)))) Nerealus koncertas...Su kuo snekejau,tai tie irgi tik gerai)) Man tai sian ziauriai kakla skauda nuo kratymosiD Siautejau kiek galejau...
Tuuli>>> maciau kai jis uz sirdies susiemeDD Tu gal veleviale turejai ar ne? Maciau kazkokia panele su veliawele suomiska Tai uzstrigo...Aj gal siaip, nusisneku
Zodziu labai patiko Praklykiau balsa
Ash ten vos neishejau ish proto!!! Buvo taip nerealu! Ash tikrai nesitikejau, kad Apocalyptica taip pavarys! O dar stovejau pirmoj eilej prieshais Paavo, tai jam ten visaip suomishkai rekiau ir jis jau toks isijautes kad ziurejo ziurejo i mane! Suprantu, kad cia nieko nereishkia, bet labai malonu buvo vienam priesh kita pasimaivyt, juo labiau kad Paavo buvo tikrai labai ishraishkingas ir uzvedantis! Ir Paavo ir Eicca pamate kad dainuoju per "Life Burns" buvo labai patenkinti ir kartu ishsishiepe ir linksedami dainavo. Va, dar Paavo priesh isheidamas kazkam vidury sales bucini pasiunte, o po to kai suomishkai sushukau, kad myliu ji, tai ir bucki pasiunte ir uz shirdies susieme! Tikrai ciotkas jis buvo! Ir taip ten susilydziau del ju, tai idomu kas butu buve jei buciau rimta fane?!... Ne, nu rimtai, jie atidirbo kaip reikalas, ju muzika tiesiog veze, neturiu daugiau zodziu kaip apsakyt savo nuotaika, noriu grizti i ta akimirka...
____________________
drink this blood and we'll become immortal
www.therasmus.xxi.lt
Buvau. Na, galiu pasakyti tik tiek, kad geresnis pasirodymas, nei tada, kai buvo atvažiavę 'apšildinėti' motorhead'ų. Bet va aplinka, tie ledo rūmai, o jau ką kalbėti apie publiką, tai net vemt norisi. Ir šiaip, be galo mėgstu violančeles, bet šita grupė kažkaip jas pernelyg supaprastina, arba tik mano durnai galvai taip atrodo..
____________________
I like my coffee black as my metal.
uoi tikrai nerealu bet kazkaip nesussiorganizavau trai jau nieko nebeiseis...
____________________
What if you slept? And what if, in your dream, you went to heaven and there plucked a strange and beautiful flower? And what if, when you awoke, you had the flower in your hand? And what then?
Evanescence rašė: hem.. nebepatinka man jie, nes ta jų naujoji programa su visokiais himais ir rasmusais yra tikra tragedija mano ausims (pati muzika dar pusė velnio, bet vokalai (ypač to iš rasmus) tai tragiški).
jo, man tai baisu klausytis kokios dainos su rasmus ar himu vokalu. baisu. nu bet nemanau, kad ten dar ir kox rasmus vokalistas atsivilx. todel galiu but rami.
____________________
The day the music died
I started singin’
ziauriai noriu varyt...bet blem i vilniu trenktis is klaipedos toloka...reikia ir chiebros...
jej galesiu tikraj varysiu...
ir nebesvaikit kad su rasmus ir him dajna lieva..pati geriausia ji...
Evanescence (Užblokuotas)
2005 m. gegužės 12 d. 09:01:38
hem.. nebepatinka man jie, nes ta jų naujoji programa su visokiais himais ir rasmusais yra tikra tragedija mano ausims (pati muzika dar pusė velnio, bet vokalai (ypač to iš rasmus) tai tragiški).
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2005 m. birželio 1 d. 14:54:32
Tuuli>>> maciau kai jis uz sirdies susieme
Zodziu labai patiko
2005 m. birželio 1 d. 14:51:07
____________________
drink this blood and we'll become immortal www.therasmus.xxi.lt
2005 m. birželio 1 d. 12:58:42
depression,o kuo tau publika uzkliuvo ??
2005 m. gegužės 31 d. 20:06:41
____________________
I like my coffee black as my metal.
2005 m. gegužės 30 d. 09:31:29
PARDUODU UZ 50LT
-----------------
860587102
____________________
:D
2005 m. gegužės 26 d. 18:22:04
____________________
What if you slept? And what if, in your dream, you went to heaven and there plucked a strange and beautiful flower? And what if, when you awoke, you had the flower in your hand? And what then?
2005 m. gegužės 25 d. 17:59:33
____________________
Then it comes to be that spoothig light At the end of your tunnel Was just a freight train comin' your way
2005 m. gegužės 24 d. 15:29:41
____________________
i like pleasure spiked with pain music is my aeroplane it's my aeroplane songbird sweet and sour Jane it's my aeroplane
2005 m. gegužės 16 d. 13:19:36
____________________
[img]http://homepages.wmich.edu/~k2milczy/images/PUNKS.jpg[/img]
2005 m. gegužės 13 d. 20:37:06
hem.. nebepatinka man jie, nes ta jų naujoji programa su visokiais himais ir rasmusais yra tikra tragedija mano ausims (pati muzika dar pusė velnio, bet vokalai (ypač to iš rasmus) tai tragiški).
jo, man tai baisu klausytis kokios dainos su rasmus ar himu vokalu. baisu. nu bet nemanau, kad ten dar ir kox rasmus vokalistas atsivilx. todel galiu but rami.
____________________
The day the music died I started singin’
2005 m. gegužės 13 d. 16:42:15
2005 m. gegužės 13 d. 16:35:37
ziauriai noriu varyt...bet blem i vilniu trenktis is klaipedos toloka...reikia ir chiebros...
jej galesiu tikraj varysiu...
ir nebesvaikit kad su rasmus ir him dajna lieva..pati geriausia ji...
2005 m. gegužės 12 d. 09:17:17
2005 m. gegužės 12 d. 09:01:38
____________________
Criminally Insane
2005 m. gegužės 11 d. 09:48:35
____________________
Delena.
2005 m. gegužės 11 d. 09:04:33
____________________
Netolerantiška ir kategoriška kalė, serganti didybės manija.
2005 m. gegužės 9 d. 11:55:03
____________________
[img]http://homepages.wmich.edu/~k2milczy/images/PUNKS.jpg[/img]
2005 m. gegužės 4 d. 15:16:26
____________________
.
2005 m. balandžio 20 d. 19:44:05
____________________
The day the music died I started singin’
2005 m. balandžio 20 d. 12:58:21
____________________
You talk about your woman I wish you could see mine