ShadowOfDeath rašė: Song 2 ,tiesa - klasika o šiaip man jie į Offspring'us panašūs ;}
jau greičiau offspringai į juos panašūs.D
nors irgi pritariu ten kažkam kad sakė kad tik kelios dainos gal gali tokį įspūdį sudaryt
plius blur yra grupė be pykčio. nerealu
____________________
Kopijuoti be autoriaus sutikimo draudžiama.
Rimtai.
Mano nuomone tik trys velesni albumai yra tikrai puikūs, 13 tai labai labai super, o britpopo laikų jų tai kažkaip nelabai aš mėgstu, na išskyrus gal Parklife ir Universe dainas
lietusryte (Užblokuotas)
2007 m. spalio 23 d. 10:31:36
bizzy rašė: Blur, mano manymu, viena geriausių Britų roko grupių.
Song 2 yra gėris, dar nepamirškim, kad vokalistas taip pat yra ir Gorillaz vokalistas ;]
lietusryte (Užblokuotas)
2007 m. spalio 23 d. 10:28:39
Kažkada ir man patiko,bet kai nusipirkau jų dvd,tai nuomonę apie šią grupę pakeičiau.Šiaip tai jų hitas''Song 2'' yra vienintelis visiškai išsiskiriantis iš kitų Blur dainų konteksto.Nu šiaip tokia nieko grupė,bet labiau tinka paaugliams.
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2008 m. spalio 25 d. 20:25:13
____________________
Whatever people say I am - that's what I'm not.
2008 m. spalio 20 d. 20:08:47
2008 m. spalio 20 d. 20:07:42
____________________
taskomes.........
2008 m. liepos 14 d. 00:27:30
____________________
www.jukebox.lt
2008 m. liepos 13 d. 23:59:58
Kuo toliau tuo labiau man blurai veza, va ir originala nusipirkau pirma ju The Great Escape
Ar ir požiūris į ankstyvąją jų kūrybą (t.y. britpop'inę) pasikeitė?; )
_ _
Gąsdinat su Song 2.
2008 m. liepos 13 d. 23:29:30
____________________
Funky_beat !!!
2008 m. liepos 13 d. 16:15:02
2008 m. liepos 13 d. 14:47:44
____________________
www.jukebox.lt
2008 m. balandžio 16 d. 19:32:58
nereali man ju Song 2 daina
Tik tą dainą ir tegaliu klausyt - kitos vienkartinis šlamštas...
2008 m. balandžio 16 d. 19:21:04
____________________
Ne viskas kas skaidru yra degtinė
2008 m. balandžio 16 d. 18:28:18
____________________
We get high on all types of drugs, when all we really need is love.
2008 m. balandžio 16 d. 16:20:36
2008 m. balandžio 16 d. 15:26:38
____________________
One World, One Sky, We Live, We Die
2008 m. vasario 28 d. 19:45:52
Song 2 ,tiesa - klasika
jau greičiau offspringai į juos panašūs.D
nors irgi pritariu ten kažkam kad sakė kad tik kelios dainos gal gali tokį įspūdį sudaryt
plius blur yra grupė be pykčio. nerealu
____________________
Kopijuoti be autoriaus sutikimo draudžiama. Rimtai.
2008 m. vasario 28 d. 19:44:03
____________________
Kopijuoti be autoriaus sutikimo draudžiama. Rimtai.
2007 m. gruodžio 9 d. 10:26:23
____________________
www.jukebox.lt
2007 m. spalio 23 d. 10:31:36
Blur, mano manymu, viena geriausių Britų roko grupių.
Song 2 yra gėris, dar nepamirškim, kad vokalistas taip pat yra ir Gorillaz vokalistas ;]
Nu nebent lengvesnio [soft'o,turiu omeny]
2007 m. spalio 23 d. 10:28:39
2007 m. spalio 23 d. 08:15:24
Song 2 yra gėris, dar nepamirškim, kad vokalistas taip pat yra ir Gorillaz vokalistas ;]
____________________
I can't believe this happened to you...
2007 m. spalio 22 d. 21:37:13
____________________
gyvenau, gyvenau ir toliau gyvenau ;>