Namie tamsiausiame spintos užkaboryje turiu susirentusi visai neblogą altorių ant kurio puikuojasi Cooper'io nuotrauka. Kas vakarą keliaklupsčiauju prieš jį ir svaigstu bežiūrėdama į jo gilias akis... fotkėj.
Cooper'is, kai atlikėjas mano klausomos muzikos chart'e užima gana aukštą ir garbingą vietą, ir nemanau, kad kada nors užleis ją. Jau gana seniai klausau jo muzikos ir kas kartą surandu ten ką nors naujo. Na taip gaunasi, kai žmogus turi daug albumų... klausai vieno, po to kito, dar kito... o po kokių metų susivoki, kad jau ano seniai neklausei. Užsileidi ir supranti, kad tikrai SENIAI neklausei.
____________________
Oooooo... what does this button do?
Neseniai pradejau klausytis Alice Cooper ir man si grupe pradejo labai patikt! ypac dainos: Cold Machines, Sanctuary, It`s The Little Things ir School's Out
____________________
Virve prie Tavęs prisirišiu, nors būtum graži, graži kaip mirtis
ryt iseina naujas jo albumas 'dirty diamonds'. girdejau promo kopija. fantastika! rekomenduoju visiem, kam patinka alice cooper. siame albume atsispindi primuju jo albumu 'killer', 'school's out' muzika. galima sakyt, kad tai antroji atlikejo jaunyste.
Ooo, Alice Cooper yra vienas mano mėgstamiausių atlikėjų. Turim, berods, visus albumus. Mačiau koncertą DVD. Šou tikrai nenuobodus. Nepasakytum, kad jis pensijinio amžiaus.
Man rodos, kad jo muzika nelabai ir palengvėjo nuo anų senų gerų laikų. Ji įgavo naują skambesį. Iš naujesnių albumų "Brutal Planet" labai patinka. Daina "Woman" net už širdies griebia. Kitos dainos irgi labai geros. Iš senesnių albumų "Trash" vos ne mintinai išmoktas. (O kokie geri atlikėjo marškinėliai to albumo viršelyje.)
Tėtė pasakojo, kad anuomet, kai važinėjo po komandiruotes į užsienį, parsivežė kažkokiu būdu "Trash" albumą, tai visi metalistai ir rokeriai keliais ėjo, kad parduotų. Net juokavo, kad vogt neverta iš jo, nes vistiek visi žino, kad vienintelis CD mieste, tai laisvai bus susektas vagis.
Geras dėdė tas Alice Cooper. Klausiau, klausau ir klausysiu. Jis kone amžinas.
nežinau jo dainų, esu tik jį mačiusi žurnale nuotraukoj.. šiaip neprisiminčiau ir dabar, bet mano kaimynka į jį pažiūrėjusi iškart pareiškė "koks babaužis!!!" tai dabar visąlaik prisimenu..;]]]
siaip man tai jis kaip atlikejas tai nypatinka kaip ir visa ta senoji muzika ar kaip cia pavadinti :} ai px :} bet siaip daug nuveikes zmogus - respect ;}}
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
nuskilo tau, whatever
kaip as noreciau i jo koncerta... bet kadangi nelabai isetu, tai pasitenkinau tik per dvd paziurejes pora jo renginiu...
hmm, suklydau del albumo birzelio pradzioje. tai ivyks liepos pradzioj...
Pagarbos vertas atlikejas.
Bet vis delto labiausiai jo klausydavausi paauglysteje.
Teko netgi apsilankyti jo koncerte. Galiu pasakyti, kad sou jis nerealu daro
____________________
Netolerantiška ir kategoriška kalė, serganti didybės manija.
Tiesa sakant turiu tik jo bestą. Ir patinka tik 3 dainos. Pirma aisq - "Poison". Viena geriausiu dainų, tikrai patektų į mano mėgstamiausių 100-uką. Ypatingai dievishka ten yra viena gitaros partija, kuria drischiau vadinti apskritai viena geriausiu. Antra - "School's Out". Dievinu pachia dainos minti Trechia - "Billion Dollar Babies" - shiaip nieko daina, geras gitaros drozhimas. Priezhastis del kurios neklausau Alice Cooperio plachiau yra ta, kad mano muzikinis skonis lb keistas ir ribotas, plius laiko ir noro stoka.
