atsitrenki į duris. jeigu nesuplysusi raudonas sofa - toliau viskas pusė bėdos. sienos gražios. tik tamsu kaip šiknoj, atsiprašant.
B.O. man patiko labiau.
O apie Presto aš geriau nė nepradėsiu...
nu as tai nepamenu tokio laiko kai galeroj nebuvo tualeto duru :} nu nzn nzn .. :}
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
ShadowOfDeath rašė: Galera - skylė, kaip pasakė Radiatorius ir aš jai pritariu, nors nebuvau.
"ShadowOfDeath nu siaip is vienos puses tai ten tikrai skyle "
kodėl iš vienos pusės?
įeini ir tave "šiltai" pasitinka krūva sumestu stalų bei kėdžių, apie tualetus aš geriau patilėsių - durų nėra...paskui lipi laiptukais ir atsitrenki į duris. jeigu nesuplysusi raudonas sofa - toliau viskas pusė bėdos. sienos gražios. tik tamsu kaip šiknoj, atsiprašant.
B.O. man patiko labiau.
O apie Presto aš geriau nė nepradėsiu...
dar neteko but galeroj. geda prisipazint bet visvien nemanau, kad jau surasiu ka nors geriau uz mulen ruzo koncertus (kai vakare ant kalno susirenka tiek metalu...) arba baltus dramblius (kur arbata 3.50
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2005 m. rugsėjo 25 d. 10:50:28
____________________
Kristupas Kolumbas isrado Ameriga!
2005 m. rugsėjo 21 d. 12:27:14
2005 m. rugpjūčio 31 d. 19:35:56
nu tai papasakokit kaip jums ta galera, ar lankotes, ar jums ten patinka? kas geriau galera kaune ar green club vilniuj?
Man geriausia Galera Vilniuj...
____________________
http://www.music.lt/23-as-Azuolas-grupe-4407.html
2005 m. rugpjūčio 28 d. 12:26:15
Galera - skylė, kaip pasakė Radiatorius
"ShadowOfDeath nu siaip is vienos puses tai ten tikrai skyle "
kodėl iš vienos pusės?
įeini ir tave "šiltai" pasitinka krūva sumestu stalų bei kėdžių, apie tualetus aš geriau patilėsių - durų nėra...paskui lipi laiptukais ir atsitrenki į duris. jeigu nesuplysusi raudonas sofa - toliau viskas pusė bėdos. sienos gražios. tik tamsu kaip šiknoj, atsiprašant.
B.O. man patiko labiau.
O apie Presto aš geriau nė nepradėsiu...
nu as tai nepamenu tokio laiko kai galeroj nebuvo tualeto duru :} nu nzn nzn .. :}
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2005 m. liepos 26 d. 19:14:06
oi, kokia as laiminga, kad i kllubus neveikstau ri abejoju ar vaiksciosiu.
tai nera klubas, paprasciausias baras kuriame kartais buna gyvu koncertu
2005 m. liepos 19 d. 20:17:52
Galera - skylė, kaip pasakė Radiatorius
"ShadowOfDeath nu siaip is vienos puses tai ten tikrai skyle "
kodėl iš vienos pusės?
įeini ir tave "šiltai" pasitinka krūva sumestu stalų bei kėdžių, apie tualetus aš geriau patilėsių - durų nėra...paskui lipi laiptukais ir atsitrenki į duris. jeigu nesuplysusi raudonas sofa - toliau viskas pusė bėdos. sienos gražios. tik tamsu kaip šiknoj, atsiprašant.
B.O. man patiko labiau.
O apie Presto aš geriau nė nepradėsiu...
2005 m. liepos 15 d. 19:05:14
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2005 m. liepos 14 d. 11:43:42
2005 m. liepos 7 d. 09:46:46
2005 m. birželio 29 d. 12:05:26
____________________
Darbas- ne vilkas, žmogų puošia
2005 m. birželio 29 d. 12:00:45
o kur ji yra kaune??
kumeliu gatevei :}} siaip tai nueik i hardcore.lt ten prie koncu raso adresa galeros . vat :}}
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2005 m. birželio 29 d. 11:53:51
____________________
Darbas- ne vilkas, žmogų puošia
2005 m. gegužės 29 d. 19:19:00
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2005 m. gegužės 28 d. 22:16:48
____________________
Delena.
2005 m. gegužės 28 d. 07:43:52
eglermknt kada nuwarysim abidwi...
____________________
Tu vėl verki GIEDRAS DANGUS DŽIAUGSMAS ŠIRDY Lija lietus... ____________________ Walking on the MILKYWAY...[:
2005 m. gegužės 28 d. 07:33:35
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2005 m. gegužės 28 d. 07:17:06
2005 m. gegužės 27 d. 19:23:36
zilwis - oi koncu tai dar ten daig nusimato,sulauksi
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2005 m. gegužės 20 d. 21:04:35
Kurioj vietoj ash sakiau, kad ten bb?
____________________
It's Better To Burn Out Than Fade Away!
2005 m. gegužės 20 d. 21:02:19
____________________
[img]http://www.blogas.lt/dievuziniasklaida/uploads/d/DievuZiniasklaida/85214.jpg[/img]