Pastaruoju metu užsikabinau už Graham Coxon kūrybos (anksčiau svarbesnė atrodė jo veikla Blur). Vietomis gal kiek per daug Blur'iška, bet iš esmės - gera ir kokybiška tokio tipo muzika. Jei yra šios grupės mėgėjų - verta, manau, ir į jį atkreipt dėmesį.
Apie Blur kokios trys temos forume turbūt yra.: ))))
Gera grupė, džiaugiuos, kad sugrįžta, ypač dėl to, kad kartu su jais grįžta ir Graham Coxon. Ta proga tikiuos gero albumo.
O su Offspring jų tikrai negalima lygint.
Song 2, tiesa, labai nemėgstu. Neatspindi ji tikrosios Blur'ų kūrybos.: )
ash tik neseniai apie juos pasidomejau, ir supratau kad tos dainos kurias girdejau, bet nezinojau kas dainuoja atlieka Blur. dainos patinka, vadinasi gera grupe.
____________________
''Yeah, rock n roll is fast, y'know. If all goes according to plan, I could be in rehab next Thursday! Tuesday week, I'll be living on an island with a small Indian boy.''
geriausia grupė pasaulyje ir tai tikra tiesa. užtenka paklausyt end of century arba out of time arba beetlesong... kartais nuklysdavo į vos ne kantri, bet dievaži, tai nuostabi grupė ']
Viena is mano megstamiausiu grupiu. Tikrai daug nuostabiu dainu - bei orginaliu video klipu kaip pvz ( Coffee and TV ) , taipogi dainos kaip song2, There's No Other Way, Country House ir daugelis kitu... veza veza ;>
____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing.
Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2007 m. spalio 22 d. 21:18:44
Pastaruoju metu užsikabinau už Graham Coxon kūrybos (anksčiau svarbesnė atrodė jo veikla Blur). Vietomis gal kiek per daug Blur'iška, bet iš esmės - gera ir kokybiška tokio tipo muzika. Jei yra šios grupės mėgėjų - verta, manau, ir į jį atkreipt dėmesį.
2007 m. rugsėjo 8 d. 23:17:06
2007 m. rugpjūčio 17 d. 22:38:32
Gera grupė, džiaugiuos, kad sugrįžta, ypač dėl to, kad kartu su jais grįžta ir Graham Coxon. Ta proga tikiuos gero albumo.
O su Offspring jų tikrai negalima lygint.
Song 2, tiesa, labai nemėgstu. Neatspindi ji tikrosios Blur'ų kūrybos.: )
2007 m. rugpjūčio 17 d. 22:08:38
____________________
''Yeah, rock n roll is fast, y'know. If all goes according to plan, I could be in rehab next Thursday! Tuesday week, I'll be living on an island with a small Indian boy.''
2007 m. sausio 8 d. 19:29:05
2007 m. sausio 8 d. 19:27:58
2006 m. liepos 6 d. 02:04:31
____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
2006 m. liepos 6 d. 01:08:52
____________________
LP sux LB rulez
2006 m. kovo 18 d. 13:52:15
2006 m. kovo 18 d. 13:49:00
2005 m. liepos 5 d. 11:21:04
____________________
Sakyk, ką galvoji, Galvok, ką sakai.
2005 m. liepos 5 d. 11:07:05
____________________
Delena.
2005 m. gegužės 8 d. 10:22:19
Daina Song2, tai isvis klasika =)
Girls and boys irgi faina =)
Na o ka jus galvojate?
____________________
rather be a bandit than a lover