Matai, tame albume jau nėra Coxon'o, tik and Battery in Your Leg, jei neklystu. Žinoma, jis visai geras, nes prodiusavo Fatboy Slim. Bet man kažko jame trūksta.
LowLife (Užblokuotas)
2009 m. vasario 18 d. 15:10:13
LoseControl rašė: Na taip, svarbiausia Blur kūryboje ne įspūdingos solo ar ten kokie orkestrai. Ten svarbu idėja ir vokalas. Na bent man tai Damono vokalas yra nerealus. Kartais tai kas yra paprasta būna nepaprastai gražu. Nirvana gan tokia primityvoka, tačiau labai graži. Gal tau nepatiks toks palyginimas, čia aš taip manau.
na gražumo sąvoka pas mane skirtinga...]
____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
Na taip, svarbiausia Blur kūryboje ne įspūdingos solo ar ten kokie orkestrai. Ten svarbu idėja ir vokalas. Na bent man tai Damono vokalas yra nerealus. Kartais tai kas yra paprasta būna nepaprastai gražu. Nirvana gan tokia primityvoka, tačiau labai graži. Gal tau nepatiks toks palyginimas, čia aš taip manau.
LowLife (Užblokuotas)
2009 m. vasario 18 d. 14:58:35
LoseControl rašė: Na taip, bet jei reikėtų/norėtų, tikrai sugebėtų su kaupu. Gal jau kiek paklausei be Song2?
Klausiau,dar tada,kai nežinojau jog Song 2 atlieka Blur...Esu perklausęs visus albumus,dar su bonusais Paauglytėj kelis metus ''apturėjau'' britpopo erą...Na nemanau,kad tai jau labai išskirtinė grupė,atliekanti sudėtingą,improvizuojančią muziką...Krč,sulygink su Nick Cave ir Bad Seeds,Siouxsie and the banchees...Yra daug grupių atliekančių sudėtingą muziką.Blur mano nuomone,į ją neįeina...Apie Albarno projektus nekalbu,nes jais nesidomėjau...
____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
LowLife (Užblokuotas)
2009 m. vasario 18 d. 14:50:31
LoseControl rašė:
LowLife rašė:
jasaz rašė: Tie, kurie sako, kad jie beveik geru dainu neturi, isskyrus ten Song2, Coffee and TV ir dar kokia... Siaip pas juos beveik visos dainos geros, tik reikia prisiminti, kad cia yra pati pirma ir originaliausia BritPop grupe ir, kad tai ne kokianors 2004m susikurusi grupe, siais laikais BritPop'sas yra zinoma visaip pagerintas, isgerintas ir pagadintas, todel jums ir sunku suprasti Blur muzika
Jo,tai buvo veini iš britpopo pradininkų.Jie neklystu,Oasis išlindo iš rūsio jau po to,kai Blur pasirodė viešumoje...Šiuolaikinės grupės britpopo nebegroja,o tik jį pergroja...Taip aš manau....
Stone Roses yra pradininkai, jei neklystu.
Dabar kodėl tu sakai kad jie muzikine prasme nėra ypatinga. Žinok Albarnas vienas iš kūrybingiausių šių dienų žmonių.
Turėjau galvoje,labiau technine muzikine prasme.Pakomentavau ankstesnį komentarą,atseit kurt tokią muziką reikia labai didelių gebėjimų Techniškai britpop muzikinė pusė nėra sudėtinga,kaip ir koks pop rokas...Nelabai ten kokio eksperimentavimo įžvelgiu...
____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
jasaz rašė: Tie, kurie sako, kad jie beveik geru dainu neturi, isskyrus ten Song2, Coffee and TV ir dar kokia... Siaip pas juos beveik visos dainos geros, tik reikia prisiminti, kad cia yra pati pirma ir originaliausia BritPop grupe ir, kad tai ne kokianors 2004m susikurusi grupe, siais laikais BritPop'sas yra zinoma visaip pagerintas, isgerintas ir pagadintas, todel jums ir sunku suprasti Blur muzika
Jo,tai buvo veini iš britpopo pradininkų.Jie neklystu,Oasis išlindo iš rūsio jau po to,kai Blur pasirodė viešumoje...Šiuolaikinės grupės britpopo nebegroja,o tik jį pergroja...Taip aš manau....
