muzika labai gerai, tik klausytis reikia į juos nežiūrint ir nesiklausant komentarų apie tai, kokia tei pasipūtę žmonės.
nežinau, kokie jie ten iš tikro, bet muzika tikrai labai kokybiška. rimta grupė, gražūs patriotiški tekstai ir visa tai man labai patinka. thumbs up!
Psyhobabble rašė: perklausiau pora ju cd taj ziauriai nustebau (geraja prasme). nereali grupe. net negaliu apibudint kas taip patiko. turbut labai kokybishka muzika, geras vokalas ir ajshku lirtuvishki zodziai. nu kieta grupele.
Na dėl vokalo, tai būtų galima pasiginčit. Jei būtų žmogus tikrai su stipriom balso stygom. Obtest būtų kilnojami ant rankų.
Kaip gi nemylėsi, kaip ant mūsų žemės panašaus kalibro grupių vienetai.
Psyhobabble (Užblokuotas)
2006 m. lapkričio 2 d. 17:20:15
perklausiau pora ju cd taj ziauriai nustebau (geraja prasme). nereali grupe. net negaliu apibudint kas taip patiko. turbut labai kokybishka muzika, geras vokalas ir ajshku lirtuvishki zodziai. nu kieta grupele.
nerealu super fantastika...aš apšales...poginaus per visas dainas išskyrus paskuti pakaratojima nebebuvo jėgu...publika afigėna..muzikantai super Obtestai sugrojo taip fantastiškai kad trūksta žodžių pkoki 20 gabalų mažiausiai... Perplexai laaabai nustebino superinė grupė turi ateiti tikrai šaunuoliai... Ačiū obtestams už tai kad sugrojo Burtus ... Jėga...
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2007 m. spalio 29 d. 20:33:38
2007 m. vasario 25 d. 16:07:48
nežinau, kokie jie ten iš tikro, bet muzika tikrai labai kokybiška. rimta grupė, gražūs patriotiški tekstai ir visa tai man labai patinka. thumbs up!
____________________
beware of everything
2007 m. vasario 25 d. 12:22:20
2007 m. vasario 25 d. 12:17:50
____________________
http://www.last.fm/user/ugnies_kultas
2007 m. vasario 3 d. 17:00:06
____________________
Donar's Oak
2006 m. lapkričio 23 d. 18:33:20
obtest techniskai groja
palyginus su kitom lietuviu grupem, man ju muzika atrodo tikrai kokybishka...
2006 m. lapkričio 19 d. 16:39:21
2006 m. lapkričio 19 d. 16:34:14
____________________
Šviesa...Ar dar vienas žalingas įprotis...?
2006 m. lapkričio 3 d. 14:51:56
perklausiau pora ju cd taj ziauriai nustebau (geraja prasme). nereali grupe. net negaliu apibudint kas taip patiko. turbut labai kokybishka muzika, geras vokalas ir ajshku lirtuvishki zodziai. nu kieta grupele.
Kaip gi nemylėsi, kaip ant mūsų žemės panašaus kalibro grupių vienetai.
2006 m. lapkričio 2 d. 17:20:15
2006 m. spalio 12 d. 16:02:35
____________________
[ I miss the comfort in being sad ]
2006 m. spalio 8 d. 18:18:55
____________________
[img]http://www.blogas.lt/dievuziniasklaida/uploads/d/DievuZiniasklaida/85214.jpg[/img]
2006 m. spalio 8 d. 11:51:21
2006 m. spalio 8 d. 11:46:12
____________________
The Riddle Wants To Be...
2006 m. spalio 8 d. 11:42:33
2006 m. spalio 8 d. 11:39:58
Ir Prisiek pagrojo...kai jėga...kaip jie techniškai groja...super....
2006 m. spalio 8 d. 11:12:28
____________________
The Riddle Wants To Be...
2006 m. spalio 8 d. 10:50:04
2006 m. spalio 5 d. 17:00:12
2006 m. spalio 5 d. 15:48:02
____________________
The Riddle Wants To Be...