_Mopey_ (Užblokuotas)
2005 m. gegužės 8 d. 09:00:00
Saunuole ta mergyte . Beje man ta dainele taip pat patinka.
"Ich bin Schnappi das kleine krokodil, ech mit gen schteren und mit sie kiten schtiel..." ar kaip ten .
Nemoku vokiskai. };]
____________________
http://world2.monstersgame.co.uk/?ac=vid&vid=31014739
Have you ever wondered what`s it like to be a vampire?
____________________
Muzikos garsais galima isreiksti apsoliuciai viska pasaulyje, su kuo susiduria zmogaus sirdis
Jausmingas zmogus nenusisneka, o issako savo vidu....
____________________
Who wants a love without anger and rage?
I do
Who wants a world where a kid can be safe?
I do
Who wants to pray for the end of the pain
For the calm at the end of the day
Where there's not always more of the same
I do
Pasirodo ten mergaite dainuoja....as galvojau, kad tas balselis su kompu ''pagamintas''
____________________
I believe in angels,
the Kind that heaven sends
...I'm surrounded
By angels, but I call
Them my best friends...
[img]http://www.world-of-smilies.com/html/images/smilies/engel/engel023.gif[/img]
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2005 m. rugsėjo 20 d. 18:30:36
____________________
...death - it's only the beginning...
2005 m. gegužės 20 d. 13:33:53
____________________
Kodėl turime taukšti nesąmones, kad jaustumėmės patogiai?
2005 m. gegužės 8 d. 13:17:47
____________________
frank...
2005 m. gegužės 8 d. 09:00:00
"Ich bin Schnappi das kleine krokodil, ech mit gen schteren und mit sie kiten schtiel..." ar kaip ten
Nemoku vokiskai. };]
____________________
http://world2.monstersgame.co.uk/?ac=vid&vid=31014739 Have you ever wondered what`s it like to be a vampire?
2005 m. gegužės 7 d. 14:26:36
____________________
Vaziuojant gatve reikia saugotis atstumo iki kitu durniu..
2005 m. gegužės 6 d. 21:59:36
2005 m. gegužės 6 d. 19:01:27
____________________
Fuck you!!!
2005 m. gegužės 6 d. 16:27:56
2005 m. gegužės 6 d. 14:25:38
Nesuprantu, kodel cia ta daina tokia populiari. man ji atrodo nieko verta. Musu tele bim bam geriau pavaro.
wa butent
__________________________________
https://robbiewilliams.lietuvoje.info
2005 m. gegužės 6 d. 11:26:00
Tokia maza, o jau tapo vos ne pasaulio zvaigzde!!
sekasi gi...
____________________
www.goodcharlotte.visiems.lt
2005 m. gegužės 6 d. 09:10:52
____________________
Sunkiausias budas ko nors pasiilgti - sedeti salia ir zinoti, kad to zmogaus negali tureti...
2005 m. gegužės 5 d. 19:38:59
Saunu, kad ta mergaite taip isgarsejo ir daina labai miela...
____________________
There is not moment to lose
2005 m. gegužės 5 d. 19:38:44
____________________
Muzikos garsais galima isreiksti apsoliuciai viska pasaulyje, su kuo susiduria zmogaus sirdis Jausmingas zmogus nenusisneka, o issako savo vidu....
2005 m. gegužės 5 d. 19:24:18
____________________
[URL=http://www.imageshack.us][IMG]http://img188.exs.cx/img188/9607/mx2ik.gif[/IMG][/URL] [color=darkblue]DigitallSky...
2005 m. gegužės 5 d. 19:17:38
____________________
Who wants a love without anger and rage? I do Who wants a world where a kid can be safe? I do Who wants to pray for the end of the pain For the calm at the end of the day Where there's not always more of the same I do
2005 m. gegužės 5 d. 19:15:29
____________________
Parašas.
2005 m. gegužės 5 d. 19:10:46
____________________
Pasaulis Tau sypsos :)
2005 m. gegužės 5 d. 18:32:53
____________________
I believe in angels, the Kind that heaven sends ...I'm surrounded By angels, but I call Them my best friends... [img]http://www.world-of-smilies.com/html/images/smilies/engel/engel023.gif[/img]
2005 m. gegužės 5 d. 18:26:41
____________________
If only we would start believe in dreams...
2005 m. gegužės 5 d. 18:12:02