Stone Roses yra pradininkai, jei neklystu.
Dabar kodėl tu sakai kad jie muzikine prasme nėra ypatinga. Žinok Albarnas vienas iš kūrybingiausių šių dienų žmonių.
LowLife (Užblokuotas)
2009 m. vasario 18 d. 14:40:04
dinamike rašė: ju dainos lb geros ;P
net nebandykit ant ju stumt ;x
tokiai muzikai kurt reikia turet lb daug sugebejimu! ;P
Sugebėjimų reikia bet kokiai muzikai kurti.Muzikine prasme Blur nieko ypatingo.Ne simfoninis orkestras su Metallica čia,kad reikėtų kažkokių neeilinių sugebėjimų...
____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
LowLife (Užblokuotas)
2009 m. vasario 14 d. 18:37:37
jasaz rašė: Tie, kurie sako, kad jie beveik geru dainu neturi, isskyrus ten Song2, Coffee and TV ir dar kokia... Siaip pas juos beveik visos dainos geros, tik reikia prisiminti, kad cia yra pati pirma ir originaliausia BritPop grupe ir, kad tai ne kokianors 2004m susikurusi grupe, siais laikais BritPop'sas yra zinoma visaip pagerintas, isgerintas ir pagadintas, todel jums ir sunku suprasti Blur muzika
Jo,tai buvo veini iš britpopo pradininkų.Jie neklystu,Oasis išlindo iš rūsio jau po to,kai Blur pasirodė viešumoje...Šiuolaikinės grupės britpopo nebegroja,o tik jį pergroja...Taip aš manau....
____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
Tie, kurie sako, kad jie beveik geru dainu neturi, isskyrus ten Song2, Coffee and TV ir dar kokia... Siaip pas juos beveik visos dainos geros, tik reikia prisiminti, kad cia yra pati pirma ir originaliausia BritPop grupe ir, kad tai ne kokianors 2004m susikurusi grupe, siais laikais BritPop'sas yra zinoma visaip pagerintas, isgerintas ir pagadintas, todel jums ir sunku suprasti Blur muzika
_nevermind_ rašė: Aha daugiau maziau pasikeite nors pirmi 2 vis dar nelabai bet gal dar pamegsiu
Pirmas geras, verta klausyti Ypač There's No Other Way. Aš tiką perklausiau ar kartą jų The Best Of. Primena vasarą, kada masiškai klausiau. Gera grupė, gera.
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2009 m. kovo 12 d. 15:40:28
2009 m. kovo 12 d. 14:37:02
O siaip tai nesuprantu kodel dauguma "Think Tank" albuma ignoruoja is kitu ju albumu, jugi nera jis ju blogiausias tikrai
2009 m. kovo 10 d. 23:30:12
Mano:
Leisure - 9
Modern Life is Rubbish - 7
Parklife - 10
Blur - 10
The Great Escape - 9,5
13 - 9
Think Tank - 7
2009 m. kovo 10 d. 23:25:55
The Great Escape 10/10
Parklife 9.5/10
Think Tank 8.5/10
Blur 7.5/10
Modern Life Is Rubbish 7/10
13 6/10
Leisure 5.5/10
2009 m. vasario 28 d. 21:49:54
Gal kas zinot link'a kur yra surasyta Blur albumu parduotu kopiju?
Sorry, kad taip nerysliai parasiau, gal suprasyt
https://www.vblurpage.com/info/ch...ales_ albums.htm
Kažką tokio turėjai omeny?
Taip, butent apie tai, labai aciu
2009 m. vasario 28 d. 14:51:10
Gal kas zinot link'a kur yra surasyta Blur albumu parduotu kopiju?
Sorry, kad taip nerysliai parasiau, gal suprasyt
https://www.vblurpage.com/info/ch...ales_ albums.htm
Kažką tokio turėjai omeny?
____________________
...you’re the same kind of bad as me...
