Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12345
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Silentist
2019 m. gruodžio 16 d. 14:08:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Normalios legendos atvažiuoja... Padarė įspūdį šis šokis su Lynda Carter


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
Rutonė
2013 m. lapkričio 17 d. 17:48:35 2013-11-17 17:51:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tai akivaizdu, kad supainiojo. Jie tiesiog dėkoja fanams ir kadangi yra vieni lyderių, kviečia fanus išlaikyt tą dvasią. Tik tiek. Rezultatų dar teks palaukt iki gruodžio 10. https://www.rollingstone.com/music/news/vote-for-the-2014-rock-and-roll-hall-of-fame-inductees-20131016


Atsakyti
1Batia
2013 m. lapkričio 17 d. 17:19:50 2013-11-17 18:47:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Gal supainiojai dėl nominacijos, nes bent jau oficialiame tinklapyje skelbia dar tik pretendentus. https://www.rockhall.com/inductees/ 


Atsakyti
kalipse
2013 m. lapkričio 17 d. 16:46:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kad mačiau,rašė kaikuriuose užsienio puslapiuose,kad pateko...Pačioi Facebook KISS pakyroi irgi kažkas buvo tokio parašyta,jog leido suprast,kad jie pateko...


Atsakyti
1Batia
2013 m. lapkričio 17 d. 16:12:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

man rodos jie dar tik pretenduoja, jų dar neišrinko


Atsakyti
kalipse
2013 m. lapkričio 15 d. 17:34:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Sveikinimai KISS gerbėjams,KISS pateko į 2014 metų Rokenrolo šlovės muziejų

 


Atsakyti
1Batia
2013 m. birželio 4 d. 10:52:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

KISS yra kieti, o ju koncertai dar kietesni. {#}


Atsakyti
juozasp
2013 m. birželio 1 d. 01:53:18 2015-01-26 21:37:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kiss-man, tai -2,000 MAN ir tolesnė meilė jiems.....


Atsakyti
Docentas
2013 m. kovo 29 d. 18:39:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kam nepatinka KISS, tam patinka BONY M. Ir atvirkščiai. Kuri iš jų geresnė ? Mano galva abi, nes jai KISS būtų goję kaip BONY M, tai jie nebūtų KISS... ir atvirkščiai... Man gal nepatinka BONY M muzika, bet aš nesakau, kad jie nevykėliai, tiesiog kiekvienam savo... o viską geriausiai sudėlioja laikas. Kas tikra - išlieka labai ilgam, o kas šiaip - labai greitai nugarma į nežinią.... taip kad KISS yra KISS...


Atsakyti
Docentas
2013 m. kovo 29 d. 18:34:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Metallica
2013 m. kovo 15 d. 19:13:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

neklausau daug as KISS. bet kai paklausau visai patinka. Tikrai yra geru gabalu I was made for loving you, lick it up, heavens on fire, rock n roll all nite, hell or hallelujah


____________________
metallica, iron maiden, acdc, scorpions ir deep purple yra roko/metalo legendos. tokiu grupiu kaip sios nebebus niekados
Atsakyti
backspace
2012 m. balandžio 3 d. 19:38:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nežinau kokia jų reikšmė buvo TAIS laikais, bet į dabartinį kontekstą man jie niekaip neįsipaišo... Muzika niekad nepatiko, nors Detroit Rock City visai linksmas filmukas :D


____________________
bet čia tik mano nuomonė....
Atsakyti
Alvydas1
2012 m. balandžio 3 d. 18:59:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Labai teisingai pastebėta. Kiss net savo aukso amžiuje man atrodė įtartini, kaip kad GWAR. Na pastatyk Kiss prieš Black Sabbath {#}. Man Kiss nei žuvis nei mėsa, nei glam nei hard rock, kažkoks ono. Gal aš per subjektyvus, greičiausiai klystu, nes ta grupė nurėžusi tiek laurų, tačiau, mėgdamas abu tuos stilius, niekaip neprisiverčiau iki galo peržiūrėti to labdaringo Kiss koncerto čia music'e.


____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
Pazistu_Mykola
2012 m. balandžio 3 d. 12:42:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Įdomus faktas, kad jų populiariausia daina (smarkiai lenkianti kitas) "I was made for loving you" buvo parašyta kaip tam tikra parodija, t.y. norėta parodyti, kaip lengva yra sukalti disco gabalą, kitais žodžiais tariant, pakvailiojimas. Nežinau, ar grupės gerbėjai apie tai girdėjo, bet manau, tai kažką parodo, dar nežinau ką, bet turbūt ne kažką per daug teigiamo. 

Neturiu kažko labai prieš šitą grupę ir jos klausytojus, bet manau, kad bandant kaip nors objektyviai kalbėti apie "tas dienas" (ši tema gana dažna music'e) minėti KISS reikėtų tik labai iš bėdos.

Įvaizdis, taip, atpažįstamas. Buvo tokie laikai. Gal net gražu - https://www.youtube.com/watch?v=r_sIAdZ0ayA


Atsakyti
einaras13
2012 m. balandžio 3 d. 11:37:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Stripped, tau visiškai pritariu. Bet vis dėlto jie ir muzikoje sugebėjo nemažai. Dar neradau atitikmenų Kiss stiliui. Savotiška muzika paprastais tekstais ir be jokių sudėtingų aranžuočių gitara... O įvaizdis tikrai grupei daug ką reiškia... Taigi vėl pritariu, kad Kiss nebūtų žinomi be tų kaukių ir aprangos atributų. Ir dar prie to prisideda live pasirodymai, tie visi fejerverkai, kitokie efektai... ir tai juos į aukštumas iškėlė. Bet negalima sakyti, kad jų muzika yra nebloga. Ji tiesiog puiki. Štai, mano rekomendcijos perklausyti šias dainas:


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Ernestas8
2011 m. spalio 16 d. 14:22:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gera grupė. Turi nemažai gražių dainų. Pirma pažintis buvo filmas "Detroit Rock City", kurį mačiau prieš daug metų. Tada patiko titulė daina. Prieš pusmetį ėmiau domėtis visa diskografija. Legendinė grupė. Patinka tiek senos 70's, 80's, tiek naujos dainos iš "Sonic Boom".


Atsakyti
V3rtig0
2011 m. spalio 15 d. 22:47:50 2011-10-15 22:48:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kažkada mačiau filmą "Detroit Rock City", kai buvau dar mažas. Tada nepatiko nei filmas, nei grupės muzika. Tačiau po beveik dešimties metų, kai žiūrėjau antrą kartą, nuomonė pasikeitė. Dar dabar prisimenu sceną su pica, man ji pasirodė savotiškai komiška. Nuo tada klausau Kiss'ų, bet, deja, nenagrinėjau jų per daug, ir žinau tik apie 5 dainas, bet kiekviena jų labai patinka.

____________________
bacon
Atsakyti
Wildchild1
2011 m. spalio 15 d. 21:22:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
80 pradzios populiariausia rocko grupe

Atsakyti
zivou
2011 m. rugpjūčio 22 d. 13:26:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
legenda kurios muzika VEZA )))

____________________
pries durnuma ir velnias nelaines...
Atsakyti
proletaras
2011 m. liepos 31 d. 18:18:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kiss yra gerai,bet ankščiau buvo dar geriau.Apie 77-tus, kaimo šokiuose, labai tikdavo.

Atsakyti
Puslapiai: 12345
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Donata Virbilaitė Donata Virbilaitė
4,4

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 20492
  Iš viso užsiregistravę: 73332
  Naujausias narys: adcjwovwkc
  Šiandien apsilankė: 376847