Dauguma jusu klysta sakydami,kad po 1978 jie nieko ispudingo nepadare. as manau jums reikia labiau pasigilinti i Black Sabbath kuryba po 1978 ir manau tikrai nenusivilsit.
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
LoseControl rašė: Man labai patiko Paranoid (albumas). Dėkui, Raptor. Pati daina tai superinė, man patinka senas metalas, nes būtent jo vokalai yra normalūs ir nešlykštūs. Rifai ir melodija aiškūs, ir nelabai sunki muzika.
Yay.
Man dabar ypač "A National Acrobat" patinka, iš "Sabbath Bloody Sabbath"
____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks.
Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
Man labai patiko Paranoid (albumas). Dėkui, Raptor. Pati daina tai superinė, man patinka senas metalas, nes būtent jo vokalai yra normalūs ir nešlykštūs. Rifai ir melodija aiškūs, ir nelabai sunki muzika.
Blackened rašė: Dio gerklė nebloga, nebloga Bet bent jau man nei vienas po 1978 metų išėjęs albumas nepaliko jokio gilesnio įspūdžio.
Man tai visi albumai kieti
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Na,is tikro,truputuka sumelavau.. Heaven and Hell albumas man taipogi yra lb neblogas,nors vietoj Ozzy dainuoja Dio
____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks.
Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks.
Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
RaptorJM rašė: Tėtis supažindino su Black Sabbath... Skolingas iki gyvenimo galo Labai patinka, tačiau man Black Sabbath - tai albumai iki technical ecstasy.. toliau,be ozzy, kažkas jau nebe taip
Hm, pamačius temą kažką panašaus ir norėjau parašyti Tik man atrodo, kad paskutinis albumas su Ozzy buvo Never Say Die, išleistas 1978 metais. Technical Ecstasy buvo išleistas dviem metais anksčiau, bet šiaip sutinku, be Ozzy BS nebetokie.
aciu uz pataisyma,bet as turejau omeny ne ta. Tiksliau,suformulavau nevisiskai taip - man PATINKA albumai iki technical ecstasy, po jau jau ju muzika suprasteja,o dar toliau iseina Ozzy, ir BS lieka nevisai BS..
Aišku, ne taip supratau. My bad
____________________
...you’re the same kind of bad as me...
RaptorJM rašė: Tėtis supažindino su Black Sabbath... Skolingas iki gyvenimo galo Labai patinka, tačiau man Black Sabbath - tai albumai iki technical ecstasy.. toliau,be ozzy, kažkas jau nebe taip
Hm, pamačius temą kažką panašaus ir norėjau parašyti Tik man atrodo, kad paskutinis albumas su Ozzy buvo Never Say Die, išleistas 1978 metais. Technical Ecstasy buvo išleistas dviem metais anksčiau, bet šiaip sutinku, be Ozzy BS nebetokie.
aciu uz pataisyma,bet as turejau omeny ne ta. Tiksliau,suformulavau nevisiskai taip - man PATINKA albumai iki technical ecstasy, po jau jau ju muzika suprasteja,o dar toliau iseina Ozzy, ir BS lieka nevisai BS..
____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks.
Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
Jeigu muzika yra gera, prasminga, techniška ir t.t. ir t.t., tai nematau jokio didelio skirtumo kaip tu ją pavadinsi. Rokas ar metalas - labai susiję dalykai. Nebūtų pirmojo, nebūtų atsiradęs ir antrasis. Vardai ir apibūdinimai apriboja, įspaudžia į kvailus rėmus. nesvarbu kaip pavadinsi BS, nuo to jų muzikos kokybė tikrai nepablogės.
____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2009 m. gegužės 11 d. 16:08:56
2009 m. gegužės 11 d. 16:03:03
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
2009 m. gegužės 5 d. 20:16:18
jo, iki 78 metu nieko labai ispudingo nebepadare. vis delto 1994 metais isleistas Cross Purposes man visai patiko
sorry ne iki 78, o nuo 78
2009 m. balandžio 26 d. 11:09:10
Man labai patiko Paranoid (albumas). Dėkui, Raptor. Pati daina tai superinė, man patinka senas metalas, nes būtent jo vokalai yra normalūs ir nešlykštūs. Rifai ir melodija aiškūs, ir nelabai sunki muzika.
Yay.
Man dabar ypač "A National Acrobat" patinka, iš "Sabbath Bloody Sabbath"
____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks. Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
2009 m. balandžio 26 d. 00:35:01
2009 m. balandžio 25 d. 19:55:57
MILIU WISA ROKA YPAC AC/DC
LABAI į temą komentaras...
2009 m. balandžio 25 d. 19:40:49
2009 m. balandžio 25 d. 19:17:39
2009 m. balandžio 15 d. 17:40:27
Dio gerklė nebloga, nebloga
Man tai visi albumai kieti
Tai puiku. O man, deja, nei vienas Sabbath'ų albumas po 1978 didelio įspūdžio nepaliko.
____________________
...you’re the same kind of bad as me...
2009 m. balandžio 15 d. 17:19:46
Dio gerklė nebloga, nebloga
Man tai visi albumai kieti
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
2009 m. balandžio 15 d. 17:18:52
____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
2009 m. sausio 23 d. 00:02:30
2009 m. sausio 22 d. 21:08:40
2009 m. sausio 22 d. 20:59:02
2008 m. rugsėjo 15 d. 19:13:28
____________________
...you’re the same kind of bad as me...
2008 m. rugsėjo 15 d. 17:12:52
____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks. Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
2008 m. rugsėjo 14 d. 18:03:41
____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks. Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
2008 m. rugsėjo 14 d. 14:18:45
Tėtis supažindino su Black Sabbath... Skolingas iki gyvenimo galo
Hm, pamačius temą kažką panašaus ir norėjau parašyti
aciu uz pataisyma,bet as turejau omeny ne ta. Tiksliau,suformulavau nevisiskai taip - man PATINKA albumai iki technical ecstasy, po jau jau ju muzika suprasteja,o dar toliau iseina Ozzy, ir BS lieka nevisai BS..
Aišku, ne taip supratau. My bad
____________________
...you’re the same kind of bad as me...
2008 m. rugsėjo 14 d. 14:07:23
Tėtis supažindino su Black Sabbath... Skolingas iki gyvenimo galo
Hm, pamačius temą kažką panašaus ir norėjau parašyti
aciu uz pataisyma,bet as turejau omeny ne ta. Tiksliau,suformulavau nevisiskai taip - man PATINKA albumai iki technical ecstasy, po jau jau ju muzika suprasteja,o dar toliau iseina Ozzy, ir BS lieka nevisai BS..
____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks. Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
2008 m. rugsėjo 13 d. 13:55:10
____________________
...you’re the same kind of bad as me...