Turiu abi, tačiau man Eamon'o gražesnė. Gal todėl, kad aš mergina ir vaikino balsas man gražiau skamba?
____________________
The sky is not the limit I know
´Cause I feel higher today
---------------------------------------------------------
Diena be šypsenos - prarasta diena;)
Eamon
__________________________________
Fuck you, you ho, I dont want you back..
____________________
___________________________________________________________
Gana nustatinėt lėliška žvilgsnį..Vienai dienai tapt "Tobula kale" ir guldytis šalia tą,i į kurį jau ryt negalėsi žiūrėt. Nustok vaidint. Mergaitę. Moterį .Meilę. Gyvenimą. Netgi mirtį. Tokią,kokios geidi, tik neturi šansų pasiekt. Nustok vaidint. Vaidini Netobulai...
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2008 m. balandžio 27 d. 16:22:19
2005 m. spalio 22 d. 10:27:31
____________________
Aš nueinu Pučiant piktam vejui, Kuris mane neša Tai čia, tai ten Panašų į Mirusį lapą...
2005 m. rugsėjo 8 d. 16:42:49
____________________
>> Neaiškink << ;]]~
2005 m. rugsėjo 8 d. 12:17:49
____________________
Happiness isn't good enough for me! I demand EUPHORIA!!! 8-)
2005 m. rugsėjo 8 d. 12:16:04
____________________
crystal bits of snowflakes is all around my head and in the wind i had no illusions
2005 m. rugsėjo 8 d. 11:33:49
____________________
Parašas.
2005 m. rugsėjo 8 d. 11:29:06
____________________
Savizudybe Prasminga Jei zudosi Du
2005 m. rugsėjo 7 d. 16:50:14
____________________
"Fizine prasme laikas yra griovejas,nors dvasine jis dazniau buna atgaivintojas" T. M. R
2005 m. rugpjūčio 20 d. 07:36:29
2005 m. rugpjūčio 10 d. 18:56:54
____________________
The sky is not the limit I know ´Cause I feel higher today --------------------------------------------------------- Diena be šypsenos - prarasta diena;)
2005 m. rugpjūčio 2 d. 16:37:39
____________________
Life sucks.
2005 m. rugpjūčio 2 d. 08:29:48
____________________
juokiasi gotas, kad pankas spalvotas :)
2005 m. rugpjūčio 2 d. 08:06:30
__________________________________
Fuck you, you ho, I dont want you back..
____________________
___________________________________________________________ Gana nustatinėt lėliška žvilgsnį..Vienai dienai tapt "Tobula kale" ir guldytis šalia tą,i į kurį jau ryt negalėsi žiūrėt. Nustok vaidint. Mergaitę. Moterį .Meilę. Gyvenimą. Netgi mirtį. Tokią,kokios geidi, tik neturi šansų pasiekt. Nustok vaidint. Vaidini Netobulai...
2005 m. liepos 27 d. 17:05:42
____________________
Nėra taip blogai kaip atrodo, bet ne taip gerai, kad nebutu blogai
2005 m. liepos 27 d. 17:00:05
____________________
..Pase lo que pase cueste lo que cueste..
2005 m. liepos 25 d. 17:27:08
Nes Frankee ją tik perdainavo ir kai kur pakeitė žodžius. Kaip į atsakymą.
____________________
.
2005 m. liepos 23 d. 16:22:59
____________________
as ideali
2005 m. birželio 29 d. 08:38:44
2005 m. birželio 29 d. 08:19:05
2005 m. birželio 29 d. 08:17:47