Puiki vieta,kur galima atsipalaiduoti,nevartojant jokiu kvaisalu,tiesiog geriant arbata,klausantis puikios muzikos.Man visai patinka,kad tai vegetarisko maisto kavine,nors pati vegetare neesu =) Jauki aplinka,ramu,gera.
"balti arkliai", amžinai norisi sakyt... buvau vieną kartą. kažkaip daugiau nesilankiau.. bet vat yr ten vienas toks gražus padavėjas/barmenas, ar kas ten tokis...
____________________
Ir kodėl čia negalima slapyvardžio pakeist..?
_______________________________________
http://www.last.fm/user/Nostalgija/
ash jame nesu buvus..bet esu PATY BUVUS baltu drambliu dar raudona kave ar zhaliu zmogeliuku
____________________
Kai pradejau gerti, mane paliko visi....draugai, seima, vaikai. Taciau vat kai pradejau rukyti zole, pas mane sugrizo visi! kosmonautai, pokemonai, betmenas...
gana prastas aptarnavimas. bet tai atlygina grazus ir malonus barmenai. dar keli minusai - tas slykstus tarpas moteru tualete! nekenciu!!! idomu, ar ir vyru taip pat kada nors gal tikrinsiu:> dar gasdina agresyvios barmenes, kai per koncus buna zmoniu sausakimsa, jos gana idomiai prunkscia o siaip tai neispasakytai wonderful vieta. ypac ta palepyte virs scenos (visas vaizdas + radom kazkada skylej ten paliktus kazkokius laiskus ir dar galima isvengti mokescio (bent jau anksciau buvo galima, kai vykdavo viduj ir pinigus surinkdavo koks zmogelis) tai va. lyg ir issakiau tai, kas ant sirdies gulejo. siela 4ever)
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2006 m. rugpjūčio 1 d. 11:01:32
2006 m. liepos 27 d. 12:46:22
____________________
Gera MuZikA gali žirafą paversti smaugliu
2006 m. liepos 24 d. 20:47:23
2006 m. liepos 18 d. 17:37:34
2006 m. balandžio 29 d. 21:15:29
____________________
Kad ir kur beeitum, vis tiek esi čia ;]
2006 m. balandžio 29 d. 12:25:03
____________________
Jesus died for somebody sind - but not for mine
2006 m. balandžio 23 d. 21:57:07
2006 m. balandžio 23 d. 21:07:59
____________________
jus visi mirsit
2006 m. balandžio 22 d. 23:07:01
____________________
Ir kodėl čia negalima slapyvardžio pakeist..? _______________________________________ http://www.last.fm/user/Nostalgija/
2006 m. balandžio 18 d. 12:56:30
2005 m. rugsėjo 29 d. 17:47:36
2005 m. rugsėjo 29 d. 17:44:12
____________________
Kai pradejau gerti, mane paliko visi....draugai, seima, vaikai. Taciau vat kai pradejau rukyti zole, pas mane sugrizo visi! kosmonautai, pokemonai, betmenas...
2005 m. rugsėjo 17 d. 10:41:40
2005 m. rugsėjo 13 d. 13:44:54
2005 m. rugpjūčio 28 d. 12:24:44
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2005 m. liepos 29 d. 23:15:05
____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
2005 m. liepos 6 d. 19:51:24
2005 m. liepos 5 d. 20:57:14
2005 m. birželio 22 d. 19:40:39
____________________
rather be a bandit than a lover
2005 m. birželio 22 d. 19:38:48