2009 m. vasario 28 d. 14:48:26
Sorry, kad taip nerysliai parasiau, gal suprasyt
2009 m. vasario 18 d. 15:12:46
2009 m. vasario 18 d. 15:10:13
Na taip, svarbiausia Blur kūryboje ne įspūdingos solo ar ten kokie orkestrai. Ten svarbu idėja ir vokalas. Na bent man tai Damono vokalas yra nerealus. Kartais tai kas yra paprasta būna nepaprastai gražu. Nirvana gan tokia primityvoka, tačiau labai graži. Gal tau nepatiks toks palyginimas, čia aš taip manau.
____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
2009 m. vasario 18 d. 15:09:07
2009 m. vasario 18 d. 14:58:35
Na taip, bet jei reikėtų/norėtų, tikrai sugebėtų su kaupu. Gal jau kiek paklausei be Song2?
Klausiau,dar tada,kai nežinojau jog Song 2 atlieka Blur...Esu perklausęs visus albumus,dar su bonusais
____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
2009 m. vasario 18 d. 14:51:54
2009 m. vasario 18 d. 14:50:31
Tie, kurie sako, kad jie beveik geru dainu neturi, isskyrus ten Song2, Coffee and TV ir dar kokia... Siaip pas juos beveik visos dainos geros, tik reikia prisiminti, kad cia yra pati pirma ir originaliausia BritPop grupe ir, kad tai ne kokianors 2004m susikurusi grupe, siais laikais BritPop'sas yra zinoma visaip pagerintas, isgerintas ir pagadintas, todel jums ir sunku suprasti Blur muzika
Stone Roses yra pradininkai, jei neklystu.
Dabar kodėl tu sakai kad jie muzikine prasme nėra ypatinga. Žinok Albarnas vienas iš kūrybingiausių šių dienų žmonių.
Turėjau galvoje,labiau technine muzikine prasme.Pakomentavau ankstesnį komentarą,atseit kurt tokią muziką reikia labai didelių gebėjimų
____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
2009 m. vasario 18 d. 14:47:23
Tie, kurie sako, kad jie beveik geru dainu neturi, isskyrus ten Song2, Coffee and TV ir dar kokia... Siaip pas juos beveik visos dainos geros, tik reikia prisiminti, kad cia yra pati pirma ir originaliausia BritPop grupe ir, kad tai ne kokianors 2004m susikurusi grupe, siais laikais BritPop'sas yra zinoma visaip pagerintas, isgerintas ir pagadintas, todel jums ir sunku suprasti Blur muzika
Stone Roses yra pradininkai, jei neklystu.
Dabar kodėl tu sakai kad jie muzikine prasme nėra ypatinga. Žinok Albarnas vienas iš kūrybingiausių šių dienų žmonių.
2009 m. vasario 18 d. 14:40:04
ju dainos lb geros ;P
net nebandykit ant ju stumt ;x
tokiai muzikai kurt reikia turet lb daug sugebejimu! ;P
Sugebėjimų reikia bet kokiai muzikai kurti.Muzikine prasme Blur nieko ypatingo.Ne simfoninis orkestras su Metallica čia,kad reikėtų kažkokių neeilinių sugebėjimų...
____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
2009 m. vasario 18 d. 14:33:18
net nebandykit ant ju stumt ;x
tokiai muzikai kurt reikia turet lb daug sugebejimu! ;P
____________________
;D~
2009 m. vasario 14 d. 18:37:37
Tie, kurie sako, kad jie beveik geru dainu neturi, isskyrus ten Song2, Coffee and TV ir dar kokia... Siaip pas juos beveik visos dainos geros, tik reikia prisiminti, kad cia yra pati pirma ir originaliausia BritPop grupe ir, kad tai ne kokianors 2004m susikurusi grupe, siais laikais BritPop'sas yra zinoma visaip pagerintas, isgerintas ir pagadintas, todel jums ir sunku suprasti Blur muzika
____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
2009 m. vasario 14 d. 16:35:16
2009 m. vasario 14 d. 16:32:31
2008 m. lapkričio 26 d. 18:59:32
Aha daugiau maziau pasikeite nors pirmi 2 vis dar nelabai bet gal dar pamegsiu
Pirmas geras, verta klausyti