Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

"Metallica" kūrinys "Enter Sandman"

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1234
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Wildchild1
2011 m. gegužės 15 d. 11:57:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gyva klasika :}

Atsakyti
andriosas
2011 m. vasario 27 d. 16:05:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
gera daina , nors ir metalikos nelabai klausau

____________________
noriu sumustiniu
Atsakyti
-Orpheus-
2011 m. vasario 4 d. 11:27:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Puikus kūrinys. Na, bet man išvis dauguma jų senesnės kūrybos pilnai priimtina, netgi beveiki idealas yra :>

Atsakyti
MonGoOse
2011 m. vasario 3 d. 20:19:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nesveikai užvedantis gabaliukas

Atsakyti
pain
2010 m. birželio 13 d. 17:15:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
visu pirma, tai nėra komercinis šudas
o visu antra, tai legendinė daina, kuri užveda kiekvieną, ir kas gali paprieštarauti?

Atsakyti
kristis9
2010 m. gegužės 1 d. 16:40:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Komercinis, bet ne šūdas. Man asmeniškai. Limpa melodija. Turbūt aš esu vienas iš tos masės kurioms yra sukurta ši daina

____________________
http://www.last.fm/user/Kristis9
Atsakyti
Alvydas1
2010 m. balandžio 30 d. 16:08:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
AlG rašė:
Alvydas1 rašė:
Sakyčiau, kad 31 -a vieta visu laiku geriausiųjų tarpe daug ką pasako. Įdomu tai, kaip ji buvo sukurta:Hametas sugalvojo rifą, o Ulrichas pasiulė tą dviejų taktų rifą kartoti 3 kartus palaipsniui jį apaugindami bugnais , bosine ir ritmine gitarom. gavosi labai isimintina , gerai skambanti daina, kuri patinka įvairaus muzikinio skonio klausytojams, iš čia jos populiarumas. Tekstas yra apie košmarų kamuojamą vaiką, kuriuos jam atneša smėlio žmogus.
Sandman išvertus į lietuvių kalbą yra laikas, kada vaikai turi eiti miegot.

Šeip daina, viena iš mėgstamiausiu.

Rockmerge rašė:
Nu aš pakeičiau nuomonę, tiksliau susitaikiau su realybe. Kiek galima save apgaudinėti ! Šūdas ta daina, komercinis šūdas
Kodėl?

Ir aš sakau , KODĖL? Labai įsimenanti, galima sakyti tiesiog prilimpamti melodija, paprasti rifai, nesudėtingas, bet ir ne kvailas tekstas. Nebūtinai daina turi būti ypač sudėtinga, kad gautų hito statusą. Prisiminkim The Beatles Come Together. Daina buvo lyg ir rinkiminė reklama ir ten dar kai kas skolinta, bet Bitlams atnešė nemirtingą šlovę. Ir niekas dabar jų nesmerkia už komerciją ir plagijavimą.
Beje, SANDMAN yra daiktavardis, mitinė būtybė - smėlio žmogutis. Vakarų Europos pasakų ir padavimų herojus. Sakoma, kad jis beria smėlį į akis per ilgai užsižaidžiusiems vaikams ir juos sumigdo, atsiųsdamas gerus sapnus.Tačiau būna ir blogiečių smėlio žmogučių, kurie neša vaikams košmarus, ir jei vaikas nebūna gerai apsikaišęs kaldrą, jis gali įlįsti po ja ir išsinešti jį su savimi.
Anglonas pateikia tik idiomą:sandman [‹sndmn] n: the sandman is about šnek. vaikams laikas miegoti, bet ne tikrą žodžio prasmę.

____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
AlG
2010 m. balandžio 28 d. 16:39:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Alvydas1 rašė:
Sakyčiau, kad 31 -a vieta visu laiku geriausiųjų tarpe daug ką pasako. Įdomu tai, kaip ji buvo sukurta:Hametas sugalvojo rifą, o Ulrichas pasiulė tą dviejų taktų rifą kartoti 3 kartus palaipsniui jį apaugindami bugnais , bosine ir ritmine gitarom. gavosi labai isimintina , gerai skambanti daina, kuri patinka įvairaus muzikinio skonio klausytojams, iš čia jos populiarumas. Tekstas yra apie košmarų kamuojamą vaiką, kuriuos jam atneša smėlio žmogus.
Sandman išvertus į lietuvių kalbą yra laikas, kada vaikai turi eiti miegot.

Šeip daina, viena iš mėgstamiausiu.

Rockmerge rašė:
Nu aš pakeičiau nuomonę, tiksliau susitaikiau su realybe. Kiek galima save apgaudinėti ! Šūdas ta daina, komercinis šūdas
Kodėl?