____________________
It's Better To Burn Out Than Fade Away!
kobe8, jo paskutinis albumas 'the eyes of alice cooper' panasaus stiliaus kaip ir pirmieji, kuriu dainu tekstu autorius buvo bob erzin, o po keliu dienu iseisiantis 'dirty diamonds' - gryno alice albumas. jis gryzta. dainos sename stiliuj. tai yra nuostabiausia.
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2005 m. rugsėjo 1 d. 14:02:39
____________________
http://www.hardrokas.net Megstantiems Roka ir jo visas atmainas ;-]
2005 m. rugsėjo 1 d. 10:43:57
____________________
Nothing Can Keep Me From You
2005 m. rugpjūčio 30 d. 05:47:52
Cooper'is, kai atlikėjas mano klausomos muzikos chart'e užima gana aukštą ir garbingą vietą, ir nemanau, kad kada nors užleis ją. Jau gana seniai klausau jo muzikos ir kas kartą surandu ten ką nors naujo. Na taip gaunasi, kai žmogus turi daug albumų... klausai vieno, po to kito, dar kito... o po kokių metų susivoki, kad jau ano seniai neklausei. Užsileidi ir supranti, kad tikrai SENIAI neklausei.
____________________
Oooooo... what does this button do?
2005 m. rugpjūčio 29 d. 19:34:41
2005 m. rugpjūčio 14 d. 20:32:01
____________________
Virve prie Tavęs prisirišiu, nors būtum graži, graži kaip mirtis
2005 m. liepos 3 d. 10:14:20
____________________
Nothing Can Keep Me From You
2005 m. birželio 25 d. 15:14:16
Man rodos, kad jo muzika nelabai ir palengvėjo nuo anų senų gerų laikų. Ji įgavo naują skambesį. Iš naujesnių albumų "Brutal Planet" labai patinka. Daina "Woman" net už širdies griebia. Kitos dainos irgi labai geros. Iš senesnių albumų "Trash" vos ne mintinai išmoktas.
Tėtė pasakojo, kad anuomet, kai važinėjo po komandiruotes į užsienį, parsivežė kažkokiu būdu "Trash" albumą, tai visi metalistai ir rokeriai keliais ėjo, kad parduotų. Net juokavo, kad vogt neverta iš jo, nes vistiek visi žino, kad vienintelis CD mieste, tai laisvai bus susektas vagis.
Geras dėdė tas Alice Cooper.
2005 m. birželio 22 d. 08:43:09
____________________
Parašas.
2005 m. birželio 21 d. 20:08:21
____________________
= nemiegu.
2005 m. birželio 21 d. 20:03:57
____________________
Parašas.
2005 m. birželio 4 d. 07:41:48
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2005 m. birželio 4 d. 07:34:42
kaip as noreciau i jo koncerta... bet kadangi nelabai isetu, tai pasitenkinau tik per dvd paziurejes pora jo renginiu...
hmm, suklydau del albumo birzelio pradzioje. tai ivyks liepos pradzioj...
____________________
Nothing Can Keep Me From You
2005 m. birželio 3 d. 13:02:21
Bet vis delto labiausiai jo klausydavausi paauglysteje.
Teko netgi apsilankyti jo koncerte. Galiu pasakyti, kad sou jis nerealu daro
____________________
Netolerantiška ir kategoriška kalė, serganti didybės manija.
2005 m. birželio 1 d. 12:30:36
____________________
klausykit ka as klausau ir pasaulis bus tobulesnis:)
2005 m. birželio 1 d. 11:11:15
laaaabai megstu jo daina No More Mr. Nice Guy
didziulis hitas. man taip pat nerealiai patinka
____________________
Nothing Can Keep Me From You
2005 m. gegužės 30 d. 16:17:13
2005 m. gegužės 30 d. 16:10:40
2005 m. gegužės 30 d. 12:58:23
____________________
Criminally Insane
2005 m. gegužės 29 d. 19:34:06
____________________
It's Better To Burn Out Than Fade Away!
2005 m. gegužės 29 d. 19:18:58
hopeless, ir is geros dainos padare suda...
____________________
Nothing Can Keep Me From You