Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
lacunacoil
2012 m. rugpjūčio 6 d. 16:07:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Povandeninės kronikos buvo labai geros, bet Broliai viršijo ir jas. Dabar jau kartelė labai iškelta.


____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
-Orpheus-
2011 m. vasario 1 d. 15:19:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na, mane gan nuvylė broliai... Nors taip , patys jie kalti, kad prieš tai povandenines kronikas išleido! Dabar pagal jas ir lūkesčiai iškelti buvo. Bet kartu ir keista, kad muzikinė raiška liko labai panaši (na, akordeono partijos kai kurios beveik identiškos, ir net pats komponavimo išpildymas panašus), nors tema ir visiškai skiriasi...

Atsakyti
Woozy
2011 m. sausio 28 d. 18:58:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Hmm... Kuo toliau klausau "brolių" tuo labiau kabina. Jėga

____________________
End of the line ___. http://www.last.fm/user/Evil_Woozy/
Atsakyti
Xpo
2011 m. sausio 26 d. 10:30:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
lacunacoil rašė:
Matyt, čia visi bijojo klausytis "Brolių".

Aišku, aišku... Na matai, prieš baimes nelabai ir pakovosi, tai gal ir nieko baisaus, kad tų Brolių neišgirs muzikietis.


Atsakyti
lacunacoil
2011 m. sausio 22 d. 10:50:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
AŠ taip pat pritariu Xpo. Matyt, čia visi bijojo klausytis "Brolių". Nes aš asmeniškai nesu prieš partizanines dainas, bet kažkaip jų klausytis šiaip sau nesinori. Ir gerai nepasidomėjęs galvojau, kad Skylė tiesiog perdainuos senas liaudies dainas, apsirodo ne. Už Kronikas nėra geriau, bet kažkur šalia. Tai skirtingą nuotaiką atspindintis albumas, labai dinamiškas. Šiaip po "Per brolių galvas" išvis tikėjausi kažkokio epinio albumo, bet ta daina vienintelė labiausiai išsiskyrė savo aranžuote ir garso kokybe Bet šiaip neabejotinai geriausias pernai metų LT albumas.

O dabar jau reiktų laukti "normalaus" skylės albumo

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
Woozy
2011 m. sausio 21 d. 18:45:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Pritariu Xpo dėl jų naujo albumo
Iš tikro nenusivyliau, nors nedrąsu buvo klausytis, po kronikų bet albumas tikrai vertas dėmesio.

____________________
End of the line ___. http://www.last.fm/user/Evil_Woozy/
Atsakyti
Xpo
2011 m. sausio 20 d. 23:54:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Po kiek laiko vėl užsukau gerbiami muzikiečiai ir nustembu, kad apie Skylės naują albumą Broliai nieko nepridiskutuota. Nusivyliau jumis, tamstos. O albumas vertas daug pagyrų. Tiesa, kad su Povandeninėmis kronikomis, ši grupė užsikėlė labai aukštą kartelę, tad gan po trumpo laiko tarpo išleisti dar vieną albumą kiek rizikinga, tačiau... rezultatas yra nenuviliantis. Žinoma, savo poetiškumu Broliai neprilygsta kronikoms, bet čia ir turi būti kitas akcentas. Juo tapo Rokas, mat turbūt sutiksit, kad Kronikos labiau asocijuojasi su Aistės soluotėm. Na o štai šitam Rokas atsiskleidžia ir kaip puikus vokalas. Labai džiugu, kad yra tokia grupė, kuri kiek papropaguoja patriotizmą, mat šiek tiek jo dar niekam nepamaišė. Nors man asmeniškai norėtųsi patriotizmą sieti su nostalgija ir daugiau džiaugtis minorine albumo dalimi, tačiau kitokių garsų mėgėjai gali rasti ir visai judrių dainų. Įkvepiančių, lyg kokių maršų kaip pvz. Žalia daina ar Priesaika. Tekstai išties žavi, kai kur naudoti autentiški, kai kur pačių atlikėjų kūryba. Beje, pati darbo struktūra yra puikiai apgalvota, gyvai tai sakmba dar įspūdingiau. man albumo charakterį geriausiai perteikia daina Per Brolių galvas. Tokios autentikos su modernu seniai negirdėjau. Žodžiu skylei LT follk-rocko scenoj kol kas lygių nėr.