Atsakyti
Rockmerge
2010 m. balandžio 9 d. 00:17:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Rockmerge rašė:
Su malonumu klausausi, bet bendrame Metallicos kontekste man ji niekuo ypatingai neišsiskiria

Nu aš pakeičiau nuomonę, tiksliau susitaikiau su realybe. Kiek galima save apgaudinėti ! Šūdas ta daina, komercinis šūdas

____________________
skausmas taip pat reikalingas
Atsakyti
Pwoper_music
2010 m. kovo 25 d. 21:20:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Šiuo metu viena iš mano mėgstamiausių iš Metallico's, ją lenkia tik Nothing else matters(live). pradžia tai nereali, dievinu būgnų garsą ir apskritai tai nepakartojama daina

____________________
"I like music because... it makes me feel the most free I've ever felt in my entire life and gives me the freedom to do anything without much consequence." -Dom Howard
Atsakyti
LastOneonEarth (Užblokuotas)
2010 m. vasario 3 d. 21:35:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Alvydas1 rašė:
Sakyčiau, kad 31 -a vieta visu laiku geriausiųjų tarpe daug ką pasako.

Hm?

Atsakyti
Alvydas1
2010 m. vasario 3 d. 21:07:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Sakyčiau, kad 31 -a vieta visu laiku geriausiųjų tarpe daug ką pasako. Įdomu tai, kaip ji buvo sukurta:Hametas sugalvojo rifą, o Ulrichas pasiulė tą dviejų taktų rifą kartoti 3 kartus palaipsniui jį apaugindami bugnais , bosine ir ritmine gitarom. gavosi labai isimintina , gerai skambanti daina, kuri patinka įvairaus muzikinio skonio klausytojams, iš čia jos populiarumas. Tekstas yra apie košmarų kamuojamą vaiką, kuriuos jam atneša smėlio žmogus.

____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
montimer
2010 m. sausio 8 d. 21:56:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
punk811 rašė:
shejp pazhodzhiu negalechiau ishwerst ka ten textaj rejshkia, bet mintis taj apie wisokias wajko bajmes... tipo kajp bijo ejt miegot, nes tada koshmaru prisapnuos; priesh miega meldzhiasi; bla bla bla... shejp klipe wisa shita lb geraj jie ten atsklejdzhia... man jis kazhko lb patinka... shis tas ir music'e apie shita dajna rashoma: https://www.music.lt/?news;id.1079 [nr.88]... lb ash ish shito straipsnelio zhwengiaw

ne visai - amerikonai tokią pasaką turį sandman. Šita dainą yra pagal šią pasaką. https://en.wikipedia.org/wiki/Sandman


gintuks77 rašė:
Girdėtas gabalas,
Visgi Metallica rimčiau klausytis pradėjau nuo albumo Load, kai pradėjo šiek tiek minkštesnę, man labiau suprantamą muziką grot. Man pati mėgstamiausia iš Metallicos repertuaro Untill it sleeps. Žiauriai smagu niūrų rudens laikotarpį jos klausytis. Vot

Ši ir man patinka, dar paklausyk jei negirdėjai Bleeding Me.

Atsakyti
Aragorn
2009 m. gruodžio 14 d. 16:22:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
geras gabalas

Atsakyti
Rockmerge
2009 m. rugpjūčio 17 d. 11:50:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Su malonumu klausausi, bet bendrame Metallicos kontekste man ji niekuo ypatingai neišsiskiria

____________________
skausmas taip pat reikalingas
Atsakyti
montimer
2009 m. rugpjūčio 16 d. 18:50:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kaktusas2598 rašė:
Nelabai i thrasha nesa, sakyciau tarp jo ir heavy

Kas ten bebūtu, reiktų mažiau skirstiti muziką. Šeip gera daina su kietu gitaros riffu, kuris kiek girdėjau buvo sugalvotas dar Master Of Puppets laikais. Tikrai ne popsas.

Atsakyti
kaktusas2598
2009 m. liepos 14 d. 21:21:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nelabai i thrasha nesa, sakyciau tarp jo ir heavy

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
wincas069
2009 m. liepos 14 d. 18:34:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Deja enter sandman yra thrash metal

Atsakyti
Phantom-lord
2009 m. birželio 22 d. 11:26:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Enter sandman yra heavy metal ir viskas aisku.Popsas yra backstreet boys.

Atsakyti
Blackened
2009 m. birželio 22 d. 10:45:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na, Charred_Remains, kaip visada - labai kategoriškas. Nors yra dalis tiesos jo žodžiuose.
Tiek "Enter Sandman", tiek pats Black Album yra lengvesni, platesnei auditorijai pritaikyti darbai, tad nenuostabu, kad ir komerciškai sėkmingesni. Tad iš šios pusės Charred_Remains teisus, tik vargu ar žodis "popsas" čia tinka. Labai jau nekokias asocijacijas kelia, be to, vargu ar galėtume lyginti "Enter sandman" su kokia nors grynai popsine, kad ir to paties, Timberlake'o daina. Taip kad netelpa "Enter sandman" į "popso" rėmus, nors tu ką. Daina pakankamai nebloga, ne koks mainstreaminis banalus mėšlas ar panašiai, profesionaliai atlikta, žodžiai irgi ne tragiškiausias variantas. Viskas su ja gerai. Nepasakyčiau, kad pribloškiantis šedevras, bet ir toli gražu ne pats blogiausias jų kūrinys.

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
Puslapiai: 1234
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Machine Head Machine Head
6,9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 489
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 369385