Atsakyti
Tremor_Christ
2008 m. kovo 11 d. 21:44:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
skylė jau paskelbė ir apie savo koncertą Kaune. Kovo 15 d. Klubas The Face

beto Kovo 28 ir Vilniuje

____________________
Born in a taxi cab i'm never coming home
Atsakyti
lacunacoil
2008 m. sausio 27 d. 15:31:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
per mano gimtadieni ne nu nerealu fantastika pizdec........

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
k_b
2008 m. sausio 27 d. 15:04:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aš irgi galvoju nuvykti į tą koncertų salę... bet vieta, tai irgi galėtų būti kita..

____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Atsakyti
Tremor_Christ
2008 m. sausio 27 d. 14:38:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
vasario 21 Skylė atsilanko ir Klaipėdoj, gaila koncertas bus ne klube, o kažkokioj koncertų salėj, bet kokiu atveju, ruošiuosi aplankyt Klaipėdą ta proga.

____________________
Born in a taxi cab i'm never coming home
Atsakyti
gintuks77
2007 m. gruodžio 25 d. 13:17:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
lacunacoil rašė:
joa aš ir nei kart neklausiau tik nete pažiūriu kaip sekas ir prabalsuoju a š dar mamontovui ir jurgai atiduodu ir viskas

Butent pastaruoju metu rc top-20 ir mano trys balsai atitenka Skylei, mamontovui ir jurgai.

____________________
Funky_beat !!!
Atsakyti
xdm
2007 m. gruodžio 25 d. 13:06:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ale privertėt ir mane paklausyt pastoviai rašydami ir dabar turiu jums padėkot. eisiu nusipirkt albumo ;]

Atsakyti
lacunacoil
2007 m. gruodžio 25 d. 13:05:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
joa aš ir nei kart neklausiau tik nete pažiūriu kaip sekas ir prabalsuoju a š dar mamontovui ir jurgai atiduodu ir viskas

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
Tremor_Christ
2007 m. gruodžio 25 d. 11:30:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
baisiausia yra kad kai nueini prabalsuot už skylę reikia gerai pasukt galvą už ką likusius du balsus atiduot šiaip kaip jau kažkur minėjau, esu isitikinęs, kad balsuojantys už skylę ten to top 20 net nesiklauso niekad, bet džiugu kad bent daugiau žmonių turi išgirst tokį gėrį kaip Skylė su Aiste.

____________________
Born in a taxi cab i'm never coming home
Atsakyti
lacunacoil
2007 m. gruodžio 24 d. 23:11:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
trecia savaite pirmoj vietos is eilės nejaugi žmonės į prota atėjo , nors turbūt seni fanai balsuoj

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
-waidilute-
2007 m. gruodžio 23 d. 16:03:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
gražus balsas, sodrumas, lengvumas, viskas viename

____________________
gyvenau, gyvenau ir toliau gyvenau ;>
Atsakyti
[rockgirl]
2007 m. gruodžio 23 d. 14:54:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Buvau girdejus Skyle, bet tik pavadinima, zinojau ir Aiste, bet, iki siumetinio ju albumo, niekad nemaniau, kad jie kartu.. Zodziu...

Atsakyti
lacunacoil
2007 m. gruodžio 23 d. 14:09:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
eisim kartu

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
nera_Taves
2007 m. gruodžio 23 d. 12:44:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
As myliu Smilgeviciutes balsa.O muzika,kuria jie groja sitam savo albume-kazkas nerealaus !! Antgamtiska.Eisiu ,kad ir kiek kainuos,i ju koncerta

Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Edvard Grieg Edvard Grieg
8,8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 158
  Iš viso užsiregistravę: 73334
  Naujausias narys: nblbqiduij
  Šiandien apsilankė: 243506